О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения об учреждении Института глобального зеленого роста"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2022 года № 211
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения об учреждении Института глобального зеленого роста".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О ратификации Соглашения об учреждении Института глобального зеленого роста
Ратифицировать Соглашение об учреждении Института глобального зеленого роста, совершенное в Рио-де-Жанейро 20 июня 2012 года.
Президент
Республики Казахстан

"Жаһандық жасыл өсу институтын құру туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 211 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Жаһандық жасыл өсу институтын құру туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Жаһандық жасыл өсу институтын құру туралы келісімді ратификациялау туралы
2012 жылғы 20 маусымда Рио-де-Жанейрода жасалған Жаһандық жасыл өсу институтын құру туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті