Об отчуждении стратегических объектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2021 года № 760
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Международный аэропорт города Петропавловска" совершить сделку по отчуждению стратегических объектов, указанных в приложении к настоящему постановлению, в пользу коммунального государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Северо-Казахстанской области".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 октября 2021 года № 760
Перечень
стратегических объектов акционерного общества "Международный аэропорт города Петропавловска", разрешаемых к отчуждению
№ п/п Стратегический объект Адрес (местонахождение) объекта

Стратегиялық объектілерді иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 қазандағы № 760 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Петропавл қаласының халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамына осы қаулыға қосымшада көрсетілген стратегиялық объектілерді "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасауға рұқсат етілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 23 қазандағы
№ 752 қаулысына
қосымша
"Петропавл қаласының халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамының иеліктен шығаруға рұқсат етілетін стратегиялық объектілерінің тізбесі
Р/с № Стратегиялық объект Объектінің мекенжайы (орналасқан және тіркелген жері)

1 2 3
Здания, сооружения
1
Боксы гаража
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
2
Документационный склад № 1
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
3
Емкость 75 м/куб
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
4
Здание агрегатной
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
5
Здание гаража
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
6
Здание горюче-смазочных материалов
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
7
Контрольно-пропускной пункт
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
8
Мастерские гаража и бокса
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
9
Насосная для перекачки бензина
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
10
Ограждение территории аэропорта
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
11
Периметр ограждения аэропорта
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
12
Резервуар 50 м/куб
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
13
Резервуар 50 м/куб
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
14
Склад горюче-смазочных материалов
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
Транспортные средства
15
Автоприцеп ГКП- 818 03-58
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
16
АПА-5Д УРАЛ-4320, государственный номер Т973 ВС
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
17
АПК-10 ЗИЛ-130, государственный номер 202AY15
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
18

1 2 3
Ғимараттар, құрылыстар
1
Гараж бокстары
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
2
№ 1 құжаттама қоймасы
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
3
75 текше м. сыйымдылық
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
4
Агрегат ғимараты
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі 1-үй
5
Гараж ғимараты
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1 үй
6
Жанар-жағармай материалдары ғимараты
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
7
Бақылау-өткізу пункті
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
8
Гараж және бокс шеберханалары
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
9
Бензинді айдауға арналған сорғы бөлмесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
10
Әуежай аумағының қоршауы
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
11
Әуежай қоршауының периметрі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
12
50 текше м. резервуар
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
13
50 текше м. резервуар
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
14
Жанар-жағармай материалдарының қоймасы
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
Көлік құралдары
15
МКК-818 03-58 автотіркеме
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
16
АПА-5Д УРАЛ-4320, мемлекеттік нөмірі Т973 ВС
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
17
АПК-10 ЗИЛ-130, мемлекеттік нөмірі 202AY15
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
18

Пожарная машина УРАЛ -375, государственный номер Т685 ВС
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
24
Поливальная машина со снегоочистительным оборудованием ПМ-130 ЗИЛ-130 регистрационный номер 71-32
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
25
Поливальная машина со снегоочистительным оборудованием ПМ-130 ЗИЛ-130, государственный номер Т 974 ВС
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Прибрежный сельский округ, улица Трасса Жезказган-Петропавловск, дом 1
26

УРАЛ -375 өрт сөндіру көлігі, мемлекеттік нөмірі Т685 ВС
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
24
ПМ-130 ЗИЛ-130 қар тазалау жабдығы бар суарғыш көлігі, тіркеу нөмірі 71-32
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
25
ПМ-130 ЗИЛ-130 қар тазалау жабдығы бар суарғыш көлігі, мемлекеттік нөмірі Т 974 ВС
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежный ауылдық округі, Жезқазған-Петропавл тас жолы көшесі, 1-үй
26