О корректировке показателей республиканского бюджета на 2023 год и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2023 года № 20
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии со статьями 41, 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы" следующее дополнение:
приложение 10 к указанному постановлению:
дополнить строкой, порядковый номер 49-1, следующего содержания:
"
49- 1
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорог республиканского значения
Реформирование нормативной базы автодорожной отрасли;
исследования для улучшения качества дорожно-строительных материалов по регионам Республики Казахстан и создание реестра апробированных новых технологий;
разработка программного обеспечения по системе управления эксплуатации мостовых сооружений (СУЭМ)
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "КаздорНИИ"
091 "Ремонт и организация содержания, направления на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет средств республиканского бюджета"

2023 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 20 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 41, 79 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2023 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 10-қосымшада:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 49-1-жолмен толықтырылсын:
"
49- 1
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп-ұстауды орындауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автожол саласының нормативтік базасын реформалау;
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша жол-құрылыс материалдарының сапасын жақсартуға арналған зерттеулер және апробацияланған жаңа технологиялар тізілімін құру;
көпір құрылыстарын пайдалануды басқару жүйесі (КҚБЖ) бойынша бағдарламалық қамтылым әзірлеу
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазжолҒЗИ" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру"
108 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық тексеру"