2021 – 2023 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 24 тамыздағы № 579 қаулысы
"Ғылым туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 – 2023 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы республикалық бюджеттен бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық министрлігінің "Сирек және жерде сирек кездесетін элементтер негізінде жоғары пайдалану қасиеттері бар жаңа композициялық материалдар жасау" ғылыми-техникалық бағдарламасы бойынша жеке әріптестің қатысуымен жүзеге асырылады деп белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2021 – 2023 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2021 года № 579
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года "О науке" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что программно-целевое финансирование вне конкурсных процедур на 2021 – 2023 годы из республиканского бюджета осуществляется по научно-технической программе "Создание новых композиционных материалов с высокими эксплуатационными свойствами на основе редких и редкоземельных элементов" Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан с участием частного партнера.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин