О некоторых вопросах по реализации указов Президента Республики Казахстан от 3 мая 2022 года № 886 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Республики Казахстан" и от 3 мая 2022 года № 887 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2022 года № 471.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать республиканские государственные учреждения – территориальные органы центральных исполнительных органов и территориальные подразделения их ведомств согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Реорганизовать республиканские государственные учреждения – территориальные подразделения ведомств Министерства финансов Республики Казахстан, согласно приложению 2 к настоящему постановлению, после исполнения мероприятий, предусмотренных в пунктах 13, 36, 55 приложения 1 к настоящему постановлению.
3. Переименовать республиканские государственные учреждения – территориальные органы центральных исполнительных органов и территориальные подразделения их ведомств согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
5. Центральным исполнительным органам и местным исполнительным органам Восточно-Казахстанской, Алматинской, Карагандинской областей и областей Абай, Жетісу, Ұлытау принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2022 года № 471
Перечень
реорганизуемых республиканских государственных учреждений – территориальных органов центральных исполнительных органов и территориальных подразделений их ведомств
1. Республиканское государственное учреждение "Инспекция транспортного контроля по Восточно-Казахстанской области" Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по области Абай" Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан".
2. Республиканское государственное учреждение "Территориальный департамент Комитета атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Территориальный департамент Комитета атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан по области Абай".

Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" 2022 жылғы 3 мамырдағы № 886 және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" 2022 жылғы 3 мамырдағы № 887 жарлықтарын іске асыру жөніндегі кейбір мәселелер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 11 шілдедегі № 471 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес орталық атқарушы органдардың аумақтық органдары мен олардың ведомстволарының аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелер қайта ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі ведомстволарының аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелер осы қаулыға 1-қосымшаның 13, 36, 55-тармақтарында көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін қайта ұйымдастырылсын.
3. Осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес орталық атқарушы органдардың аумақтық органдары мен олардың ведомстволарының аумақтық бөлімшелерінің – республикалық мемлекеттік мекемелердің атауы өзгертілсін.
4. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
5. Орталық атқарушы органдар мен Шығыс Қазақстан, Алматы, Қарағанды, Абай, Жетісу, Ұлытау облыстарының жергілікті атқарушы органдары осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 11 шілдедегі
№ 471 қаулысына
1-қосымша
Қайта ұйымдастырылатын орталық атқарушы органдардың аумақтық органдары мен олардың ведомстволарының аумақтық бөлімшелерінің – республикалық мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Шығыс Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Абай облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
2. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша аумақтық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетінің Абай облысы бойынша аумақтық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

3. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета по регулированию естественных монополий по Восточно-Казахстанской области Министерства национальной экономики Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета по регулированию естественных монополий по области Абай Министерства национальной экономики Республики Казахстан".
4. Республиканское государственное учреждение "Департамент по обеспечению качества в сфере образования Восточно-Казахстанской области Комитета по обеспечению качества в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент по обеспечению качества в сфере образования области Абай Комитета по обеспечению качества в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан".
5. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Абай".
6. Республиканское государственное учреждение "Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
7. Республиканское государственное учреждение "Кокпектинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Самар Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
8. Республиканское государственное учреждение "Тарбагатайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Ақсуат Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".

3. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Абай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
4. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласында сапаны қамтамасыз ету комитетінің Шығыс Қазақстан облысының білім саласында сапаны қамтамасыз ету департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласында сапаны қамтамасыз ету комитетінің Абай облысының білім саласында сапаны қамтамасыз ету департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
5. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Абай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
6. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
7. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көкпекті аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Самар ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
8. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Тарбағатай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақсуат ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

9. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета труда, социальной защиты и миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" путем выделения из него республиканского государственного государственного учреждения "Департамент Комитета труда, социальной защиты и миграции по области Абай Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан".
10. Республиканское государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по области Абай Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
11. Республиканское государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Территориальная инспекция области Абай Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
12. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Восточно-Казахстанской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент по управлению земельными ресурсами Комитета по управлению земельными ресурсами области Абай Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
13. Республиканское государственное учреждение "Департамент казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
14. Республиканское государственное учреждение "Кокпектинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Управление казначейства по району Самар Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".

9. "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Абай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
10. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Абай облысы бойынша аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
11. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Абай облысының аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
12. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Шығыс Қазақстан облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Абай облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
13. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Абай облысы бойынша Қазынашылық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
14. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Көкпекті аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Самар ауданы бойынша қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

15. Республиканское государственное учреждение "Тарбагатайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Управление казначейства по району Ақсуат Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
16. Республиканское государственное учреждение "Департамент внутреннего государственного аудита по Восточно-Казахстанской области Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент внутреннего государственного аудита по области Абай Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан".
17. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
18. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Кокпектинскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по району Самар Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
19. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Тарбагатайскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по району Ақсуат Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
20. Республиканское государственное учреждение "Восточно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент государственного имущества и приватизации по области Абай Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан".

15. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тарбағатай аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақсуат ауданы бойынша қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
16. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Ішкі мемлекеттік аудит департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің Абай облысы бойынша ішкі мемлекеттік аудит департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
17. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
18. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Көкпекті ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Самар ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
19. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Тарбағатай ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақсуат ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
20. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Шығыс Қазақстан Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Абай облысы бойынша Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

21. Республиканское государственное учреждение "Департамент экологии по Восточно-Казахстанской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экологии по области Абай Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
22. Республиканское государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция лесного хозяйства и животного мира Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Областная территориальная инспекция лесного хозяйства и животного мира по области Абай Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
23. Республиканское государственное учреждение "Департамент по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент по защите прав потребителей области Абай Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан".
24. Республиканское государственное учреждение "Департамент торговли Восточно-Казахстанской области Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент торговли области Абай Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан".
25. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по области Абай".
26. Республиканское государственное учреждение "Инспекция транспортного контроля по Алматинской области" Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по области Жетісу Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан".

21. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша экология департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Абай облысы бойынша экология департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
22. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Абай облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
23. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Абай облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
24. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитеті Шығыс Қазақстан облысының сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитеті Абай облысының сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
25. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Техникалық peттеу және метрология комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің Абай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
26. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Алматы облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Жетісу облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

27. Республиканское государственное учреждение "Территориальный департамент Комитета атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан по Алматинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Территориальный департамент Комитета атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан по области Жетісу".
28. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета по регулированию естественных монополий по Алматинской области Министерства национальной экономики Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета по регулированию естественных монополий по области Жетісу Министерства национальной экономики Республики Казахстан".
29. Республиканское государственное учреждение "Департамент по обеспечению качества в сфере образования Алматинской области Комитета по обеспечению качества в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент по обеспечению качества в сфере образования области Жетісу Комитета по обеспечению качества в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан".
30. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Жетісу".
31. Республиканское государственное учреждение "Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
32. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета труда, социальной защиты и миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Алматинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета труда, социальной защиты и миграции по области Жетісу Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан".

27. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша аумақтық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетінің Жетісу облысы бойынша аумақтық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
28. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
29. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласында сапаны қамтамасыз ету комитетінің Алматы облысының білім саласында сапаны қамтамасыз ету департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласында сапаны қамтамасыз ету комитетінің Жетісу облысының білім саласында сапаны қамтамасыз ету департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
30. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
31. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
32. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

33. Республиканское государственное учреждение "Алматинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по области Жетісу Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
34. Республиканское государственное учреждение "Алматинская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Территориальная инспекция области Жетісу Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
35. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Алматинской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент по управлению земельными ресурсами области Жетісу Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
36. Республиканское государственное учреждение "Департамент казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
37. Республиканское государственное учреждение "Департамент внутреннего государственного аудита по Алматинской области Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент внутреннего государственного аудита по области Жетісу Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан".
38. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
39. Республиканское государственное учреждение "Алматинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент государственного имущества и приватизации по области Жетісу Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан".

33. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алматы облыстық аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жетісу облысы бойынша аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
34. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алматы облыстық аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жетісу облысы бойынша аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
35. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Алматы облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Жетісу облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
36. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
37. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің Алматы облысы бойынша Ішкі мемлекеттік аудит департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің Жетісу облысы бойынша Ішкі мемлекеттік аудит департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
38. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
39. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Алматы Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Жетісу облысы бойынша мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

40. Республиканское государственное учреждение "Департамент экологии по Алматинской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экологии по области Жетісу Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
41. Республиканское государственное учреждение "Алматинская областная территориальная инспекция лесного хозяйства и животного мира Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Областная территориальная инспекция лесного хозяйства и животного мира по области Жетісу Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
42. Республиканское государственное учреждение "Департамент по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент по защите прав потребителей области Жетісу Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан".
43. Республиканское государственное учреждение "Департамент торговли Алматинской области Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент торговли области Жетісу Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан".
44. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по Алматинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по области Жетісу".
45. Республиканское государственное учреждение "Инспекция транспортного контроля по Карагандинской области" Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по области Ұлытау" Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан".

40. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша экология департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Жетісу облысы бойынша экология департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
41. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Алматы облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Жетісу облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен
42. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Жетісу облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
43. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитеті Алматы облысының сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитеті Жетісу облысының сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
44. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
45. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Қарағанды облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Ұлытау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

46. Республиканское государственное учреждение "Территориальный департамент Комитета атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан по Карагандинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Территориальный департамент Комитета атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан по области Ұлытау".
47. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета по регулированию естественных монополий по Карагандинской области Министерства национальной экономики Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета по регулированию естественных монополий по области Ұлытау Министерства национальной экономики Республики Казахстан".
48. Республиканское государственное учреждение "Департамент по обеспечению качества в сфере образования Карагандинской области Комитета по обеспечению качества в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент по обеспечению качества в сфере образования области Ұлытау Комитета по обеспечению качества в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан".
49. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Ұлытау".
50. Республиканское государственное учреждение "Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
51. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета труда, социальной защиты и миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Карагандинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета труда, социальной защиты и миграции по области Ұлытау Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан".

46. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша аумақтық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетінің Ұлытау облысы бойынша аумақтық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
47. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
48. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласында сапаны қамтамасыз ету комитетінің Қарағанды облысының білім саласында сапаны қамтамасыз ету департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласында сапаны қамтамасыз ету комитетінің Ұлытау облысының білім саласында сапаны қамтамасыз ету департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
49. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
50. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
51. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

52. Республиканское государственное учреждение "Карагандинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по области Ұлытау Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
53. Республиканское государственное учреждение "Карагандинская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Территориальная инспекция области Ұлытау Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
54. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Карагандинской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент по управлению земельными ресурсами области Ұлытау Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
55. Республиканское государственное учреждение "Департамент казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
56. Республиканское государственное учреждение "Департамент внутреннего государственного аудита по Карагандинской области Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент внутреннего государственного аудита по области Ұлытау Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан".
57. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
58. Республиканское государственное учреждение "Карагандинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент государственного имущества и приватизации по области Ұлытау Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан".

52. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Қарағанды облыстық аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ұлытау облысы бойынша аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
53. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарағанды облыстық аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұлытау облысы бойынша аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
54. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Қарағанды облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Ұлытау облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
55. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Қазынашылық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
56. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті Қарағанды облысы бойынша Ішкі мемлекеттік аудит департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті Ұлытау облысы бойынша Ішкі мемлекеттік аудит департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
57. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
58. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

59. Республиканское государственное учреждение "Департамент экологии по Карагандинской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экологии по области Ұлытау Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
60. Республиканское государственное учреждение "Карагандинская областная территориальная инспекция лесного хозяйства и животного мира Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Областная территориальная инспекция лесного хозяйства и животного мира по области Ұлытау Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
61. Республиканское государственное учреждение "Департамент по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент по защите прав потребителей области Ұлытау Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан".
62. Республиканское государственное учреждение "Департамент торговли Карагандинской области Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент торговли области Ұлытау Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан".
63. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по Карагандинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по области Ұлытау".
64. Государственное учреждение "Департамент полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Департамент полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
65. Государственное учреждение "Департамент полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Департамент полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".

59. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша экология департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Ұлытау облысы бойынша экология департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
60. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Қарағанды облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Ұлытау облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
61. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Ұлытау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
62. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитетінің Қарағанды облысының сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сауда комитетінің Ұлытау облысының сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
63. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
64. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
65. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

66. Государственное учреждение "Департамент полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Департамент полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
67. Государственное учреждение "Департамент уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Департамент уголовно-исполнительной системы по области Абай Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
68. Государственное учреждение "Отдел полиции Кокпектинского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Отдел полиции района Самар Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
69. Государственное учреждение "Отдел полиции Тарбагатайского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Отдел полиции района Ақсуат Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
70. Государственное учреждение "Линейный отдел полиции на станции Караганда – Сортировочная Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Линейный отдел полиции на станции Жезказган Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
71. Государственное учреждение "Линейное Управление полиции на станции Алматы-1 Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Линейный отдел полиции на станции Қонаев Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
72. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Департамент по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
73. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Департамент по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".

66. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаментi" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаменті" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
67. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесi департаментi" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Абай облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесi департаментi" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
68. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Көкпектi ауданының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi" Самар ауданының полиция бөлiмi мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
69. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Тарбағатай ауданының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi Ақсуат ауданының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
70. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Қарағанды – Сұрыптау станциясындағы желiлiк полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Жезказған – Сұрыптау станциясындағы желiлiк полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
71. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Алматы-1 станциясындағы желiлiк полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Қонаев станциясындағы желiлiк полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
72. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
73. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

74. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Департамент по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
75. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по Алматинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по области Жетісу".
76. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по Карагандинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по области Ұлытау".
77. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по области Абай".
78. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Кокпектинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Отдел по чрезвычайным ситуациям района Самар Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
79. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Тарбагатайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Отдел по чрезвычайным ситуациям района Ақсуат Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
80. Республиканское государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (город Талдыкорган)" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (город Талдыкорган)".

74. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
75. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
76. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
77. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің Абай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
78. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Көкпекті ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаментінің Самар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
79. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Тарбағатай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Ақсуат ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
80. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысы төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Талдықорған қаласы)" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысы төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Талдықорған қаласы)" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.

81. Республиканское государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (город Караганда)" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (город Жезказган)".
82. Республиканское государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (город Усть-Каменогорск)" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (город Семей)".
83. Республиканское государственное учреждение "Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Территориальная инспекция района Ақсуат Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
84. Республиканское государственное учреждение "Кокпектинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Территориальная инспекция района Самар Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2022 года № 471
Перечень реорганизуемых республиканских государственных учреждений – территориальных подразделений ведомств Министерства финансов Республики Казахстан
1. Республиканское государственное учреждение "Департамент казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" путем присоединения к нему республиканского государственного учреждения "Управление казначейства города Семея Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
2. Республиканское государственное учреждение "Департамент казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" путем присоединения к нему республиканского государственного учреждения "Капшагайское городское управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".

81. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысы төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Қарағанды қаласы)" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ұлытау облысы төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Жезқазған қаласы)" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
82. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысы төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Өскемен қаласы)" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысы төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Семей қаласы)" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
83. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақсуат аудандық аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
84. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Самар аудандық аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 11 шілдедегі
№ 471 қаулысына
2-қосымша
Қайта ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі ведомстволарының аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Абай облысы бойынша Қазынашылық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оған "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Семей қаласының қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін қосу жолымен.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оған "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қапшағай қалалық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін қосу жолымен.

3. Республиканское государственное учреждение "Департамент казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" путем присоединения к нему республиканского государственного учреждения "Жезказганское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
4. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по району Астана города Актобе Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем присоединения к нему республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по району Алматы города Актобе Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2022 года № 471
Перечень
переименовываемых республиканских государственных учреждений – территориальных органов центральных исполнительных органов и территориальных подразделений их ведомств
1. Государственное учреждение "Управление полиции города Талдыкоргана Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Управление полиции города Талдыкоргана Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
2. Государственное учреждение "Отдел полиции города Текели Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции города Текели Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
3. Государственное учреждение "Отдел полиции Аксуского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Аксуского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
4. Государственное учреждение "Отдел полиции Алакольского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Алакольского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
5. Государственное учреждение "Отдел полиции Ескельдинского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Ескельдинского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".

3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ұлытау облысы бойынша Қазынашылық департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оған "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жезқазған қалалық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін қосу жолымен.
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақтөбе қаласы Астана ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі оған "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақтөбе қаласы Алматы ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін қосу жолымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 11 шілдедегі
№ 471 қаулысына
3-қосымша
Атауы өзгертілетін орталық атқарушы органдардың аумақтық органдары мен олардың ведомстволарының аумақтық бөлімшелерінің – республикалық мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Талдықорған қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Талдықорған қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
2. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Текелі қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Текелі қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Ақсу ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Ақсу ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
4. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Алакөл ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Алакөл ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
5. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Ескелді ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Ескелді ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.

6. Государственное учреждение "Отдел полиции Каратальского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Каратальского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
7. Государственное учреждение "Отдел полиции Кербулакского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Кербулакского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
8. Государственное учреждение "Отдел полиции Коксуского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Коксуского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
9. Государственное учреждение "Отдел полиции Панфиловского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Панфиловского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
10. Государственное учреждение "Отдел полиции Сарканского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Сарканского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
11. Государственное учреждение "Отдел полиции города Капшагая Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Управление полиции города Қонаев Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
12. Государственное учреждение "Управление полиции города Семей Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Управление полиции города Семей Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
13. Государственное учреждение "Отдел полиции Кокпектинского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Кокпектинского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
14. Государственное учреждение "Отдел полиции Аягозского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Аягозского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".

6. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Қаратал ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Қаратал ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
7. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Кербұлақ ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Кербұлақ ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
8. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Көксу ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Көксу ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
9. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Панфилов ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Панфилов ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
10. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Сарқан ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Сарқан ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
11. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Қапшағай қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Қонаев қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
12. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Семей қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Семей қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
13. "Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы полиция департаментінің Көкпекті аудандық полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі" – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Көкпекті ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
14. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Аягөз ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Аягөз ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.

15. Государственное учреждение "Отдел полиции Абайского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Абайского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
16. Государственное учреждение "Отдел полиции Бескарагайского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Бескарагайского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
17. Государственное учреждение "Отдел полиции Бородулихинского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Бородулихинского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
18. Государственное учреждение "Отдел полиции Жарминского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Жарминского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
19. Государственное учреждение "Отдел полиции Урджарского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Урджарского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
20. Государственное учреждение "Отдел полиции города Курчатова Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции города Курчатова Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
21. Государственное учреждение "Управление полиции города Жезказган Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Управление полиции города Жезказган Департамента полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
22. Государственное учреждение "Отдел полиции Улытауского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции Улытауского района Департамента полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан".

15. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Абай ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Абай ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
16. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Бесқарағай ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Бесқарағай ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
17. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Бородулиха ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Бородулиха ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
18. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Жарма ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Жарма ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
19. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Үржар ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Үржар ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
20. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Курчатов қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Курчатов қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
21. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Жезқазған қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаменті Жезқазған қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
22. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Ұлытау ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаменті Ұлытау ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.

23. Государственное учреждение "Отдел полиции Жанааркинского района Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное урчеждение "Отдел полиции Жанааркинского района Департамента полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
24. Государственное учреждение "Отдел полиции города Каражала Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции города Каражала Департамента полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
25. Государственное учреждение "Отдел полиции города Сатпаева Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции города Сатпаева Департамента полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
26. Государственное учреждение "Департамент уголовно-исполнительной системы по Алматинской области Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Департамент уголовно-исполнительной системы по Алматинской области и по области Жетісу Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
27. Государственное учреждение "Департамент уголовно-исполнительной системы по Карагандинской области Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Департамент уголовно-исполнительной системы по Карагандинской области и по области Ұлытау Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
28. Государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Алматинской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции области Жетісу".
29. Государственное учреждение "Управление специализированной службы охраны Алматинской области" в государственное учреждение "Управление специализированной службы охраны Алматинской области и области Жетісу".
30. Государственное учреждение "Управление специализированной службы охраны Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Управление специализированной службы охраны Восточно-Казахстанской области и области Абай".
31. Государственное учреждение "Управление специализированной службы охраны Карагандинской области" в государственное учреждение "Управление специализированной службы охраны Карагандинской области и области Ұлытау".

23. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Жаңаарқа ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаменті Жаңаарқа ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
24. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Қаражал қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаменті Қаражал қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
25. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының полиция департаменті Сәтбаев қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаменті Сәтбаев қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
26. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Алматы облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаменті" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Алматы және Жетісу облыстары бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаменті" мемлекеттік мекемесі.
27. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қарағанды облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қарағанды және Ұлытау облыстары бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаменті" мемлекеттік мекемесі.
28. "Алматы облысы полиция департаментінің емханасы бар госпиталі" мемлекеттік мекемесі – "Жетісу облысы полиция департаментінің емханасы бар госпиталі" мемлекеттік мекемесі.
29. "Алматы облысының Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Алматы және Жетісу облыстарының мамандандырылған күзет қызметі басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
30. "Шығыс Қазақстан облысының Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Шығыс Қазақстан және Абай облыстарының мамандандырылған күзет қызметі басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
31. "Қарағанды облысының Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қарағанды және Ұлытау облыстарының мамандандырылған күзет қызметі басқармасы" мемлекеттік мекемесі.

32. Республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Талдыкоргана Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Талдыкоргана Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
33. Республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Жезказгана Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Жезказгана Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
34. Республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Семей Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Семей Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
35. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Кокпектинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Кокпектинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
36. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Аксуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Аксуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
37. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Алакольского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Алакольского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".

32. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Талдықорған қаласының төтенше жағдайлар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Талдықорған қаласының төтенше жағдайлар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
33. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының төтенше жағдайлар департаменті Жезқазған қаласының төтенше жағдайлар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаменті Жезқазған қаласының төтенше жағдайлар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
34. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Семей қаласының төтенше жағдайлар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Семей қаласының төтенше жағдайлар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
35. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Көкпекті ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Көкпекті ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
36. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Ақсу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Ақсу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
37. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Алакөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Алакөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.

38. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Ескельдинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Ескельдинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
39. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Капшагая Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Қонаев Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
40. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Каратальского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Каратальского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
41. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Кербулакского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Кербулакского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
42. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Коксуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Коксуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
43. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Панфиловского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Панфиловского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".

38. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Ескелді ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Ескелді ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
39. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Қапшағай қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Қонаев қаласының төтенше жағдайлар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
40. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Қаратал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Қаратал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
41. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Кербұлақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Кербұлақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
42. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Көксу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Көксу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
43. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Панфилов ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Панфилов ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.

44. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Саркандского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Сарканского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
45. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Текели Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Текели Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
46. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Жанааркинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Жанааркинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
47. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Каражала Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Каражала Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
48. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Сатпаева Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Сатпаева Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
49. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Улытауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Улытауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".

44. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Сарқан ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Сарқан ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
45. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Текелі қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Текелі қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
46. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының төтенше жағдайлар департаменті Жаңаарқа ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаменті Жаңаарқа ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
47. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының төтенше жағдайлар департаменті Қаражал қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаменті Қаражал қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
48. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының төтенше жағдайлар департаменті Сәтбаев қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаменті Сәтбаев қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
49. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының төтенше жағдайлар департаменті Ұлытау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаменті Ұлытау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.

50. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Абайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Абайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
51. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Аягозского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Аягозского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
52. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Бескарагайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Бескарагайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
53. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Бородулихинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Бородулихинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
54. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Жарминского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Жарминского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
55. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Курчатова Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Курчатова Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".

50. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Абай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Абай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
51. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Аягөз ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Аягөз ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
52. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Бесқарағай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Бесқарағай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
53. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Бородулиха ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Бородулиха ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
54. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Жарма ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Жарма ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
55. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Курчатов қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Курчатов қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.

56. Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Урджарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Урджарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
57. Республиканское государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (город Талдыкорган)" в республиканское государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (город Қонаев)".
58. Республиканское государственное учреждение "Семейское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Семейское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
59. Республиканское государственное учреждение "Курчатовское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Курчатовское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
60. Республиканское государственное учреждение "Аягозское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Аягозское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".

56. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Үржар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Үржар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
57. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысы төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Талдықорған қаласы)" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысы төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Қонаев қаласы)" республикалық мемлекеттік мекемесі.
58. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Семей қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Семей қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
59. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Курчатов қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Курчатов қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
60. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Аягөз аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Аягөз аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

61. Республиканское государственное учреждение "Бескарагайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Бескарагайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
62. Республиканское государственное учреждение "Бородулихинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Бородулихинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
63. Республиканское государственное учреждение "Жарминское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Жарминское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
64. Республиканское государственное учреждение "Урджарское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Урджарское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
65. Республиканское государственное учреждение "Кокпектинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Кокпектинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".

61. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бесқарағай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бесқарағай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
62. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бородулиха аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық департаменті Бородулиха аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
63. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жарма аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жарма аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
64. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Үржар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Үржар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
65. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көкпекті аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көкпекті аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

66. Республиканское государственное учреждение "Абайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Абайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
67. Республиканское государственное учреждение "Жезказганское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Жезказганское городское управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
68. Республиканское государственное учреждение "Каражалское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Каражалское городское управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
69. Республиканское государственное учреждение "Сатпаевское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Сатпаевское городское управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
70. Республиканское государственное учреждение "Жанааркинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Жанааркинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".

66. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Абай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Абай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
67. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысы санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жезқазған қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жезқазған қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
68. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қаражал қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қаражал қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
69. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сәтбаев қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сәтбаев қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
70. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жаңаарқа аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жаңаарқа аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

71. Республиканское государственное учреждение "Улытауское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Улытауское районное управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
72. Республиканское государственное учреждение "Талдыкорганское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Талдыкорганское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
73. Республиканское государственное учреждение "Аксуское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Аксуское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
74. Республиканское государственное учреждение "Алакольское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Алакольское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
75. Республиканское государственное учреждение "Ескельдинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Ескельдинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".

71. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ұлытау аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ұлытау аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
72. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Талдықорған қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Талдықорған қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
73. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақсу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақсу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
74. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алакөл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алакөл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
75. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ескелді аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ескелді аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

76. Республиканское государственное учреждение "Каратальское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Каратальское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
77. Республиканское государственное учреждение "Кербулакское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Кербулакское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
78. Республиканское государственное учреждение "Коксуское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Коксуское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
79. Республиканское государственное учреждение "Панфиловское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Панфиловское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
80. Республиканское государственное учреждение "Сарканское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Сарканское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".

76. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қаратал аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қаратал аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
77. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Кербұлақ аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Кербұлақ аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
78. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігіСанитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көксу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көксу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
79. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігіСанитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Панфилов аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Панфилов аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
80. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сарқан аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сарқан аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

81. Республиканское государственное учреждение "Капшагайское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление санитарно-эпидемиологического контроля города Қонаев Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
82. Республиканское государственное учреждение "Текелийское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Текелийское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
83. Республиканское государственное учреждение "Алакольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Алакольское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
84. Республиканское государственное учреждение "Аксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Аксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
85. Республиканское государственное учреждение "Каратальское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Каратальское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
86. Республиканское государственное учреждение "Кербулакское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Кербулакское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".

81. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қапшағай қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қонаев қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
82. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің Текелі қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Текелі қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
83. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Алакөл аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Алакөл аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
84. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақсу аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақсу аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
85. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қаратал аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қаратал аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
86. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Кербұлақ аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Кербұлақ аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

87. Республиканское государственное учреждение "Коксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Коксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
88. Республиканское государственное учреждение "Панфиловское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Панфиловское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
89. Республиканское государственное учреждение "Саркандское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Сарканское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
90. Республиканское государственное учреждение "Ескельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Ескельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
91. Республиканское государственное учреждение "Текелийское городское управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Текелийское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
92. Республиканское государственное учреждение "Абайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Абайское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
93. Республиканское государственное учреждение "Аягозское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Аягозское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".

87. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Көксу аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Көксу аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
88. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Панфилов аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Панфилов аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
89. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сарқанд аудандық Қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша қазынашылық департаментінің Сарқан аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
90. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ескелді аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ескелді аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
91. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Текелі қалалық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Текелі қалалық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
92. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Абай аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Абай аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
93. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Аягөз қалалық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Аягөз аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

94. Республиканское государственное учреждение "Бескарагайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Бескарагайское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
95. Республиканское государственное учреждение "Бородулихинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Бородулихинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
96. Республиканское государственное учреждение "Жарминское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Жарминское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
97. Республиканское государственное учреждение "Кокпектинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Кокпектинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
98. Республиканское государственное учреждение "Курчатовское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Курчатовское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
99. Республиканское государственное учреждение "Урджарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Урджарское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".

94. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бесқарағай аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бесқарағай аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
95. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бородулиха аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бородулиха аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
96. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жарма аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жарма аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
97. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Көкпекті аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Көкпекті аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
98. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Курчатов қалалық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Курчатов қалалық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
99. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Үржар аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Үржар аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

100. Республиканское государственное учреждение "Жанааркинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Жанааркинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
101. Республиканское государственное учреждение "Каражалское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Каражалское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
102. Республиканское государственное учреждение "Сатпаевское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Сатпаевское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
103. Республиканское государственное учреждение "Улытауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Улытауское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
104. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Капшагай Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Қонаев Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
105. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Талдыкорган Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Талдыкоргану Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".

100. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жаңаарқа аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жаңаарқа аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
101. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қаражал қалалық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қаражал қалалық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
102. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сәтбаев қалалық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сәтбаев қалалық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
103. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ұлытау аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ұлытау аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
104. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қапшағай қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Қонаев қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
105. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Талдықорған қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Талдықорған қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

106. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Текели Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Текели Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
107. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Аксускому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Аксускому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
108. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Алакольскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Алакольскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
109. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Каратальскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Каратальскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
110. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Кербулакскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Кербулакскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
111. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Коксускому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Коксускому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".

106. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Текелі қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Текелі қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
107. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақсу ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Ақсу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
108. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Алакөл ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Алакөл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
109. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қаратал ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Қаратал ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
110. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Кербұлақ ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Кербұлақ ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
111. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Көксу ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Көксу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

112. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Панфиловскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Панфиловскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
113. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Саркандскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Сарканскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
114. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Ескельдинскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Ескельдинскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
115. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Жезказгану Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Жезказгану Департамента государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
116. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Каражалу Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Каражалу Департамента государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
117. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Сатпаеву Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Сатпаеву Департамента государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".

112. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Панфилов ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Панфилов ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
113. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сарқан ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Сарқан ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
114. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ескелді ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Ескелді ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
115. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жезқазған қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жезқазған қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
116. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қаражал қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ұлытау облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Қаражал қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
117. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сәтбаев қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ұлытау облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Сәтбаев қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

118. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Жанааркинскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Жанааркинскому району Департамента государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
119. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Улытаускому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Улытаускому району Департамента государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
120. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Курчатову Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Курчатову Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
121. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Семею Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Семею Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
122. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Абайскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Абайскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
123. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Аягузскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Аягозскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан";

118. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жаңаарқа ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ұлытау облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Жаңаарқа ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
119. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ұлытау ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ұлытау облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Ұлытау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
120. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Курчатов қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Курчатов қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
121. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Семей қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Семей қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
122. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Абай ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Абай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
123. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Аягөз ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Аягөз ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

124. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Бескарагайскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Бескарагайскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
125. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Бородулихинскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Бородулихинскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
126. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Жарминскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Жарминскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
127. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Кокпектинскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Кокпектинскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
128. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Урджарскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Урджарскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
129. Республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской, Павлодарской областям" в республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской, Павлодарской областям и области Абай".

124. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бесқарағай ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Бесқарағай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
125. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бородулиха ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Бородулиха ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
126. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жарма ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Жарма ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
127. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Көкпекті ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Көкпекті ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
128. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Үржар ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Үржар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
129. "Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Шығыс Қазақстан, Павлодар облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Шығыс Қазақстан, Павлодар және Абай облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

130. Республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области" в республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан по городу Алматы, Алматинской области и области Жетісу".
131. Республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан по городу Нур-Султану и Акмолинской, Карагандинской областям" в республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан по городу Нур-Султану, Акмолинской, Карагандинской областям и области Ұлытау".
132. Республиканское государственное учреждение "Капчагайская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Территориальная инспекция города Қонаев Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
133. Республиканское государственное учреждение "Капчагайская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Территориальная инспекция города Қонаев Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
134. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по району Астана города Актобе Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Актобе Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2022 года № 471
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан

130. "Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Алматы қаласы және Алматы, Жетісу облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
131. "Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы және Ақмола, Қарағанды облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы және Ақмола, Қарағанды, Ұлытау облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
132. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Қапшағай қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті Қонаев қаласының аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.
133. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қапшағай қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Қонаев қаласының аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.
134. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақтөбе қаласы Астана ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақтөбе қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 11 шілдедегі
№ 471 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар

1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и территориальных подразделений его ведомств:
дополнить пунктом 64-1 следующего содержания:
"64-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по области Абай Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 76 исключить;
дополнить пунктом 79-1 следующего содержания:
"79-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция по району Самар Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 110-1 следующего содержания:
"110-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по области Ұлытау Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 249-1 следующего содержания:
"249-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по области Жетісу Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 256 изложить в следующей редакции:
"256. Государственное учреждение "Территориальная инспекция города Қонаев Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 278-1 следующего содержания:
"278-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция области Абай Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 288-1 следующего содержания:
"288-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция по району Самар Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 290-1 следующего содержания:
"290-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Ақсуат Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 324-1 следующего содержания:
"324-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция области Ұлытау Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";

1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi туралы ережеде:
Министрліктің және оның ведомстволарының аумақтық бөлімшелерінің қарамағындағы аумақтық органдардың тізбесі:
мынадай мазмұндағы 64-1-тармақпен толықтырылсын:
"64-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Абай облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.":
76-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 79-1-тармақпен толықтырылсын:
"79-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекция комитетінің Самар ауданы бойынша аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 110-1-тармақпен толықтырылсын:
"110-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Ұлытау облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 249-1-тармақпен толықтырылсын:
"249-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жетісу облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
256-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"256. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Қонаев қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 278-1-тармақпен толықтырылсын:
"278-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Абай облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 288-1-тармақпен толықтырылсын:
"288-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Самар ауданы бойынша аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 290-1-тармақпен толықтырылсын:
"290-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Ақсуат аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 324-1-тармақпен толықтырылсын:
"324-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Ұлытау облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";

дополнить пунктом 450-1 следующего содержания:
"450-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами области Абай Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 456-1 следующего содержания:
"456-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами области Жетісу Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 464-1 следующего содержания:
"464-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами области Ұлытау Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства, и территориальных подразделений его ведомств:
раздел "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить строкой, порядковый номер 5-1, следующего содержания:
"5-1. Департамент полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
дополнить строкой, порядковый номер 7-1, следующего содержания:
"7-1. Департамент полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
дополнить строкой, порядковый номер 10-1, следующего содержания:
"10-1. Департамент полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строку, порядковый номер 65, исключить;
строку, порядковый номер 70, изложить в следующей редакции:
"70. Управление полиции города Қонаев Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строки, порядковые номера 71, 72, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 84-1, 84-2, 84-3, 84-4, 84-5, 84-6, 84-7, 84-8, 84-9 и 84-10, следующего содержания:
"84-1. Управление полиции города Талдыкоргана Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
84-2. Отдел полиции города Текели Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
84-3. Отдел полиции Аксуского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
84-4. Отдел полиции Алакольского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

мынадай мазмұндағы 450-1-тармақпен толықтырылсын:
"450-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Абай облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 456-1-тармақпен толықтырылсын:
"456-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Жетісу облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 464-1-тармақпен толықтырылсын:
"464-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Ұлытау облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.".
3. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi туралы ережеде:
Министрліктің қарамағындағы аумақтық органдардың және оның ведомстволары аумақтық бөлімшелерінің тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-1-жолмен толықтырылсын:
"5-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаментi.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 7-1-жолмен толықтырылсын:
"7-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 10-1-жолмен толықтырылсын:
"10-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаментi.";
реттік нөмірі 65-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 70-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"70. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысы полиция департаментi Қонаев қаласының полиция басқармасы.";
реттік нөмірлері 71, 72, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 84-1, 84-2, 84-3, 84-4, 84-5, 84-6, 84-7, 84-8, 84-9 және 84-10-жолдармен толықтырылсын:
"84-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаментi Талдықорған қаласының полиция басқармасы.
84-2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаментi Текелі қаласының полиция бөлiмi.
84-3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаментi Ақсу ауданының полиция бөлiмi.
84-4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Алакөл ауданының полиция бөлiмi.

84-5. Отдел полиции Ескельдинского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
84-6. Отдел полиции Каратальского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
84-7. Отдел полиции Кербулакского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
84-8. Отдел полиции Коксуского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
84-9. Отдел полиции Панфиловского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
84-10. Отдел полиции Сарканского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строки, порядковые номера 94, 95, 98, 99, 100, 102, 105 исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 105-1, следующего содержания:
"105-1. Отдел полиции района Самар Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строки, порядковые номера 109, 111 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 111-1, 111-2, 111-3, 111-4, 111-5, 111-6, 111-7, 111-8, 111-9 и 111-10, следующего содержания:
"111-1. Управление полиции города Семей Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111-2. Отдел полиции Аягозского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111-3. Отдел полиции Абайского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111-4. Отдел полиции Бескарагайского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111-5. Отдел полиции Бородулихинского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111-6. Отдел полиции Жарминского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111-7. Отдел полиции Кокпектинского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111-8. Отдел полиции Урджарского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111-9. Отдел полиции города Курчатова Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111-10. Отдел полиции Аксуатского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строки, порядковые номера 137, 142, 144, 148, 152 исключить;

84-5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаментi Ескелді ауданының полиция бөлiмi.
84-6. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаментi Қаратал ауданының полиция бөлiмi.
84-7. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаментi Кербұлақ ауданының полиция бөлiмi.
84-8. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаментi Көксу ауданының полиция бөлiмi.
84-9. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаментi Панфилов ауданының полиция бөлiмi.
84-10. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаментi Сарқан ауданының полиция бөлiмi.";
реттік нөмірлері 94, 95, 98, 99, 100, 102, 105-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 105-1-жолмен толықтырылсын:
"105-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Самар ауданының полиция бөлiмi.";
реттік нөмірлері 109, 111-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 111-1, 111-2, 111-3, 111-4, 111-5, 111-6, 111-7, 111-8, 111-9 және 111-10-жолдармен толықтырылсын:
"111-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi Семей қаласының полиция басқармасы.
111-2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi Аягөз ауданының полиция бөлiмi.
111-3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi Абай ауданының полиция бөлiмi.
111-4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi Бесқарағай ауданының полиция бөлiмi.
111-5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi Бородулиха ауданының полиция бөлiмi.
111-6. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi Жарма ауданының полиция бөлiмi.
111-7. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi Көкпекті ауданының полиция бөлiмi.
111-8. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi Үржар ауданының полиция бөлiмi.
111-9. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi Курчатов қаласының полиция бөлiмi.
111-10. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаментi Ақсуат ауданының полиция бөлiмi.";
реттік нөмірлері 137, 142, 144, 148, 152-жолдар алып тасталсын;

дополнить строками, порядковые номера 153-1, 153-2, 153-3, 153-4, 153-5, следующего содержания:
"153-1. Управление полиции города Жезказган Департамента полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
153-2. Отдел полиции города Каражала Департамента полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
153-3. Отдел полиции города Сатпаева Департамента полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
153-4. Отдел полиции Жанааркинского района Департамента полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
153-5. Отдел полиции Улытауского района Департамента полиции области Ұлытау Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
дополнить строкой, порядковый номер 243-1, следующего содержания:
"243-1. Линейный отдел полиции на станции Жезказган Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
дополнить строкой, порядковый номер 248-1, следующего содержания:
"248-1. Линейный отдел полиции на станции Конаев Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
в разделе "2. Комитет уголовно-исполнительной системы":
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"3. Департамент уголовно-исполнительной системы по Алматинской области и области Жетісу Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
дополнить строкой, порядковый номер 5-1, следующего содержания:
"5-1. Департамент уголовно-исполнительной системы по области Абай Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строку, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
"8. Департамент уголовно-исполнительной системы по Карагандинской области и области Ұлытау Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
в перечне государственных учреждений, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
в разделе "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 19, изложить в следующей редакции:
"19. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции области Жетісу.";
строку, порядковый номер 36, изложить в следующей редакции:
"36. Управление специализированной службы охраны Алматинской области и области Жетісу.";
строку, порядковый номер 38, изложить в следующей редакции:
"38. Управление специализированной службы охраны Восточно-Казахстанской области и области Абай.";
строку, порядковый номер 41, изложить в следующей редакции:

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 153-1, 153-2, 153-3, 153-4, 153-5-жолдармен толықтырылсын:
"153-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаментi Жезқазған қаласының полиция басқармасы.
153-2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаментi Қаражал ауданының полиция бөлiмi.
153-3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаментi Сәтбаев қаласының полиция бөлiмi.
153-4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаментi Жаңаарқа ауданының полиция бөлiмi.
153-5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ұлытау облысының полиция департаментi Ұлытау ауданының полиция бөлiмі.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 243-1-жолмен толықтырылсын:
"243-1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Жезқазған станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 248-1-жолмен толықтырылсын:
"248-1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Қонаев станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.";
"2. Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті" деген бөлімде:
реттік нөмірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Алматы және Жетісу облыстары бойынша қылмыстық-атқару жүйесi департаментi.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-1-жолмен толықтырылсын:
"5-1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Абай облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесi департаментi.";
реттік нөмірі 8-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қарағанды және Ұлытау облыстары бойынша қылмыстық-атқару жүйесi департаментi.";
Министрлiктің және оның ведомстволарының қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" деген бөлімде:
реттік нөмірі 19-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Жетісу облысы Ішкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi.";
реттік нөмірі 36-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"36. Алматы және Жетісу облыстарының мамандандырылған күзет қызметi басқармасы.";
реттік нөмірі 38-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"38. Шығыс Қазақстан және Абай облыстарының мамандандырылған күзет қызметi басқармасы.";
реттік нөмірі 41-жол мынадай редакцияда жазылсын:

"41. Управление специализированной службы охраны Карагандинской области и области Ұлытау.".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2007 года № 164 "Некоторые вопросы Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан":
в перечне государственных учреждений – территориальных органов Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункты 36, 37, 43, 45, 46, 47 исключить;
дополнить пунктом 46-1 следующего содержания:
"46-1. Территориальная инспекция города Қонаев Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.";
пункты 49, 51, 53, 65, 66, 67, 68, 70, 74 исключить;
дополнить пунктом 76-1 следующего содержания:
"76-1. Территориальная инспекция по району Самар Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.";
пункты 78, 81, 114, 118 исключить;
дополнить пунктами 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221 и 222 следующего содержания:
"область Абай
215. Территориальная инспекция области Абай Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
216. Абайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
217. Аягозская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
218. Бескарагайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
219. Бородулихинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
220. Жарминская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
221. Кокпектинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
222. Урджарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
223. Семейская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
область Жетісу
224. Территориальная инспекция области Жетісу Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
225. Аксуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
226. Алакольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
227. Каратальская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

"41. Қарағанды және Ұлытау облыстарының мамандандырылған күзет қызметi басқармасы.".
4. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 наурыздағы № 164 қаулысында:
көрсетілген қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
36, 37, 43, 45, 46, 47-тармақтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 46-1-тармақпен толықтырылсын:
"46-1. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті Қонаев қаласының аумақтық инспекциясы.";
49, 51, 53, 65, 66, 67, 68, 70, 74-тармақтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 76-1-тармақпен толықтырылсын:
"76-1. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Самар ауданы бойынша аумақтық инспекциясы.";
78, 81, 114, 118-тармақтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221 және 222-тармақтармен толықтырылсын:
"Абай облысы
215. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті Абай облысының аумақтық инспекциясы.
216. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетің Абай аудандық аумақтық инспекциясы.
217. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Аягөз аудандық аумақтық инспекциясы.
218. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы.
219. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Бородулиха аудандық аумақтық инспекциясы.
220. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы.
221. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекциясы.
222. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы.
223. Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Семей қалалық аумақтық инспекциясы.
Жетісу облысы
224. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті Жетісу облысының аумақтық инспекциясы.
225. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақсу аудандық аумақтық инспекциясы.
226. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алакөл аудандық аумақтық инспекциясы.
227. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Қаратал аудандық аумақтық инспекциясы.

228. Кербулакская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
229. Коксуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
230. Панфиловская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
231. Саркандская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
232. Ескельдинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
233. Талдыкорганская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
область Ұлытау
234. Территориальная инспекция области Ұлытау Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
235. Жанааркинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
236. Улытауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.".
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и территориальных подразделений его ведомств:
в перечне республиканских государственных учреждений –территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан:
пункты 35, 36, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 63, 64, 65, 66, 68 исключить;
пункт 72 изложить в следующей редакции:
"72. Управление казначейства по району Самар Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан;
пункты 73, 76, 78, 110, 111, 113, 118, 120 исключить;
дополнить пунктами 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231 и 232 следующего содержания:
"208. Департамент казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
209. Алакольское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
210. Аксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
211. Каратальское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

228. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Кербұлақ аудандық аумақтық инспекциясы.
229. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Көксу аудандық аумақтық инспекциясы.
230. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Панфилов аудандық аумақтық инспекциясы
231. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Сарқан аудандық аумақтық инспекциясы;
232. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ескелді аудандық аумақтық инспекциясы.
233. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Талдықорған қалалық аумақтық инспекциясы.
Ұлытау облысы
234. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті Ұлытау облысының аумақтық инспекциясы.
235. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жаңаарқа аудандық аумақтық инспекциясы.
236. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ұлытау аудандық аумақтық инспекциясы.".
5. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі туралы ережеде:
Министрліктің қарамағындағы аумақтық органдардың және оның ведомстволарының аумақтық бөлімшелерінің тізбесінде:
35, 36, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 63, 64, 65, 66, 68-тармақтар алып тасталсын;
72-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Самар ауданы бойынша қазынашылық басқармасы;
73, 76, 78, 110, 111, 113, 118, 120-тармақтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231 және 232-тармақтармен толықтырылсын:
"208.  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жетісу облысы бойынша қазынашылық департаменті.
209. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша қазынашылық департаментінің Алакөл аудандық қазынашылық басқармасы.
210. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша қазынашылық департаментінің Ақсу аудандық қазынашылық басқармасы.
211. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша қазынашылық департаментінің Қаратал аудандық қазынашылық басқармасы.

212. Кербулакское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
213. Коксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
214. Панфиловское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
215. Сарканское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
216. Ескельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
217. Текелийское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
218. Департамент казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
219. Абайское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
220. Аягозское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
221. Бескарагайское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
222. Бородулихинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
223. Жарминское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
224. Кокпектинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
225. Курчатовское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
226. Управление казначейства по району Ақсуат Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
227. Урджарское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
228. Департамент казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

212. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша қазынашылық департаментінің Кербұлақ аудандық қазынашылық басқармасы.
213. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша қазынашылық департаментінің Көксу аудандық қазынашылық басқармасы.
214. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша қазынашылық департаментінің Панфилов аудандық қазынашылық басқармасы.
215. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша қазынашылық департаментінің Сарқан аудандық қазынашылық басқармасы.
216. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша қазынашылық департаментінің Ескелді аудандық қазынашылық басқармасы.
217. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша қазынашылық департаментінің Текелі қалалық қазынашылық басқармасы.
218. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Абай облысы бойынша қазынашылық департаменті.
219. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Абай аудандық қазынашылық басқармасы.
220. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Аягөз аудандық қазынашылық басқармасы.
221. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Бесқарағай аудандық қазынашылық басқармасы.
222. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Бородулиха аудандық қазынашылық басқармасы.
223. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Жарма аудандық қазынашылық басқармасы.
224. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Көкпекті аудандық қазынашылық басқармасы.
225. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Курчатов қалалық қазынашылық басқармасы.
226. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Ақсуат ауданы бойынша қазынашылық басқармасы.
227. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Үржар аудандық қазынашылық басқармасы.
228. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ұлытау облысы бойынша қазынашылық департаменті.

229. Жанааркинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
230. Каражалское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
231. Сатпаевское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
232. Улытауское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан;";
в перечне республиканских государственных учреждений Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан:
в разделе "1. Перечень государственных учреждений – территориальных органов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан":
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Управление государственных доходов по городу Актобе Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.";
пункты 24, 38 исключить;
пункт 39 изложить в следующей редакции:
"39. Управление государственных доходов по городу Қонаев Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.";
пункты 40 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 94, 100, 101, 109, 110, 209, 210, 217, 218, 219, 220, 221 исключить;
пункт 222 изложить в следующей редакции:
"222. Управление государственных доходов по району Самар Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.";
пункт 223 исключить;
дополнить пунктами 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 и 269 следующего содержания:
"242. Департамент государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
243. Управление государственных доходов по городу Талдыкоргану Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
244. Управление государственных доходов по городу Текели Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

229. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша қазынашылық департаментінің Жаңаарқа аудандық қазынашылық басқармасы.
230. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша қазынашылық департаментінің Қаражал қалалық қазынашылық басқармасы.
231. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша қазынашылық департаментінің Сәтбаев қалалық қазынашылық басқармасы.
232. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша қазынашылық департаментінің Ұлытау аудандық қазынашылық басқармасы.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің республикалық мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
"1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі" деген бөлімде:
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақтөбе қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.";
24, 38-тармақтар алып тасталсын;
39-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қонаев қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы;
40, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 94, 100, 101, 109, 110, 209, 210, 217, 218, 219, 220, 221-тармақтар алып тасталсын;
222-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"222. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Самар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.";
223-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 және 269-тармақтармен толықтырылсын:
"242. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Жетісу облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті.
243. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Талдықорған қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
244. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Текелі қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.

245. Управление государственных доходов по Аксускому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
246. Управление государственных доходов по Алакольскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
247. Управление государственных доходов по Каратальскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
248. Управление государственных доходов по Кербулакскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
249. Управление государственных доходов по Коксускому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
250. Управление государственных доходов по Панфиловскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
251. Управление государственных доходов по Сарканскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
252. Управление государственных доходов по Ескельдинскому району Департамента государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
253. Департамент государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
254. Управление государственных доходов по городу Жезказгану Департамента государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
255. Управление государственных доходов по городу Каражалу Департамента государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
256. Управление государственных доходов по городу Сатпаеву Департамента государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
257. Управление государственных доходов по Жанааркинскому району Департамента государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
258. Управление государственных доходов по Улытаускому району Департамента государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

245. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақсу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
246. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Алакөл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
247. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қаратал ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
248. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Кербұлақ ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
249. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Көксу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
250. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Панфилов ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
251. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сарқан ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
252. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ескелді ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
253. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ұлытау облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті.
254. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жезқазған қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
255. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қаражал қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
256. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сәтбаев қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
257. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ұлытау облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Жаңаарқа ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
258. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ұлытау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.

259. Департамент государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
260. Управление государственных доходов по городу Курчатову Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
261. Управление государственных доходов по городу Семею Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
262. Управление государственных доходов по Абайскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
263. Управление государственных доходов по Аягозскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
264. Управление государственных доходов по Бескарагайскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
265. Управление государственных доходов по Бородулихинскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
266. Управление государственных доходов по Жарминскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
267. Управление государственных доходов по Кокпектинскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
268. Управление государственных доходов по Урджарскому району Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
269. Управление государственных доходов по району Ақсуат Департамента государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.";
перечень государственных учреждений – территориальных органов Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан дополнить пунктами 18, 19 и 20 следующего содержания:
"18. Департамент внутреннего государственного аудита по области Жетісу Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Департамент внутреннего государственного аудита по области Абай Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан.

259. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Абай облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті.
260. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Курчатов қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
261. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Семей қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
262. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Абай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
263. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Аягөз ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
264. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бесқарағай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
265. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бородулиха ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
266. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жарма ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
267. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Көкпекті ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
268. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Үржар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.
269. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақсуат ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.";
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі мынадай мазмұндағы 18, 19 және 20-тармақтармен толықтырылсын:
"18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті Жетісу облысы бойынша ішкі мемлекеттік аудит департаменті.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті Абай облысы бойынша ішкі мемлекеттік аудит департаменті.

20. Департамент внутреннего государственного аудита по области Ұлытау Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан.";
перечень государственных учреждений – территориальных органов Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан дополнить пунктами 19, 20 и 21 следующего содержания:
"19. Департамент государственного имущества и приватизации по области Жетісу Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
20. Департамент государственного имущества и приватизации по области Абай Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
21. Департамент государственного имущества и приватизации по области Ұлытау Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан."
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2011 года № 1090 "О некоторых вопросах реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 августа 2011 года № 136 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан":
в перечне государственных учреждений – территориальных органов Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
дополнить пунктом 35-1 следующего содержания:
"35-1. Территориальная инспекция области Жетісу Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункт 42 изложить в следующей редакции:
"42. Территориальная инспекция города Қонаев Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
дополнить пунктом 64-1 следующего содержания:
"64-1. Территориальная инспекция области Абай Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
дополнить пунктом 74-1 следующего содержания:
"74-1. Территориальная инспекция по району Самар Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
дополнить пунктом 76-1 следующего содержания:
"76-1. Территориальная инспекция района Ақсуат Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункт 81 изложить в следующей редакции:
"81. Семейская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
дополнить пунктом 110-1 следующего содержания:
"110-1. Территориальная инспекция области Ұлытау Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
в разделе "Алматинская область" пункты 36, 37, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54 исключить;
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
пункты 65, 66, 67, 68, 70 исключить;
пункт 74 изложить в следующей редакции:

20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті Ұлытау облысы бойынша ішкі мемлекеттік аудит департаменті.";
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі мынадай мазмұндағы 19, 20 және 21-тармақтармен толықтырылсын:
"19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Жетісу облысы бойынша мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Абай облысы бойынша мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Ұлытау облысы бойынша мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.".
6. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 10 тамыздағы № 136  Жарлығын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 1090 қаулысында:
көрсетілген қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің жаңадан құрылатын аумақтық бөлімшелері – мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
мынадай мазмұндағы 35-1-тармақпен толықтырылсын:
"35-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жетісу облысының аумақтық инспекциясы.";
42-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"42. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Қонаев қаласының аумақтық инспекциясы.";
мынадай мазмұндағы 64-1-тармақпен толықтырылсын:
"64-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Абай облысының аумақтық инспекциясы.";
мынадай мазмұндағы 74-1-тармақпен толықтырылсын:
"74-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Самар ауданы бойынша аумақтық инспекциясы.";
мынадай мазмұндағы 76-1-тармақпен толықтырылсын:
"76-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақсуат ауданының аумақтық инспекциясы.";
81-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"81. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Семей қаласының аумақтық инспекциясы.";
мынадай мазмұндағы 110-1-тармақпен толықтырылсын:
"110-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ұлытау облысының аумақтық инспекциясы.";
"Алматы облысы" деген бөлімде 36, 37, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54-тармақтар алып тасталсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" деген бөлімде:
65, 66, 67, 68, 70-тармақтар алып тасталсын;
74-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"74. Территориальная инспекция по району Самар Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункты 78, 81, 82 исключить;
в разделе "Карагандинская область":
пункты 114, 118, 120, 125 и 126 исключить;
дополнить разделом следующего содержания:
"Область Абай
215. Территориальная инспекция области Абай Комитета ветеринарного контроля и надзора.
216. Территориальная инспекция района Ақсуат Комитета ветеринарного контроля и надзора.
217. Абайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
218. Аягозская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
219. Бескарагайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
220. Бородулихинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
221. Жарминская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
222. Кокпектинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
223. Урджарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
224. Семейская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
225. Курчатовская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.".
дополнить разделом следующего содержания:
"Область Жетісу
226. Территориальная инспекция области Жетісу Комитета ветеринарного контроля и надзора.
227. Аксуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
228. Алакольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
229. Каратальская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
230. Кербулакская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
231. Коксуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
232. Панфиловская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
233. Сарканская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
234. Ескельдинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
235. Талдыкорганская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
236. Текелийская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.".
дополнить разделом следующего содержания:
"Область Ұлытау
237. Территориальная инспекция области Ұлытау Комитета ветеринарного контроля и надзора.

"74. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Самар ауданы бойынша аумақтық инспекциясы.";
78, 81, 82-тармақтар алып тасталсын;
"Қарағанды облысы" деген бөлімде:
114, 118, 120, 125 және 126-тармақтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"Абай облысы
215. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Абай облысының аумақтық инспекциясы.
216. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақсуат ауданының аумақтық инспекциясы.
217. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Абай ауданының аумақтық инспекциясы.
218. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Аягөз ауданының аумақтық инспекциясы.
219. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Бесқарағай ауданының аумақтық инспекциясы.
220. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Бородулиха ауданының аумақтық инспекциясы.
221. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жарма ауданының аумақтық инспекциясы.
222. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Көкпекті ауданының аумақтық инспекциясы.
223. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Үржар ауданының аумақтық инспекциясы.
224. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Семей қаласының аумақтық инспекциясы.
225. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Курчатов қаласының аумақтық инспекциясы.";
мынадай мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"Жетісу облысы
226. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жетісу облысының аумақтық инспекциясы.
227. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақсу ауданының аумақтық инспекциясы.
228. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Алакөл ауданының аумақтық инспекциясы.
229. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Қаратал ауданының аумақтық инспекциясы.
230. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Кербұлақ ауданының аумақтық инспекциясы.
231. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Көксу ауданының аумақтық инспекциясы.
232. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Панфилов ауданының аумақтық инспекциясы.
233. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Сарқан ауданының аумақтық инспекциясы.
234. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ескелді ауданының аумақтық инспекциясы.
235. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Талдықорған қаласының инспекциясы.
236. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Текелі қаласының аумақтық инспекциясы.";
мынадай мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"Ұлытау облысы
237. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ұлытау облысының аумақтық инспекциясы.

238. Жанааркинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
239. Улытауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
240. Жезказганская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
241. Сатпаевская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
242. Каражалская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.".
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994 "Вопросы Министерства энергетики Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве энергетики Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и территориальных подразделений его ведомств дополнить пунктами 20, 21 и 22 следующего содержания:
"20. Территориальный департамент Комитета атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан по области Абай.
21. Территориальный департамент Комитета атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан по области Жетісу.
22. Территориальный департамент Комитета атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан по области Ұлытау.".
8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень государственных учреждений – территориальных подразделений Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением дополнить пунктами 18, 19 и 20 следующего содержания:
"18. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по области Абай.
19. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по области Жетісу.
20. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по области Ұлытау.".
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве здравоохранения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне организаций, находящихся в ведении ведомств:
раздел "1. Территориальные подразделения Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"1. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

238. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жаңаарқа ауданының аумақтық инспекциясы.
239. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ұлытау ауданының аумақтық инспекциясы.
240. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жезқазған қаласының аумақтық инспекциясы.
241. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Сәтбаев қаласының аумақтық инспекциясы.
242. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Қаражал қаласының аумақтық инспекциясы.".
7. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі туралы ережеде:
Министрліктің қарамағындағы аумақтық органдардың және оның ведомствосының аумақтық бөлімшелерінің тізбесі мынадай мазмұндағы 20, 21, 22-тармақтармен толықтырылсын:
"20. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетінің Абай облысы бойынша аумақтық департаменті.
21. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетінің Жетісу облысы бойынша аумақтық департаменті.
22. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетінің Ұлытау облысы бойынша аумақтық департаменті.".
8. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ережеде:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің мемлекеттік мекемелері – аумақтық бөлімшелерінің тізбесі мынадай мазмұндағы 18, 19, 20-тармақтармен толықтырылсын:
"18. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Абай облысы бойынша департаменті.
19. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті.
20. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті.".
9. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрлiктерінің кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі туралы ережеде:
ведомстволардың қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.

2. Абайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
3. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Ақсуат Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
4. Аягозское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
5. Бескарагайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
6. Бородулихинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
7. Жарминское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
8. Кокпектинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
9. Курчатовское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
10. Семейское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
11. Урджарское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
12. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Абай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
3. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақсуат аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
4. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Аягөз аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
5. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бесақарағай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
6. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бородулиха аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
7. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жарма аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
8. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көкпекті аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
9. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Курчатов қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
10. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Семей қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
11. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Үржар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
12. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.

13. Аккольское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
14. Аршалынское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
15. Астраханское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
16. Атбасарское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
17. Бурабайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
18. Буландынское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
19. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Биржан сал Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
20. Егиндыкольское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
21. Ерейментауское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
22. Есильское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
23. Жаксынское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

13. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақкөл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
14. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Аршалы аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
15. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Астрахан аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
16. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Атбасар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
17. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бурабай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
18. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бұланды аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
19. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Біржан сал ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
20. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Егіндікөл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
21. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ерейментау аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
22. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Есіл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
23. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жақсы аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

24. Жаркаинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
25. Зерендинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
26. Кокшетауское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
27. Коргалжынское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
28. Косшынское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
29. Сандыктауское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
30. Степногорское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
31. Целиноградское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
32. Шортандинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
33. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
34. Актюбинское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

24. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жарқайың аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
25. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Зеренді аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
26. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көкшетау қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
27. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қорғалжын аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
28. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қосшы қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
29. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сандықтау аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
30. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Степногор қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
31. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Целиноград аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
32. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шортанды аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
33. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
34. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақтөбе қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

35. Алгинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
36. Айтекебийское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
37. Байганинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
38. Каргалинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
39. Кобдинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
40. Мартукское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
41. Мугалжарское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
42. Уилское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
43. Темирское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
44. Хромтауское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
45. Шалкарское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

35. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алға аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
36. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Әйтеке би аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
37. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Байғанин аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
38. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарғалы аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
39. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қобда аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
40. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Мәртөк аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
41. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Мұғалжар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
42. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ойыл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
43. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Темір аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
44. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Хромтау аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
45. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шалқар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

46. Иргизское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Актюбинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
47. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля города Алматы Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
48. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Алатауского района города Алматы Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Алматы Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
49. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Алмалинского района города Алматы Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Алматы Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
50. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Ауэзовского района города Алматы Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Алматы Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
51. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Бостандыкского района города Алматы Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Алматы Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
52. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Жетысуского района города Алматы Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Алматы Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
53. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Медеуского района города Алматы Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Алматы Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
54. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Наурызбайского района города Алматы Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Алматы Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
55. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Турксибского района города Алматы Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Алматы Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
56. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

46. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақтөбе облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ырғыз аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
47. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
48. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алматы қаласы Алатау ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
49. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алматы қаласы Алмалы ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
50. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алматы қаласы Әуезов ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
51. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алматы қаласы Бостандық ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
52. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алматы қаласы Жетісу ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
53. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алматы қаласы Медеу ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
54. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алматы қаласы Наурызбай ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
55. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алматы қаласы Түрксіб ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
56. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.

57. Балхашское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
58. Енбекшиказахское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
59. Жамбылское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
60. Кегенское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
61. Карасайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
62. Управление санитарно-эпидемиологического контроля города Қонаев Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
63. Райымбекское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
64. Талгарское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
65. Уйгурское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
66. Илийское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Алматинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
67. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Атырауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

57. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Балқаш аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
58. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Еңбекшіқазақ аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
59. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жамбыл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
60. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Кеген аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
61. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарасай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
62. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қонаев қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
63. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Райымбек аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
64. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Талғар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
65. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ұйғыр аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
66. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Алматы облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Іле аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
67. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Атырау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.

68. Атырауское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Атырауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
69. Жылыойское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Атырауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
70. Индерское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Атырауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
71. Исатайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Атырауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
72. Курмангазинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Атырауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
73. Кзылкугинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Атырауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
74. Макатское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Атырауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
75. Махамбетское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Атырауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
76. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
77. Акжаикское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
78. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Бәйтерек Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

68. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Атырау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Атырау қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
69. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Атырау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жылыой аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
70. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Атырау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Индер аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
71. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Атырау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Исатай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
72. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Атырау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Құрманғазы аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
73. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Атырау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қызылқоға аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
74. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Атырау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Мақат аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
75. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Атырау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Махамбет аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
76. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
77. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақжайық аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
78. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бәйтерек ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

79. Бокейординское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
80. Бурлинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
81. Жангалинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
82. Жанибекское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
83. Казталовское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
84. Каратобинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
85. Уральское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
86. Сырымское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
87. Таскалинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
88. Теректинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

79. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бөкейорда аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
80. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бөрлі аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
81. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жаңақала аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
82. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жәнібек аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
83. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Казталов аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
84. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қаратөбе аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
85. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Орал қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
86. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сырым аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
87. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Тасқала аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
88. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Теректі аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

89. Чингирлауское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
90. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
91. Байзакское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
92. Жамбылское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
93. Жуалынское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
94. Кордайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
95. Меркенское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
96. Мойынкумское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
97. Сарысуское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
98. Управление санитарно-эпидемиологического контроля имени Т.Рыскулова Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
99. Таласское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

89. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шыңғырлау аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
90. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
91. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Байзақ аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
92. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жамбыл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
93. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жуалы аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
94. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қордай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
95. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Мерке аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
96. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Мойынқұм аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
97. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сарысу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
98. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Т. Рысқұлов атындағы ауданның санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
99. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Талас аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

100. Таразское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
101. Шуское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Жамбылской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
102. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
103. Аксуское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
104. Алакольское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
105. Ескельдинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
106. Кербулакское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
107. Коксуское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
108. Каратальское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
109. Панфиловское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
110. Саркандское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

100. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Тараз қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
101. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жамбыл облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
102. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
103. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақсу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
104. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алакөл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
105. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ескелді аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
106. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Кербұлақ аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
107. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көксу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
108. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қаратал аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
109. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Панфилов аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
110. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сарқан аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

111. Талдыкорганское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
112. Текелийское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
113. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
114. Актюбинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
115. Алматинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
116. Атбасарское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
117. Атырауское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
118. Жамбылское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
119. Жана-Аркинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
120. Защитинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
121. Кокшетауское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

111. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Талдықорған қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
112. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Текелі қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
113. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
114. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақтөбе бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
115. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алматы бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
116. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Атбасар бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
117. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Атырау бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
118. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жамбыл бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
119. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жаңаарқа бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
120. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Защита бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
121. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көкшетау бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

122. Карагандинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
123. Костанайское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
124. Кызылординское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
125. Мангистауское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
126. Уральское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
127. Павлодарское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
128. Семейское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
129. Шымкентское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
130. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
131. Абайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

122. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарағанды бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
123. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қостанай бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
124. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қызылорда бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
125. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Маңғыстау бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
126. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Орал бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
127. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Павлодар бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
128. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Семей бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
129. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шымкент бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
130. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
131. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Абай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

132. Актогайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
133. Балхашское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
134. Бухаржырауское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
135. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Әлихан Бөкейхан города Караганды Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
136. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района имени Казыбек би города Караганды Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
137. Каркаралинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
138. Нуринское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
139. Осакаровское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
140. Приозерское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
141. Саранское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

132. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақтоғай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
133. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Балқаш қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
134. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бұқар жырау аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
135. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарағанды қаласы Әлихан Бөкейхан ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
136. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
137. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарқаралы аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
138. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Нұра аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
139. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Осакаров аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
140. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Приозерск қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
141. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Саран қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

142. Темиртауское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
143. Шахтинское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
144. Шетское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
145. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
146. Алтынсаринское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
147. Амангельдинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
148. Аркалыкское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
149. Аулиекольское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
150. Денисовское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
151. Жангельдинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
152. Житикаринское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

142. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Теміртау қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
143. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шахтинск қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
144. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шет аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
145. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
146. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алтынсарин аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
147. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Амангелді аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
148. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Арқалық қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
149. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Әулиекөл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
150. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Денисов аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
151. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жангелдин аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
152. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жітіқара аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

153. Камыстинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
154. Карабалыкское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
155. Карасуское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
156. Костанайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
157. Управление санитарно-эпидемиологического контроля города Костаная Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
158. Лисаковское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
159. Мендыкаринское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
160. Наурзумское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
161. Рудненское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
162. Сарыкольское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
163. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Беимбета Майлина Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

153. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қамысты аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
154. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарабалық аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
155. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарасу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
156. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қостанай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
157. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қостанай қаласы санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
158. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Лисаковск қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
159. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Меңдіқара аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
160. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Науырзым аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
161. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Рудный қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
162. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сарыкөл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
163. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бейімбет Майлин ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

164. Узункольское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
165. Федоровское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
166. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Кызылординской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
167. Аральское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Кызылординской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
168. Жалагашское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Кызылординской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
169. Жанакорганское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Кызылординской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
170. Казалинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Кызылординской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
171. Кармакшинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Кызылординской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
172. Кызылординское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Кызылординской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
173. Сырдарьинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Кызылординской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
174. Шиелийское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Кызылординской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

164. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ұзынкөл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
165. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Федоров аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
166. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қызылорда облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
167. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қызылорда облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Арал аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
168. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қызылорда облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жалағаш аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
169. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қызылорда облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жаңақорған аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
170. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қызылорда облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қазалы аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
171. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қызылорда облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қармақшы аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
172. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қызылорда облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қызылорда қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
173. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қызылорда облысының Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сырдария аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
174. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қызылорда облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шиелі аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

175. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Мангистауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
176. Актауское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Мангистауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
177. Бейнеуское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Мангистауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
178. Жанаозенское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Мангистауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
179. Каракиянское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Мангистауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
180. Мангистауское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Мангистауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
181. Мунайлинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Мангистауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
182. Тупкараганское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Мангистауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
183. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля города Нур-Султана Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
184. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Алматинского района города Нур-Султана Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Нур-Султана Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
185. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Байқоңыр города Нур-Султана Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Нур-Султана Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

175. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Маңғыстау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
176. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Маңғыстау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақтау қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
177. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Маңғыстау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бейнеу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
178. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Маңғыстау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жаңаөзен қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
179. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Маңғыстау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарақия аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
180. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Маңғыстау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Маңғыстау аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
181. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Маңғыстау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Мұнайлы аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
182. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Маңғыстау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Түпқараған аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
183. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Нұр-Сұлтан қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
184. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Нұр-Сұлтан қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Нұр-Сұлтан қаласы Алматы ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
185. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Нұр-Сұлтан қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Нұр-Сұлтан қаласы Байқоңыр ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

186. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Есильского района города Нур-Султана Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Нур-Султана Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
187. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Сарыаркинского района города Нур-Султана Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Нур-Султана Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
188. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
189. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Аққулы Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
190. Аксуское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
191. Актогайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
192. Баянаульское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
193. Экибастузское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
194. Иртышское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
195. Железинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля г Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
196. Майское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

186. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Нұр-Сұлтан қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Нұр-Сұлтан қаласы Есіл ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
187. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Нұр-Сұлтан қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Нұр-Сұлтан қаласы Сарыарқа ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
188. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
189. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Аққулы ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
190. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақсу қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
191. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақтоғай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
192. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Баянауыл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
193. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Екібастұз қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
194. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ертіс аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
195. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Железин аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
196. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Май аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

197. Павлодарское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
198. Павлодарское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
199. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Тереңкөл Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
200. Успенское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
201. Щербактинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Павлодарской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
202. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
203. Айыртауское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
204. Акжарское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
205. Аккайынское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
206. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района имени Габита Мусрепова Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
207. Есильское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

197. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Павлодар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
198. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Павлодар қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
199. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Тереңкөл ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
200. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Успен аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
201. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Павлодар облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шарбақты аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
202. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
203. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Айыртау аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
204. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақжар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
205. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Аққайың аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
206. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
207. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Есіл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

208. Жамбылское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
209. Кызылжарское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
210. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Магжана Жумабаева Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
211. Мамлютское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
212. Петропавловское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
213. Тайыншинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
214. Тимирязевское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
215. Уалихановское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
216. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Шал акына Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Северо-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
217. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
218. Арысское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

208. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жамбыл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
209. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қызылжар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
210. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
211. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Мамлют аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
212. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Петропавл қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
213. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Тайынша аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
214. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Тимирязев аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
215. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Уәлиханов аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
216. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шал ақын ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
217. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
218. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Арыс қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

219. Байдибекское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
220. Жетысайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
221. Келесское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
222. Кентауское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
223. Казыгуртское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
224. Мактааральское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
225. Ордабасинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
226. Отрарское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
227. Сайрамское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
228. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Сауран Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
229. Сарыагашское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

219. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бәйдібек аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
220. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жетісай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
221. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Келес аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
222. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Кентау қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
223. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қазығұрт аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
224. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Мақтаарал аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
225. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ордабасы аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
226. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Отырар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
227. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сайрам аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
228. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сауран ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
229. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сарыағаш аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

230. Сузакское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
231. Толебийское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
232. Тюлькубасское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
233. Туркестанское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
234. Шардаринское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Туркестанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
235. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
236. Жанааркинское районное управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
237. Жезказганское городское управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
238. Каражалское городское управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
239. Сатпаевское городское управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
240. Улытауское районное управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

230. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Созақ аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
231. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Төлеби аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
232. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Түлкібас аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
233. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Түркістан қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
234. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Түркістан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шардара аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
235. Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау министрлігі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
236. Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау министрлігі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жаңаарқа аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
237. Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау министрлігі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жезқазған қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
238. Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау министрлігі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қаражал қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
239. Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау министрлігі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сәтбаев қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
240. Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау министрлігі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ұлытау аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

241. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
242. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Алтай Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
243. Глубоковское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
244. Зайсанское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
245. Катон-Карагайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
246. Курчумское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
247. Усть-Каменогорское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
248. Риддерское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
249. Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Самар Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
250. Тарбагатайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
251. Уланское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

241. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
242. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алтай ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
243. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Глубокое аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
244. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Зайсан аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
245. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Катонқарағай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
246. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Күршім аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
247. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Өскемен қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
248. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Риддер қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
249. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Самар аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
250. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Тарбағатай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
251. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ұлан аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.

252. Шемонаихинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Восточно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
253. Департамент санитарно-эпидемиологического контроля города Шымкента Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
254. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Абайского района города Шымкента Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Шымкента Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
255. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Аль-Фарабийского района города Шымкента Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Шымкента Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
256. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Енбекшинского района города Шымкента Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Шымкента Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
257. Управление санитарно-эпидемиологического контроля Каратауского района города Шымкента Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Шымкента Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.";
раздел "1. Территориальные подразделения Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" дополнить пунктами 18, 19 и 20 следующего содержания:
"18. Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Абай.
19. Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Жетісу.
20. Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Ұлытау.".
10. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2017 года № 81 "О некоторых вопросах Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень территориальных подразделений ведомства Министерства дополнить пунктами 18, 19 и 20 следующего содержания:

252. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шемонаиха аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
253. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шымкент қаласы санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті.
254. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шымкент қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шымкент қаласы Абай ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
255. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шымкент қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шымкент қаласы Әл-Фараби ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
256. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шымкент қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шымкент қаласы Еңбекші ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.
257. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шымкент қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шымкент қаласы Қаратау ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы.";
"1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері" деген бөлім мынадай мазмұндағы 18, 19 және 20-тармақтармен толықтырылсын:
"18. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Абай облысы бойынша департаменті.
19. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті.
20. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті.".
10. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгінiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 18 ақпандағы № 81 қаулысында:
көрсетілген қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгі туралы ережеде:
Министрлік ведомствосының аумақтық бөлімшелерінің тізбесі мынадай мазмұндағы 18, 19, 20-тармақтармен толықтырылсын:

"18. Департамент Комитета труда и социальной защиты по области Абай.
19. Департамент Комитета труда и социальной защиты по области Жетісу.
20. Департамент Комитета труда и социальной защиты по области Ұлытау.".
11. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2019 года № 479 "Вопросы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан:
в Положении о Министерстве экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт водного хозяйства" Комитета по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.";
перечень территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и территориальных подразделений его ведомств:
дополнить строками, порядковые номера 17-1, 17-2 и 17-3, следующего содержания:
"17-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент экологии по области Абай Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
17-2. Республиканское государственное учреждение Департамент экологии по области Жетісу Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
17-3. Республиканское государственное учреждение Департамент экологии по области Ұлытау Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".";
дополнить строками, порядковые номера 44-1, 44-2 и 44-3, следующего содержания:
"44-1. Республиканское государственное учреждение "Территориальная инспекция лесного хозяйства и животного мира по области Абай Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
44-2. Республиканское государственное учреждение "Территориальная инспекция лесного хозяйства и животного мира по области Жетісу Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
44-3. Республиканское государственное учреждение "Территориальная инспекция лесного хозяйства и животного мира по области Ұлытау Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".".

"18. Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Абай облысы бойынша департаменті.
19. Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті.
20. Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті.".
11. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 5 шілдедегі № 479 қаулысында:
көрсетілген қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі туралы ережеде:
Министрліктің және оның ведомстволарының қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қазақ су шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі".";
Министрліктің қарамағындағы аумақтық органдардың және оның ведомстволары аумақтық бөлімшелерінің тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 17-1, 17-2 және 17-3-жолдармен толықтырылсын:
"17-1. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Абай облысы бойынша экология департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
17-2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Жетісу облысы бойынша экология департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
17-3. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Ұлытау облысы бойынша экология департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 44-1, 44-2 және 44-3-жолдармен толықтырылсын:
"44-1. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Абай облысы бойынша орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
44-2. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Жетісу облысы бойынша орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
44-3. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Ұлытау облысы бойынша орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.".

12. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 497 "О мерах по реализации указов Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 17 и от 1 июля 2019 года № 46 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве торговли и интеграции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень территориальных органов, находящихся в ведении Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент по защите прав потребителей области Абай Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент по защите прав потребителей области Жетісу Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан";
дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент по защите прав потребителей области Ұлытау Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан";
перечень территориальных органов, находящихся в ведении Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по области Абай".";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по области Жетісу".";
дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по области Ұлытау".";
перечень территориальных органов, находящихся в ведении Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент торговли области Абай Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:

12. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 17 және 2019 жылғы 1 шілдедегі № 46 жарлықтарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 497 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі:
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Абай облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жетісу облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 16-1-тармақпен толықтырылсын:
"16-1. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ұлытау облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.".
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі:
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің Абай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі";
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі";
мынадай мазмұндағы 16-1-тармақпен толықтырылсын:
"16-1. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі";
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сауда комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі:
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитеті Абай облысының сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі";
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:

"9-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент торговли области Жетісу Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент торговли области Ұлытау Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан".".
13. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 501 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 24 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан и его ведомств:
в пункте 3:
в разделе "Республиканские государственные учреждения":
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской, Павлодарской областям и области Абай";";
подпункты 5) и 6) изложить в следующей редакции:
"5) республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан по городу Алматы, Алматинской области и области Жетісу";
6) республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан по городу Нур-Султану, Акмолинской, Карагандинской областям и области Ұлытау";".
14. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 701 "Вопросы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и территориальных подразделений его ведомств:
раздел "1. Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
дополнить строкой, порядковый номер 1-1, следующего содержания:
"1-1. Департамент по чрезвычайным ситуациям области Абай.";
дополнить строкой, порядковый номер 6-1, следующего содержания:

"9-1. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитеті Жетісу облысының сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі";
мынадай мазмұндағы 16-1-тармақпен толықтырылсын:
"16-1. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитеті Ұлытау облысының сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі".
13. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 24 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 501 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің және оның ведомстволарының қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
3-тармақта:
"Республикалық мемлекеттік мекемелер" деген бөлімде:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) "Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Абай, Павлодар және Шығыс Қазақстан облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
5) және 6) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"5) "Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Алматы қаласы және Алматы, Жетісу облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі;
6) "Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы және Ақмола, Қарағанды, Жетісу облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.".
14. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 701 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі туралы ережеде:
Министрліктің қарамағындағы аумақтық органдардың және оның ведомстволарының аумақтық бөлімшелерінің тізбесінде:
"1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 1-1-жолмен толықтырылсын:
"1-1. Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 6-1-жолмен толықтырылсын:

"6-1. Департамент по чрезвычайным ситуациям области Жетісу.";
дополнить строкой, порядковый номер 13-1, следующего содержания:
"13-1. Департамент по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау.";
дополнить строкой, порядковый номер 21-1, следующего содержания:
"21-1. Управление по чрезвычайным ситуациям города Семей Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай.";
строку, порядковый номер 25, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 25-1, следующего содержания:
"25-1. Управление по чрезвычайным ситуациям города Қонаев Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области.";
дополнить строкой, порядковый номер 36-1, следующего содержания:
"36-1. Управление по чрезвычайным ситуациям города Талдыкоргана Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу.";
строку, порядковый номер 38, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 49-1, следующего содержания:
"49-1. Управление по чрезвычайным ситуациям города Жезказгана Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау.";
строку, порядковый номер 53, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 57-1, 57-2, 57-3, 57-4, 57-5, 57-6, 57-7, 57-8 и 57-9, следующего содержания:
"57-1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Абайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай.
57-2. Отдел по чрезвычайным ситуациям района Ақсуат Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай.
57-3. Отдел по чрезвычайным ситуациям Аягозского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай.
57-4. Отдел по чрезвычайным ситуациям Бескарагайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай.
57-5. Отдел по чрезвычайным ситуациям Бородулихинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай.
57-6. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жарминского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай.
57-7. Отдел по чрезвычайным ситуациям Кокпектинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай.
57-8. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Курчатова Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай.
57-9. Отдел по чрезвычайным ситуациям Урджарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай.";
строки, порядковые номера 75, 76, 79, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 113, 114, 115, 116, 118, 121, 122 исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 123-1, следующего содержания:
"123-1. Отдел по чрезвычайным ситуациям района Самар Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области.";
строку, порядковый номер 126, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 137-1, 137-2, 137-3, 137-4, 137-5, 137-6, 137-7, 137-8 и 137-9, следующего содержания:

"6-1. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 13-1-жолмен толықтырылсын:
"13-1. Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаменті.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 21-1-жолмен толықтырылсын:
"21-1. Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Семей қаласының төтенше жағдайлар басқармасы."
реттік нөмірі 25-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 25-1-жолмен толықтырылсын:
"25-1. Алматы облысының төтенше жағдайлар департаменті Қонаев қаласының төтенше жағдайлар басқармасы.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 36-1-жолмен толықтырылсын:
"36-1. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Талдықорған қаласының төтенше жағдайлар басқармасы.";
реттік нөмірі 38-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 49-1-жолмен толықтырылсын:
"49-1. Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаменті Жезқазған қаласының төтенше жағдайлар басқармасы.";
реттік нөмірі 53-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 57-1, 57-2, 57-3, 57-5, 57-6, 57-7, 57-8 және 57-9-жолдармен толықтырылсын:
"57-1. Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Абай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
57-2. Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Ақсуат ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
57-3. Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Аягөз ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
57-4. Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Бесқарағай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
57-5. Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Бородулиха ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
57-6. Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Жарма ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
57-7. Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Көкпекті ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
57-8. Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Курчатов қаласының төтенше жағдайлар бөлімі.
57-9. Абай облысының төтенше жағдайлар департаменті Үржар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
реттік нөмірлері 75, 76, 79, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 113, 114, 115, 116, 118, 121, 122-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 123-1-жолмен толықтырылсын:
"123-1. Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Самар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
реттік нөмірі 126-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 137-1, 137-2, 137-3, 137-4, 137-5, 137-6, 137-7, 137-8 және 137-9-жолдармен толықтырылсын:

"137-1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Аксуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу.
137-2. Отдел по чрезвычайным ситуациям Алакольского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу.
137-3. Отдел по чрезвычайным ситуациям Ескельдинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу.
137-4. Отдел по чрезвычайным ситуациям Каратальского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу.
137-5. Отдел по чрезвычайным ситуациям Кербулакского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу.
137-6. Отдел по чрезвычайным ситуациям Коксуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу.
137-7. Отдел по чрезвычайным ситуациям Панфиловского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу.
137-8. Отдел по чрезвычайным ситуациям Сарканского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу.
137-9. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Текели Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу.";
строки, порядковые номера 153, 154, 160, 161 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 233, 234, 235 и 236, следующего содержания:
"233. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жанааркинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау.
234. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Каражала Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау.
235. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Сатпаева Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау.
236. Отдел по чрезвычайным ситуациям Улытауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау.";
раздел "2. Комитет промышленной безопасности":
дополнить строками, порядковые номера 1-1, 6-1 и 13-1 следующего содержания:
"1-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по области Абай".";
"6-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по области Жетісу".";
"13-1. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по области Ұлытау".";
в перечне государственных учреждений, находящихся в ведении Министерства:
дополнить строкой, порядковый номер 7-1, следующего содержания:
"7-1. Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай (город Семей).";
строку, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:

"137-1. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Ақсу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
137-2. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Алакөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
137-3. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Ескелді ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
137-4. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Қаратал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
137-5. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Кербұлақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
137-6. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Көксу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
137-7. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Панфилов ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
137-8. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Сарқан ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
137-9. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаменті Текелі қаласының төтенше жағдайлар бөлімі.";
реттік нөмірлері 153, 154, 160, 161-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 233, 234, 235 және 236-жолдармен толықтырылсын:
"233. Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаменті Жаңаарқа ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
234. Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаменті Қаражал қаласының төтенше жағдайлар бөлімі.
235. Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаменті Сәтбаев қаласының төтенше жағдайлар бөлімі.
236. Ұлытау облысы төтенше жағдайлар департаментінің Ұлытау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
"2. Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті" деген бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 1-1, 6-1 және 13-1-жолдармен толықтырылсын:
"1-1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің Абай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
"6-1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
"13-1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
Министрліктің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тізбесінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 7-1-жолмен толықтырылсын:
"7-1. Абай облысының төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Семей қаласы).";
реттік нөмірі 10-жол мынадай редакцияда жазылсын:

"10. Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области (город Қонаев).";
дополнить строкой, порядковый номер 13-1, следующего содержания:
"13-1. Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу (город Талдыкорган).";
дополнить строкой, порядковый номер 20-1, следующего содержания:
"20-1. Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау (город Жезказган).".

"10. Алматы облысының төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Қонаев қаласы).";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 13-1-жолмен толықтырылсын:
"13-1. Жетісу облысының төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Талдықорған қаласы).";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 20-1-жолмен толықтырылсын:
"20-1. Ұлытау облысының төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Жезқазған қаласы).".