О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2008 года № 955 "Об утверждении Правил формирования перечня концессионных проектов, требующих софинансирования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2022 года № 918
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2008 года № 955 "Об утверждении Правил формирования перечня концессионных проектов, требующих софинансирования".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Қоса қаржыландыруды талап ететін концессиялық жобалардың тізбесін қалыптастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 қазандағы № 955 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 17 қарашадағы № 918 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қоса қаржыландыруды талап ететін концессиялық жобалардың тізбесін қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 қазандағы № 955 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов