О корректировке показателей республиканского бюджета на 2023 год, увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2022 года и использовании (доиспользовании) в 2023 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2022 году, и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2023 года № 166
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2023
В соответствии со статьей 41, пунктом 5 статьи 44 и статьями 104, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2023 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2022 года согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

2023 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету, 2022 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы мақсаттарын ұлғайту және 2022 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2023 жылы пайдалану (толық пайдалану) және "2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 28 ақпандағы № 166 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41-бабына, 44-бабының 5-тармағына және 104, 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2023 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 2022 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы ұлғайтылсын.
3. "2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2023 – 2025 годы, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 543 276 102 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 559 036 264 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 351 081 214 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 248 374 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 631 910 250 тысяч тенге;
2) затраты – 20 587 256 156 тысяч тенге;

"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2023 жылға мынадай:
1) кiрiстер – 17 543 276 102 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 13 559 036 264 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 351 081 214 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 248 374 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 3 631 910 250 мың теңге;
2) шығындар – 20 587 256 156 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 25 878 145 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 279 299 322 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 253 421 177 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 138 734 638 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 138 734 638 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -3 208 592 837 тысяч тенге, или 2,7 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -8 169 908 437 тысяч тенге, или 6,8 процента к валовому внутреннему продукту страны;

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 25 878 145 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 279 299 322 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 253 421 177 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 138 734 638 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 138 734 638 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -3 208 592 837 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 2,7 пайызы;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -8 169 908 437 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 6,8 пайызы;

8 500 000
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
607 796 675
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
1 000 000
103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
350 000
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2023 года № 166
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Перечень государственных заданий на 2023 год
тыс. тенге
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описание государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Проведение социологических аналитических исследований "Модернизация общественного сознания"
Ежеквартальные опросы по ключевым индикаторам общественно-политической ситуации в Казахстане; проведение оперативных телефонных опросов по ключевым информационным темам.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
40 661
2
Услуги по проведению прикладных этнополитических исследований и мероприятий в сфере межэтнических отношений
1. Проведение социологического исследования межэтнической ситуации в стране.
2. Осуществление мониторинговых выездов.
3. Методические пособия по вопросам государственной политики в сфере межэтнических отношений.
4. Организация экспертной работы Научно-экспертного совета при Ассамблее народа Казахстана.
5. Выпуск информационно-аналитического издания в сфере межэтнических отношений, этносов с результатами исследований и публикаций членов Научно-экспертного совета Ассамблеи народа Казахстана, Научно-экспертной группы регионов и Ассоциации кафедр Ассамблеи народа Казахстана.
6. Проведение ежегодно под эгидой Ассамблеи народа Казахстана общереспубликанской научно-практической конференции по вопросам межэтнических отношений и укрепления единства нации с привлечением ведущих отечественных и международных экспертов.

8 500 000
101
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві
607 796 675
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
1 000 000
103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
350 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 28 ақпандағы
№ 166 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№987 қаулысына
10-қосымша
2023 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі
мың теңге
Р/с №
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамасы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
"Қоғамдық сананы жаңғырту" әлеуметтанулық талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстандағы қоғамдық-саяси жағдайдың негізгі индикаторы бойынша тоқсан сайынғы сауалнамалар;
негізгі ақпараттық тақырыптар бойынша жедел телефон сауалнамаларын жүргізу.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
40 661
2
Этносаралық қатынастар саласында қолданбалы этносаяси зерттеулер мен іс-шаралар жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Елдегі этносаралық жағдайға әлеуметтік зерттеу жүргізу.
2. Мониторингтік шығуларды жүзеге асыру.
3. Этносаралық қатынастар саласындағы мемлекеттік саясаттың мәселелері бойынша әдістемелік құралдар.
4. Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңесінің сараптамалық жұмысын ұйымдастыру.
5. Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңесінің, өңірлердің ғылыми-сарапшылық тобының мүшелері мен Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары қауымдастығы зерттеулерінің нәтижелерімен этносаралық қатынастар, этностар саласындағы ақпараттық-талдамалық басылым шығару.
6. Жыл сайын Қазақстан халқы Ассамблеясының аясында жетекші отандық және халықаралық сарапшыларды тарта отырып, этносаралық қатынастар және ұлт бірлігін нығайту мәселелері бойынша жалпы республикалық ғылыми-практикалық конференция өткізу.

7. Проведение исследования "Определение формулы идентичности".
8. Проведение исследования "Влияние средств массовых коммуникаций на уровень конфликтного потенциала в межэтнических отношениях".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
268 402
3
Услуги по продвижению Казахстана как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога в сфере религиозной деятельности
1. Мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире.
2. Обеспечение подготовки и формирования базовых концептуальных документов и материалов XXI Секретариата съезда и рабочей группы Секретариата.
3.Организация и проведение заседаний XXI Секретариата съезда и рабочей группы Секретариата.
4. Содействие в реализации и продвижении инициатив Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
5. Взаимодействие с международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога.
6. Заключение меморандумов о сотрудничестве с международными структурами по обеспечению и сохранению межрелигиозного, межкультурного и межцивилизационного диалога.
7. Проведение мероприятий международных уровней, направленных на духовное сближение культур и религий.
8. Проведение религиоведческой экспертизы.
9. Анализ религиозной ситуации в Республике Казахстан.
10. Организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессиональных отношений.
11. Проведение исследования на тему: "Религиозные конверсии в Республике Казахстан: анализ текущей ситуации".
12. Проведение исследования на тему: "Места религиозного поклонения: анализ текущего состояния религиозного туризма и паломнических практик".
13. Проведение исследования на тему: "Исламские направления и течения в Казахстане: современное состояние, потенциал, риски и угрозы".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"
763 955
4
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

7. "Бірегейлік формуласын анықтау" зерттеуін жүргізу.
8. "Бұқаралық коммуникация құралдарының этносаралық қатынастардағы қақтығыс әлеуетінің деңгейіне әсері" зерттеуін жүргізу.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
268 402
3
Дін қызметі саласындағы конфессияаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету жөніндегі халықаралық орталықтардың бірі ретінде Қазақстанды ілгерілету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингтеу және талдау.
2. Съездің XXI Хатшылығының және Хатшылық жұмыс тобының негізгі тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын дайындау және қалыптастыруды қамтамасыз ету.
3. Съездің ХХІ Хатшылығы және Хатшылықтың жұмыс тобының отырыстарын ұйымдастыру және өткізу.
4. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің съезі мен оның институттарының бастамаларын жүзеге асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу.
5. Дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша халықаралық құрылымдармен өзара іс-қимыл.
6. Дінаралық, мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөнінде халықаралық құрылымдармен ынтымақтастық туралы меморандумдар жасасу.
7. Мәдениеттер мен діндердің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейдегі іс-шараларды өткізу.
8. Дінтану сараптамасын жүргізу.
9. Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау.
10. Мемлекеттік-конфессиялық қатынастар саласындағы әдістемелік материалдарын, оқу құралдарын және басқа оқу-әдістемелік әдебиеттер дайындау бойынша жұмысты ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Н. Назарбаевтың конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі орталығы" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
763 955
11. "Қазақстан Республикасындағы діни конверсиялар: ағымдағы жай-күйіне талдау" тақырыбында зерттеу жүргізу.
12."Діни ғибадат орындары: діни туризм мен қажылық тәжірибесінің қазіргі жай-күйін талдау" тақырыбында зерттеу жүргізу.
13. "Қазақстандағы исламдық бағыттар мен ағымдар: қазіргі жағдайы, әлеуеті, тәуекелдер мен қауіп-қатерлері" тақырыбында зерттеу жүргізу.
4
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Хабар", "Хабар24", "Ел арна" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

16 493 905
5
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Первый канал Евразия", "Абай", областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
26 144 963
6
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "МИР", "МИР 24"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
744 988
7
Услуги по проведению государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда", а также "Ұйғыр авази", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Дружные ребята", "Ұлан", журналы "AQIQAT", "Мысль", "URKER", "AQ JELKEN", "BALDYRGAN"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
2 184 363
8
Услуги по проведению государственной информационной политики в сети Интернет через АО "Qazcontent"
Услуга по проведению государственной информационной политики в сети Интернет, через интернет порталы ADEBIPORTAL.KZ, BAIGENEWS.KZ, BAQ.​KZ, E-HISTORY.KZ, EL.​KZ, PRIMEMINISTER.KZ
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Qazcontent"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
1 920 749
9
Услуги по проведению мониторинга средств массовой информации через РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
Услуги по проведению работ по техническому и методическому обеспечению мониторинга средств массовой информации
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

16 493 905
5
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", "Абай" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
26 144 963
6
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"МИР", "МИР 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
744 988
7
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда", "Ұйғыр авази", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Дружные ребята", "Ұлан" газеттері, "AQIQAT", "Мысль", "URKER", "AQ JELKEN", "BALDYRGAN" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
2 184 363
8
"Qazсontent" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Интернет желісінде мемлекеттік ақпараттық саясатты ADEBIPORTAL.KZ, BAIGENEWS.KZ, BAQ.​KZ, E-HISTORY.KZ, EL.​KZ, PRIMЕMINISTER.KZ интернет порталдары арқылы жүргізу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Qazсontent" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1 920 749
9
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК арқылы бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингін техникалық және әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

1 135 510
10
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития
1. Модернизация общественного сознания.
2. Развитие семейной политики.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

1 135 510
10
Қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Қоғамдық сананы жаңғырту.
2. Отбасылық саясатты дамыту.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

1 228 270
11
Организация изучения исторических архивных материалов по полной реабилитации жертв политических репрессий
Координирование и сопровождение деятельности проектного офиса Государственной комиссии по выработке предложений по полной реабилитации жертв политических репрессий
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

1 228 270
11
Қоғамдық даму үшін саяси қуғын сүргін құрбандарын толық оңалту бойынша тарихи мұрағат материалдарын зерделеуді ұйымдастыру
Саяси қуғын сүргін құрбандарын толық оңалту жөнінде ұсыныстар әзірлеу жөніндегі мемлекеттік комиссияның жобалау кеңсесінің қызметін үйлестіру және сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

33 170
12
Перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке для общественного развития
Приобретение прав и перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

33 170
12
Қоғамдық даму үшін "Балалар мемлекеттік тілдегі тұтынатын контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарын қазақ тіліне аудару" жобасы
Балалар мемлекеттік тілдегі тұтынатын контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарын қазақ тіліне аудару және құқығын алу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

964 312
13
ДСП
1 057 280
14
Картографирование земель сельскохозяйственного назначения для ведения государственного земельного кадастра
Цикл работ направлен на создание фотокарт масштабного ряда сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов, создаваемых для ведения государственного земельного кадастра
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"

964 312
13
ҚБП
1 057 280
14
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді картаға түсіру
Жұмыстар циклы, елді мекендердің мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін құрылатын ауыл шаруашылығы алқаптарының және құрылыс салынған аумақтарының ауқымды қатарының фотокарталарын жасауға бағытталған
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"

4 161 869
15
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
6 322 030
16
Сопровождение и системно-техническое обслуживание объектов информатизации социально-трудовой сферы, интеграция с иными объектами информатизации, а также анализ и обработка данных социально-трудовой сферы
Сопровождение и системно-техническое обслуживание объектов информатизации социально-трудовой сферы, интеграция с иными объектами информатизации, а также анализ и обработка данных социально-трудовой сферы
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов"
1 650 527
17
Содействие реализации государственной политики в сфере миграции, в том числе внутренняя и этническая миграция
Содействие реализации государственной политики в сфере миграции, в том числе внутренняя и этническая миграция
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения"
107 "Cодействие реализации государственной политики в сфере миграции, в том числе внутренняя и этническая миграция"
650 572
18
Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование лиц с инвалидностью с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи"

4 161 869
15
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
6 322 030
16
Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттандыру объектілерін сүйемелдеу және оларға жүйелік-техникалық қызмет көрсету, өзге де ақпараттандыру объектілерімен интеграциялау, сондай-ақ әлеуметтік-еңбек саласының деректерін талдау және өңдеу
Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттандыру объектілерін сүйемелдеу және оларға жүйелік-техникалық қызмет көрсету, өзге де ақпараттандыру объектілерімен интеграциялау, сондай-ақ әлеуметтік-еңбек саласының деректерін талдау және өңдеу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
1 650 527
17
Көші-қон, оның ішінде ішкі және этникалық көші-қон саласында мемлекеттік саясатты іске асыруға жәрдемдесу
Көші-қон, оның ішінде ішкі және этникалық көші-қон саласында мемлекеттік саясатты іске асыруға жәрдемдесу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Отандастар қоры" КЕАҚ
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
107 "Көші-қон, оның ішінде ішкі және этникалық көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруға жәрдемдесу"
650 572
18
Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Зақымданудың ерекше ауыр және атипиялық түрлері бар мүгедектігі бар тұлғаларды протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша жасалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
100 "Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"

223 217
19
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации).
Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом.
Цель слухоречевой адаптации – научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"
348 826
20
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров занятости населения в социально-трудовой сфере
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров занятости населения в социально-трудовой сфере
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Развитие продуктивной занятости"
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках развития продуктивной занятости"
406 442
21
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Проведение работ по обработке материалов космоснимков территорий, созданию и обновлению топографических планов городов и населенных пунктов, нивелирование I, II класса, обследование, восстановление, координирование и закладка пунктов, создание сводных каталогов, создание и обновление масштабного ряда цифровых государственных топографических карт, создание и/или обновление тематических карт и планов, издание (печать) топографических карт, ведение мониторинга базы данных государственных каталогов географических названий, составление технических проектов, государственный учет и хранение топографо-геодезических и картографических материалов
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"

223 217
19
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантация (КИ) ауыр есту қабілетінің бұзушылығы (кереңділік) бар балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдістерінің бірі болып табылады. Бірақ КИ операциясы есту-сөйлеуге оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Кохлеарлық импланты бар балаға есту және сөйлеуін дамыту үшін оны жүргізу міндетті.
Есту-сөйлеуге бейімдеудің мақсаты - баланы дыбыстық (сөйлейтін, сөйлемейтін) сигналдарды қабылдауға, ауызша сөйлеуді дамыту үшін түсінуге және жаңа есту сезімдерін пайдалануға үйрету.
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"
348 826
20
Әлеуметтік-еңбек саласында еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу және халықты жұмыспен қамту орталықтарын әдіснамалық қолдау
Әлеуметтік-еңбек саласында еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу және халықты жұмыспен қамту орталықтарын әдіснамалық қолдау
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту" 101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
406 442
21
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Аумақтардың ғарыштық түсірілім материалдарын өңдеу, қалалар мен елді-мекендердің топографиялық жоспарларын жасау және жаңарту бойынша жұмыстарды жүргізу, I, ІІ сыныпты нивелирлеу, пункттерді зерттеу, қалпына келтіру, үйлестіру және пункттерді салу, жиынтық каталогтарды жасау, цифрлы мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын құру және жаңарту, тақырыптық карталарды және жоспарларды жасау және/немесе жаңарту, топографиялық карталарды басып шығару, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтары дерекқорының мониторингін жүргізу, техникалық жобаларды құру, топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдарды мемлекеттік есепке алу және сақтау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"

4 806 568
22
Национальная инфраструктура пространственных данных Республики Казахстан
1. Модернизация системы государственного геодезического обеспечения Республики Казахстан: 1.1. Модернизация государственной геодезической сети (ГГС), в т.ч.:
– фундаментальная астрономо-геодезическая сеть (ФАГС);
– высокоточная геодезическая сеть (ВГС);
– астрономо-геодезическая сеть 1 ,2 классов (АГС 1, 2);
– геодезическая сеть сгущения 3, 4 классов (ГСС 3, 4).
1.2. Модернизация государственной нивелирной сети (ГНС), в т.ч.:
– Государственная нивелирная сеть І класса (ГНС І);
– Государственная нивелирная сеть ІІ класса (ГНС ІІ);
– Государственные нивелирные сети ІІІ-ІV классов (ГНС ІІІ-ІV).
1.3. Модернизация государственной гравиметрической сети (ГГрС), в т.ч.:
– Государственная фундаментальная гравиметрическая сеть (ГФГС), приобретение программного обеспечения;
– Государственная гравиметрическая сеть 1 класса (ГГрС-1).
2. Внедрение НИПД:
- 2.1.Преобразование топографических карт масштаба 1:25 000 в цифровую карту Республики Казахстан открытого пользования;
- 2.2. Преобразование цифровых топографических планов городов и районных центров масштаба 1:2 000 в цифровые планы городов и районных центров открытого пользования.
3. Управление проектом.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
102 "Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан"
5 699 433
23
Услуга экологического мониторинга территорий Республики Казахстан, подверженных воздействию ракетно-космической деятельности комплекса "Байконур"
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ: 1) Проведение экологического мониторинга пусков ракет-носителей с космодрома "Байконур" (экологическое сопровождение 7 пусков РН "Союз");
2) Оценка экологической устойчивости РП ОЧ РН в зоне Ю-1 (РП №191, 192) в Улытауской области, в Амангельдинском, Жангельдинском районах Костанайской области;
3) Контроль состояния объектов окружающей среды на месте аварии РН "Протон" 05.07.1999 г. в Улытауской области (2023 г.)
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ
"Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
129 593
24
Опытная эксплуатация космической системы технологического назначения KazSTSat
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по обеспечению функционирования космической системы технологического назначения (KazSTSat) для получения положительной летной истории казахстанских технологий путем опытной эксплуатации KazSTSat и определение срока активного существования космического аппарата
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"

4 806 568
22
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымы
1. Қазақстан Республикасының мемлекеттік геодезиялық қамтамасыз ету жүйесін жаңғырту:
1.1. Мемлекеттік геодезиялық желіні (МГЖ) жаңғырту, оның ішінде:
- Іргелі астрономиялық-геодезиялық желі (ІАГЖ);
- дәлдігі жоғары геодезиялық желі (ДЖГЖ);
- 1, 2 сыныпты астрономиялық-геодезиялық желілер (АГЖ 1, 2);
- 3, 4 сыныпты геодезиялық жиілету желілері (ГЖЖ 3, 4).
1.2 Мемлекетік нивелирлік желіні (МНЖ) жаңғырту, оның ішінде:
- І сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі (МНЖ І);
- ІІ сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі (МНЖ ІІ);
- ІІІ-ІV сыныпты мемлекеттік нивелирлік желілер (МНЖ ІІІ-ІV).
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
102 "Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру"
5 699 433
1.3 Мемлекеттік гравиметриялық желіні (МГрЖ) жаңғырту, оның ішінде:
- Мемлекеттік іргелі гравиметриялық желі (МІГЖ), бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу;
- 1-сыныпты мемлекеттік гравиметриялық желі (МГрЖ-1).
2. ҰКДИ енгізу:
- 2.1. Масштабы 1: 25 000 топографиялық карталарды Қазақстан Республикасының ашық пайдаланудағы цифрлық картасына түрлендіру;
- 2.2. Қалалар мен аудан орталықтарының масштабы 1:2 000 цифрлық топографиялық жоспарларын қалалар мен аудан орталықтарының ашық пайдаланудағы цифрлық жоспарларына түрлендіру.
3. Жобаны басқару.
23
Қазақстан Республикасының "Байқоңыр" кешенінің ғарыштық-зымыран кешенінің әсеріне ұшыраған аймақтарына экологиялық мониторинг жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде келесі жұмыстарды орындау көзделуде:
1) "Байқоңыр" ғарыш айлағынан тасымалдағыш-зымырандардың ұшырылымдарына экологиялық мониторинг жүргізу ("Союз" ТЗ-ның 7 ұшырылымын экологиялық сүйемелдеу);
2) Ұлытау облысының, Қостанай облысының Амангелді, Жангелді аудандарындағы Ю-1 аймағындағы (№191, 192 ҚА) ТЗ АБ ҚА экологиялық тұрақтылығына баға беру;
3) 05.07.1999 ж. Ұлытау облысындағы "Протон" ТЗ апатқа ұшырау орнындағы қоршаған орта нысандарының жай-күйін бақылау (2023 ж.)
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инфракос" ШЖҚ РМК
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"
129 593
24
KazSTSat технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін тәжірибелік пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде KazSTSat тәжірибелік пайдалану және ғарыш аппараттарының белсенді өмір сүру ұзақтығын айқындау арқылы қазақстандық технологиялардың оң ұшу тарихын алу үшін технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесінің (KazSTSat) жұмыс істеуін қамтамасыз ету көзделуде
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"

198 890
25
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М"
В рамках исполнения государственного задания предполагается осуществление комплекса работ и мероприятий по поддержанию технических и технологических объектов НКИ КРК "Зенит-М", в том числе организация и обеспечение охраны переданных объектов КРК "Зенит-М", транспортное обеспечение для доставки работников на объекты КРК" Зенит-М", обеспечение работников средствами индивидуальной защиты и спецодеждой, проведение регламентных и профилактических работ, а также с привлечением при необходимости организаций, имеющих опыт эксплуатации космических систем в соответствии с нормативными требованиями, установленными эксплуатационной документацией данного объекта (систем и агрегатов), их техническое обслуживание, а также осуществление других мероприятий, необходимых для организации этих работ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
830 654
26
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
Модернизация действующего космического ракетного комплекса "Зенит – М" для запусков ракет космического назначения среднего класса нового поколения для выполнения беспилотных космических программ.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
011 "Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов"
19 148 944
27
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников дошкольного образования (НКТ дошкола)
Формирование базы тестовых заданий национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы дошкольного образования
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
003 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
100 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"

198 890
25
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жердегі ғарыш инфрақұрылымы объектілерін ұстау және пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде "Зенит-М" ҒЗК ЖҒИ техникалық және технологиялық объектілерін жұмыстық жай-күйде ұстау үшін кешенді жұмыстар мен іс-шараларды жүзеге асыру, оның ішінде "Зенит-М" ҒЗК-ның табысталған объектілерін күзетуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету, "Зенит-М" ҒЗК объектілеріне жұмыскерлерді жеткізу үшін көлікпен қамту, жұмыскерлерді жеке қорғаныс құралдарымен және арнайы киімдермен қамтамасыз ету, регламенттік және профилактикалық жұмыстар жүргізу, сондай-ақ осы объектіні (жүйелер мен агрегаттар) пайдалану құжаттамаларында белгіленген нормативтік талаптарға сәйкес ғарыш жүйелерін пайдалануда тәжірибесі бар ұйымдар қажет етілген жағдайда, оларды тартумен техникалық қызмет көрсету, және де осы жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажетті басқа да іс-шараларды жүзеге асыру көзделуде
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорыны" АҚ
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
103 ""Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
830 654
26
Ұшқышсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін жаңа буындағы орта сыныпты ғарыштық мақсаттағы зымыран негізінде "Бәйтерек" ғарыш зымыран кешенін құру
Пилотсыз ғарыш бағдарламаларын орындау үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымырандарын ұшыру үшін қолданыстағы "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенін жаңғырту.
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорыны" АҚ
011 "Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру"
19 148 944
27
Мектепке дейінгі білім берудің педагог қызметкерлерін Ұлттық біліктілік тестілеудің тест тапсырмаларын әзірлеу жөніндегі қызметтер (мектепке дейінгі ҰБТ)
Мектепке дейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
003 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

50 992
28
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей по космическому направлению в сфере образования
Развитие, повышение качества и эффективности системы дополнительного образования детей с учетом общемировых тенденций в образовании; организационно-методическое обеспечение системы дополнительного образования детей; проведение внешкольных мероприятий республиканского значения по космическому направлению дополнительного образования детей с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении; изучение и применение на практике знаний о космосе и космических технологиях; воспитание экологического сознания; формирование научного мировоззрения, использование знаний о космосе для нравственного воспитания школьников.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
40 187
29
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятиях республиканского значения в сфере образования
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практической конференции.
Республиканские и международные олимпиады и конкурсы научных проектов по общеобразовательным предметам проводятся в целях развития творческих способностей, углубления теоретических знаний и практических умений, содействия самореализации личности, создания условий для выявления одаренных детей, отбора и подготовки обучающихся к участию в международных олимпиадах, повышения престижа образования в Республике Казахстан.
Также олимпиады и конкурсы стимулируют научно-исследовательскую и учебно-познавательную деятельность учащихся, содействуют формированию интеллектуального потенциала Республики Казахстан.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский научно-практический центр "Дарын"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

50 992
28
Білім беру саласында ғарыш бағыты бойынша балаларды қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Білім берудегі жалпы әлемдік үрдістерді ескере отырып, балаларға қосымша білім беру жүйесін дамыту, оның сапасы мен тиімділігін арттыру; балаларға қосымша білім беру жүйесін ұйымдастырушылық-әдістемелік қамтамасыз ету; шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім беру мен тәрбиелеуде, өзін-өзі кәсіби тұрғыдан айқындауда тұлғаның бәсекелік артықшылықтарын қалыптастыру мақсатында балаларға қосымша білім берудің ғарыштық бағыты бойынша республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шаралар өткізу; балаларға қосымша білім ғарыш және ғарыш технологиялары туралы білім; экологиялық сананы тәрбиелеу; ғылыми дүниетанымды қалыптастыру, оқушыларды адамгершілікке тәрбиелеу үшін ғарыш туралы білімді пайдалану.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
40 187
29
Білім беру саласында балалардың республикалық және халықаралық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды және республикалық маңызы бар басқа да мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу және оларға қатысу
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; оқушыларды халықаралық олимпиадаларға, конкурстарға қатысуға іріктеу және дайындау, республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу. Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалар конкурстары шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық іскерлігін тереңдету, жеке тұлғаның өзін-өзі танытуына жәрдемдесу, дарынды балаларды анықтау үшін жағдай жасау, білім алушыларды халықаралық олимпиадаларға қатысуға іріктеу және дайындау, Қазақстан Республикасындағы білім берудің беделін арттыру мақсатында өткізіледі. Сондай-ақ олимпиадалар мен конкурстар оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандырады, Қазақстан Республикасының зияткерлік әлеуетін қалыптастыруға жәрдемдеседі.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Дарын" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

306 424
30
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей в сфере образования
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций.
Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении.
Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
95 886
31
Организация и проведение мероприятий в области физической культуры и спорта в сфере образования
В рамках выполнения государственного задания проводится следующая работа:
качественная подготовка и своевременное проведение мероприятия в рамках предусмотренного объема услуг;
обеспечение местами проведения спортивных мероприятий в соответствии с санитарно-гигиеническими требованиями и требованиями противопожарной безопасности (туалет, душевая, раздевалка, противопожарное оборудование);
формирование списков и обеспечение судейской бригадой, медицинским персоналом и обслуживающим персоналом;
проведение заседания мандатной комиссии;
обеспечение транспортом участников соревнований с вокзала до мест проживания и обратно, а также от мест проживания к местам соревнований и обратно;
обеспечение спортивным инвентарем для проведения спортивных соревнований;
обеспечение наградной атрибутикой (кубки, дипломы, грамоты, медали) для награждения участников спортивных мероприятий;
обеспечение баннерной продукцией;
церемония открытия и закрытия, а также награждения участников.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

306 424
30
Білім беру саласында балаларды қосымша дамыту жөніндегі республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу.
Балаларға қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша зерттеу жобаларының республикалық конкурстары: шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім беру мен тәрбиелеуде, өзін-өзі кәсіби айқындауда тұлғаның бәсекелік артықшылықтарын қалыптастыру мақсатында көркем-эстетикалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік-педагогикалық, білім беру-сауықтыру.
Балаларға қосымша білім беру жүйесін дамыту мәселелері бойынша кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға, семинарлар мен ғылыми-практикалық конференциялар өткізуге қатысу.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
95 886
31
Білім беру саласында дене шынықтыру және спорт саласындағы іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде келесі жұмыстар жүргізіледі:
көзделген қызметтер көлемі шеңберінде іс-шараны сапалы дайындау және уақтылы өткізу;
санитарлық-гигиеналық талаптарға және өртке қарсы қауіпсіздікке сәйкес спорттық іс-шараларды өткізу орындарымен қамтамасыз ету (дәретхана, себезгі бөлмесі, киім шешетін бөлме, өртке қарсы жабдық);
тізімдерді қалыптастыру және төрешілер бригадасымен, медициналық персоналмен және қызмет көрсетуші персоналмен қамтамасыз ету;
мандаттық комиссияның отырысын өткізу;
жарысқа қатысушыларды вокзалдан тұрғылықты жеріне дейін және кері, сондай-ақ тұратын жерінен жарыс орнына дейін және кері көлікпен қамтамасыз ету;
спорттық жарыстарды өткізу үшін спорттық мүкәммалмен қамтамасыз ету;
спорттық іс-шараларға қатысушыларды марапаттауға марапаттау белгілерімен (кубоктар, дипломдар, грамоталар, медальдар) қамтамасыз ету;
баннерлік өніммен қамтамасыз ету;
ашылу және жабылу, сондай-ақ қатысушыларды марапаттау рәсімі.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

237 944
32
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников среднего образования (НКТ школа)
Формирование базы тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования и учебные программы специального образования, по тестам, разработанным организацией, определяемой уполномоченным органом в области образования
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
107 "Проведение внешней оценки качества образования"
84 990
33
Услуги по разработке экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников (Итоговая аттестация)
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников, который проводится в форме итоговой аттестации для получения аттестата об общем среднем образовании
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
107 "Проведение внешней оценки качества образования"

237 944
32
Орта білім беру педагог қызметкерлерінің Ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер (мектеп ҰБТ)
Білім беру саласындағы уәкілетті орган айқындайтын ұйым әзірлеген тестілер бойынша бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын және арнайы білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын педагог қызметкерлердің Ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
84 990
33
Түлектерді оқыту бейінін ескере отырып, мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер (Корытынды аттестаттау)
Жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін қорытынды аттестаттау нысанында өткізілетін түлектерді оқыту бейінін ескере отырып, мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

7 706
34
Комплексное тестирование обучающихся при государственной аттестации организаций среднего образования
Формирование новой базы тестовых заданий для проведения государственной аттестации организаций среднего образования (ГА СО) с учетом обновленного содержания программ ГОСО, предназначенные для определения уровня функциональной грамотности
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
107 "Проведение внешней оценки качества образования"

7 706
34
Орта білім беру ұйымдарын мемлекеттік аттестаттау кезінде білім алушыларды кешенді тестілеу
Функционалдық сауаттылық деңгейін айқындауға арналған МЖМБС бағдарламаларының жаңартылған мазмұнын ескере отырып, орта білім беру ұйымдарын мемлекеттік аттестаттаудан (ОБҰ МА) өткізу үшін тест тапсырмаларының жаңа базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

40 693
35
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования (НКТ ТиПО)
Разработка базы тестовых заданий для национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
006 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием" 101 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"

40 693
35
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың Ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер ( ТжКББ ҰБТ)
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
006 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
101 "Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу"

35 550
42
Охрана общественного здоровья
1. Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров.
2. Проведение программ внешней оценки качества (ВОК).
3. Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия.
4. Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов Республики Казахстан, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета санитарно-эпидемиологического контроля по обеспечению санэпидблагополучия населения Республики Казахстан.
5. Повышение кадрового потенциала региональных специалистов Комитета санитарно-эпидемиологического контроля и сотрудничающих министерств (ведомств) методом проведения республиканских семинаров, круглых столов, вебинаров, тренингов и обучением на рабочих местах.
6. Внедрение национальной системы дозорного эпидемиологического надзора и контроля за антимикробной резистентностью в Республике Казахстан.
7. Обеспечение деятельности Оперативного центра по чрезвычайным ситуациям в области общественного здравоохранения.
8. Разработка и внедрение информационной системы (ИС) по учету инфекций, связанных с оказанием медицинской помощи (ИСМП).
9. Разработка (пересмотр) санитарных правил , методических рекомендаций, методических указаний. Разработка проекта Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к детским оздоровительным и санаторным объектам".
10. Апробация ранее разработанной методической рекомендации "Оценка риска влияния переменных электромагнитных полей на здоровье населения Республики Казахстан" на базе Департамента санитарно-эпидемиологического контроля г. Астаны.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
1 020 447
43
Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки
Услуги по укреплению биологической безопасности в сфере науки для обеспечения государственных приоритетов устойчивого развития
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
182 893
44
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД

35 550
42
Қоғамдық денсаулықты сақтау
1. Референттік зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу.
2. Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын жүргізу.
3. Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық мәселелері бойынша ұйымдастыру-әдістемелік, практикалық көмек көрсету, эпидемиологиялық тексеру жүргізу.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі және Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті үшін Қазақстан Республикасы халқының санэпидсаламаттылығын қамтамасыз ету бойынша санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, Қазақстан Республикасы өңірлерінен ақпарат жинау, статистикалық өңдеу жүргізу, ұсынымдармен алынған деректерді агрегаттау және талдау.
5. Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті және ынтымақтасатын министрліктер (ведомстволар) өңірлік мамандарының кадрлық әлеуетін республикалық семинарлар, дөңгелек үстелдер, вебинарлар, тренингтер және жұмыс орындарында оқыту әдісімен арттыру.
6. Қазақстан Республикасында микробқа қарсы төзімділікті шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау және бақылау ұлттық жүйесін енгізу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
1 020 447
7. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы төтенше жағдайлар жөніндегі жедел орталықтың қызметін қамтамасыз ету.
8. Медициналық көмек көрсетуге байланысты инфекцияларды есепке алу жөніндегі ақпараттық жүйені (МКАЖ) әзірлеу және енгізу.
9. Санитариялық қағидаларды, әдістемелік ұсынымдарды, әдістемелік нұсқауларды әзірлеу (қайта қарау). "Балалардың сауықтыру және санаторий объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларының жобасын әзірлеу.
10. Астана қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің базасында бұрын әзірленген "Айнымалы электромагниттік өрістердің Қазақстан Республикасы халқының денсаулығына әсер ету қаупін бағалау" әдістемелік ұсынымдарын сынамалау.
43
Ғылым саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Орнықты дамудың мемлекеттік басымдықтарын қамтамасыз ету үшін ғылым саласында биологиялық қауіпсіздікті нығайту жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
182 893
44
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру

1) электронное слежение за случаями ВИЧ-инфекции, эпидемиологическое слежение за распространенностью ВИЧ-инфекции в уязвимых группах, мониторинг и оценку эпидемиологических мероприятий по ВИЧ-инфекции в целях прогнозирования эпидемиологической ситуации и своевременного реагирования на возможные вспышки;
2) мониторинг и анализ эпидемиологической ситуации, скрининг различных групп населения в РК;
3) контроль качества полевого этапа дозорного эпидемиологического надзора за ВИЧ-инфекцией в уязвимых группах в РК;
4) организационно-методическое руководство и координация работы региональных центров СПИД по вопросам эпидемиологического надзора;
5) консультативная помощь по вопросам ВИЧ-инфекции центрам СПИД, организация и проведение семинаров, тренингов, совещаний и научно-практические конференции по вопросам эпидемиологического надзора;
6) разработка проектов нормативно-правовых актов, единых стандартов оказания помощи ВИЧ-инфицированным, а также предложений в стратегические документы Министерства здравоохранения Республики Казахстан по вопросам ВИЧ-инфекции;
7) мониторинг реализации профилактических мероприятий для населения, в том числе среди ключевых групп;
8) организация и мониторинг информационной работы по профилактике ВИЧ-инфекции в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных
заболеваний"
070 "Охрана общественного здоровья" 105 "Реализация мероприятий по
профилактике и борьбе со СПИД"
177 899
(включает ежемесячный сбор и свод данных проводимой информационной работы региональными центрами по Республике Казахстан, организация информационных кампаний приуроченных к Всемирному дню борьбы со СПИД, День памяти умерших от СПИД и другие.);
9) мониторинг и оценка мероприятий по ВИЧ-инфекции, учета клиентов профилактических программ, а также проводят оценку полноты и качества данных (включает анализ данных реализации профилактических программ в Республике Казахстан за полугодие и год среди ключевых групп, с ежеквартальным мониторингом показателей и оказанием консультативной и организационно-методической помощи региональным центрам по профилактике ВИЧ-инфекции по итогам и в процессе работы);
10) организационно-методическое руководство и координацию работы территориальных центров СПИД и других организаций здравоохранения по вопросам обследования населения на ВИЧ, профилактики, диагностики ВИЧ/СПИД и лечения ВИЧ-инфицированных больных СПИД;

1) АИТВ-инфекциясының жағдайларын электрондық қадағалау, осал топтарда АИТВ-инфекциясының таралуын эпидемиологиялық қадағалау, эпидемиологиялық жағдайды болжау және ықтимал өршуіне уақтылы ден қою мақсатында АИТВ-инфекциясы бойынша эпидемиологиялық іс-шараларды мониторингтеу және бағалау;
2) эпидемиологиялық ахуалды мониторингтеу және талдау, ҚР-дағы халықтың түрлі топтарының скринингі;
3) ҚР осал топтарындағы АИТВ инфекциясын Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалаудың далалық кезеңінің сапасын бақылау;
4) эпидемиологиялық қадағалау мәселелері бойынша ЖИТС өңірлік орталықтарының жұмысын үйлестіру және ұйымдастыру-әдістемелік басшылық ету;
5) ЖИТС орталықтарына АИТВ-инфекциясы мәселелері бойынша консультациялық көмек, эпидемиологиялық қадағалау мәселелері бойынша семинарлар, тренингтер, кеңестер мен ғылыми-практикалық конференциялар ұйымдастыру және өткізу;
6) нормативтік-құқықтық актілердің жобаларын, АИТВ жұқтырғандарға көмек көрсетудің бірыңғай стандарттарын, сондай-ақ АИТВ-инфекциясы мәселелері бойынша ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің Стратегиялық құжаттарына ұсыныстар әзірлеу;
7) халық үшін, оның ішінде негізгі топтар арасында алдын алу іс-шараларын іске асыру мониторингі;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қазақ дерматология және инфекциялық аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
105 "ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс- шараларды іске асыру"
177 899
8) Қазақстан Республикасында АИТВ-инфекциясының профилактикасы бойынша ақпараттық жұмысты ұйымдастыру және мониторингтеу (ҚР бойынша өңірлік орталықтар жүргізетін ақпараттық жұмыстың ай сайынғы деректерін жинау мен жинақтауды, Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күрес күніне, ЖИТС-тен қайтыс болғандарды еске алу күніне орайластырылған ақпараттық науқандарды ұйымдастыру және т.б. кіреді);
9) АИТВ-инфекциясы бойынша іс-шараларды мониторингтеу және бағалау, алдын алу бағдарламаларының клиенттерін есепке алу, сондай-ақ деректердің толықтығы мен сапасына бағалау жүргізеді (ҚР-да жарты жыл және бір жыл ішінде негізгі топтар арасында алдын алу бағдарламаларының іске асырылу деректерін талдауды қамтиды, көрсеткіштердің тоқсан сайынғы мониторингімен және АИТВ-инфекциясының алдын алу бойынша өңірлік орталықтарға консультациялық және ұйымдастырушылық-әдістемелік көмек көрсете отырып, және жұмыс барысында);
10) халықты АИТВ-ға зерттеп-қарау, АИТВ/ЖИТС-тың профилактикасы, диагностикасы және ЖИТС-пен ауыратын науқастарды емдеу мәселелері бойынша аумақтық ЖИТС орталықтары мен басқа да денсаулық сақтау ұйымдарының жұмысын ұйымдастырушылық-әдістемелік басқару және үйлестіру;

11) свод и подготовка данных в рамках Глобальной отчетности "Национальный доклад о достигнутом прогрессе в осуществлении глобальных мер в ответ на СПИД в Республике Казахстан" в ЮНЭЙДС (г. Женева, Швейцария) по выполнению Политической Декларации по ВИЧ/СПИД и Стратегии ЮНЭЙДС 95/95/95 по реализации Политической Декларации.
45
Обеспечение биологической безопасности в области здравоохранения
Обеспечение биологической безопасности, устойчивого развития и совершенствования инфраструктуры биофармацевтического рынка, стимулирование развития биофармацевтической науки и промышленности, а также обеспечение потребности государства и общества в биофармацевтической продукции
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
070 "Охрана общественного здоровья" 114 "Услуги по разработке, апробации и внедрение новых биологических и фармацевтических препаратов на базе АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
562 905
46
Социологическое сопровождение общественно-политических процессов в контексте политической модернизации
Выявление поведенческих паттернов казахстанцев и уровня общественного восприятия к процессу политической модернизации, проводимой в рамках новых реформ Главы государства, с использованием научных подходов, количественных и качественных методов социологических исследований.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
260 000
47
Экспертно-аналитическое обеспечение функционирования общественных институтов, диалоговых площадок
Экспертно-аналитическое обеспечение функционирования общественных институтов и диалоговых площадок в рамках проведения научных исследований по вопросам реализации нового политического курса К.К. Токаева.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
190 000
48
Услуги по обеспечению сопровождения мероприятий, связанных с проведением Единого национального тестирования
Организационные мероприятия, связанные с проведением Единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий:
- осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий ЕНТ выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьников за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом;
- осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий ЕНТ выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения;
- организация и проведение ЕНТ.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

11) ЮНЭЙДС-те (Женева қ., Швейцария) АИТВ/ЖИТС жөніндегі саяси декларацияны және ЮНЭЙДС 95/95/95 саяси Декларацияны іске асыру жөніндегі Стратегиясын орындау бойынша "Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ға жауап ретінде жаһандық шараларды жүзеге асыруда қол жеткізілген прогресс туралы Ұлттық баяндама" жаһандық есептілік шеңберінде деректерді жинақтау және дайындау.
45
Денсаулық сақтау саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
Биологиялық қауіпсіздікті, биофармацевтикалық нарықтың инфрақұрылымын орнықты дамыту және жетілдіруді қамтамасыз ету, биофармацевтикалық ғылым мен өнеркәсіпті дамытуды ынталандыру, сондай-ақ мемлекет пен қоғамның биофармацевтикалық өнімге қажеттілігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"QazBioPharm" ұлттық холдингі" АҚ
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
114 ""QazBioPharm" Ұлттық холдингі" АҚ базасында жаңа биологиялық және фармацевтикалық препараттарды әзірлеу, байқаудан өткізу және енгізу жөніндегі қызметтер"
562 905
46
Саяси жаңғырту контексінде қоғамдық-саяси процестерді әлеуметтанушылық сүйемелдеу
Социологиялық зерттеулердің ғылыми тәсілдерін, сандық және сапалық әдістерін пайдалана отырып, Мемлекет басшысының жаңа реформалары шеңберінде жүргізілетін саяси жаңғырту процесіне қатысты қазақстандықтардың мінез-құлық үлгілерін және қоғамдық қабылдау деңгейін анықтау.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" ЖШС
001 "Ғылым және жоғары білім саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
260 000
47
Қоғамдық институттар, диалог алаңдары жұмысын сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету
Қ.К. Тоқаевтың жаңа саяси бағытын іске асыру мәселелері бойынша ғылыми зерттеулер жүргізу шеңберінде қоғамдық институттар мен диалог алаңдарының жұмысын сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" ЖШС
001 "Ғылым және жоғары білім саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
190 000
48
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге байланысты іс-шараларды сүйемелдеуді қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтері
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдастыру іс-шаралары:
- орта білім беру ұйымдарының ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы бітірушілерін, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерін, халықаралық оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде оқыған орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген, Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарды ҰБТ-ның тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, түзету және сынақтан өткізу бойынша жұмыстарды жүзеге асыру;
- қысқартылған оқу мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерінің ҰБТ тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмыстарын жүзеге асыру;
- ҰБТ-ны ұйымдастыру және өткізу.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

2 006 227
49
Услуги по формированию базы тестовых заданий комплексного тестирования в магистратуру
Комплексное тестирование по группам образовательных программ состоят из теста по иностранному языку, теста по профилю группы образовательных программ, теста на определение готовности к обучению. Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий комплексного тестирования
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
180 288
50
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
730 040
51
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
101 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
54 585
52
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Обеспечение сохранности памятников истории и культуры республиканского значения путем разработки научно-проектной документации, проведения научно-реставрационных работ
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
1 082 000
53
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Разработка научной документации по потенциальным памятникам истории и культуры ЮНЕСКО
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"

2 006 227
49
Магистратураға түсуге арналған кешенді тестілеудің тест тапсырмалары базасын қалыптастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Білім беру бағдарламаларының топтары бойынша кешенді тестілеу шет тілі бойынша тестен, білім беру бағдарламалары тобының бейіні бойынша тесттен, оқуға дайындығын анықтауға арналған тесттен тұрады. Кешенді тестілеудің тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынамалау және түзету бойынша жұмыстарды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
180 288
50
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызмет көрсету
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тіл саясатын іске асыруға бағытталған шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КЕАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
730 040
51
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тіл саясатын іске асыруға бағытталған шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
ҚР БҒМ "Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
54 585
52
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу
Ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізу, ғылыми-жобалау құжаттамаларын әзірлеу арқылы республикалық маңызы бар тарихи және мәдени ескерткіштердің сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
1 082 000
53
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның тарихы мен мәдениетінің әлеуетті ескерткіштері бойынша ғылыми құжаттама әзірлеу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"

53 400
54
Содержание творческого объединения "Казаханимация" (сервисная компания по производству отечественного анимационного контента) при АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова в области культуры
1. Проведение практических занятий, мастер-классов казахстанским студентам творческих ВУЗов, специалистам в сфере кинематографии и другим представителям творческих и соответствующих технических профессий на базе высокотехнологического оборудования и профессионального сопровождения зарубежных и отечественных специалистов в сфере анимационного кино.

53 400
54
Мәдениет саласындағы "Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ жанындағы "Қазақанимация" шығармашылық бірлестігінің (Отандық анимациялық контентті шығаратын сервистік компания) жұмысын қамтамасыз ету
1.Анимациялық кино саласындағы шетелдік және отандық мамандарды кәсіби сүйемелдеу және жоғары технологиялық жабдықтар базасында шығармашылық жоғары оқу орындарының қазақстандық студенттеріне, кинематография саласындағы мамандарға және шығармашылық және тиісті техникалық мамандықтардың басқа да өкілдеріне практикалық сабақтар, шеберлік сыныптарын өткізу.

2. Создание итоговых пилотных анимационных проектов.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
104 "Производство национальных фильмов и обеспечение дубляжа фильмов на казахский язык"
500 000
55
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным, национальным, профессиональным и иным праздникам Республики Казахстан, Ассамблее народа Казахстана, "Ұлттық Домбыра күні", организация концертных программ в рамках официальных встреч Главы государства, Премьер-Министра Республики Казахстан с иностранными делегациями, обеспечение участия в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО и ИСЕСКО, обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах и выступление молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, международных конкурсов, республиканского айтыса акынов, организация юбилейных мероприятий, концертов, а также дней культуры в Казахстане и за рубежом
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" подпрограмма
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
1 837 128
56
Мероприятия с участием Главы государства
Популяризация хореографического искусства путем воспроизведения произведений искусства через танцы и балет. Пропаганда хореографического искусства, международное сотрудничество в области хореографии. Пропаганда музыкального искусства, популяризация классической музыки путем проведения концертов симфонической и народной музыки. Осуществление сопутствующих услуг по проведению социально-значимых и культурных мероприятий для приобретения услуг по классическому танцу и балету и концертов симфонической народной музыки
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" подпрограмма
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

2. Қорытынды пилоттық анимациялық жобаларды құру.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
104 "Ұлттық фильмдер шығару және фильмдерді қазақ тіліне дубляж жасауды қамтамасыз ету"
500 000
55
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік, ұлттық, кәсіби және басқа да мерекелеріне арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, Қазақстан халқы Ассамблеясы, "Ұлттық Домбыра күні", Қазақстан Республикасының Мемлекет басшысы, Премьер-Министрінің шетелдік делегациялармен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыру, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одағы, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО және ИСЕСКО іс-шараларына қатысуды қамтамасыз ету, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын, әлемнің үздік залдарында жас дарындар мен жетекші орындаушылардың қатысуын, өнер көрсетуін қамтамасыз ету, халықаралық конкурстар, республикалық ақындар айтысы, мерейтойлық іс-шаралар ұйымдастыру, концерттер, Қазақстандағы және шетелдегі мәдениет күндерін өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
1 837 128
56
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Хореография өнерін классикалық би және балет өнерінің туындыларын орындау арқылы кеңінен дәріптеу. Хореография өнерін насихаттау және хореография саласындағы халықаралық ынтымақтастық. Симфониялық және халық музыкасы концерттерін өткізу арқылы музыка өнерін насихаттау, классикалық музыканы дәріптеу. Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шараларды өткізу бойынша классикалық би және балет, сондай-ақ, классикалық және халық музыкасының концерттері саласындағы қызметтерді сатып алу үшін ілеспе қызметтерді іске асыру.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

3 522 050
57
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей
Организация подготовки учебного процесса и предоставление образовательных услуг
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства"
103 "Обеспечение образовательного процесса в области хореографии"
1 220 110
58
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Комплекс услуг по техническому обслуживанию систем и оборудования, планово-профилактическим ремонтам, контролю состояния технологических систем и элементов ядерных, радиационных и электрофизических установок. Содержание и текущий ремонт зданий и сооружений и оплата труда технического персонала.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
566 743
59
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Комплекс услуг по обеспечению безопасного функционирования базовых экспериментальных установок для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов).
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
701 738
60
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Обеспечение комплекса услуг по безопасному функционированию геофизических установок, включающего планово-профилактические, ремонтные работы; контроль за эксплуатационными параметрами оборудования, поставку расходных материалов, обслуживание и ремонт вспомогательных технологических систем, транспортно-технологического оборудования, зданий и сооружений, систем обеспечения жизнедеятельности, административное сопровождение.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

3 522 050
57
Мәдениет пен өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" ШЖҚ РМК
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау"
103 "Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету"
1 220 110
58
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жүйелер мен жабдықтарға техникалық қызмет көрсету, жоспарлы алдын алу жөндеулері, ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғылардың технологиялық жүйелері мен элементтерінің жай-күйін бақылау бойынша көрсетілетін қызметтер кешені. Ғимараттар мен құрылыстарды күтіп ұстау және ағымды жөндеу, техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
566 743
59
"Ядролық физика институты" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды сәтті орындау үшін базалық эксперименттік қондырғыларының қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер кешені (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп-ұстау, персоналға еңбекақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерге ақы төлеу, салық төлемдері бойынша қызметтер көрсету кешені).
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
701 738
60
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жоспарлы-алдын алу, жөндеу жұмыстарын, жабдықтарды пайдалану параметрлерін бақылауды, шығын материалдарын жеткізуді, қосалқы технологиялық жүйелерге, көліктік-технологиялық жабдықтарға, ғимараттар мен құрылыстарға, тіршілікті қамтамасыз ету жүйелеріне қызмет көрсету мен жөндеуді, әкімшілік сүйемелдеуді қамтитын геофизикалық қондырғыларының қауіпсіз жұмыс істеуі бойынша қызметтер кешенін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

250 573
61
Комплексное экологическое обследование территорий, отнесенных к зоне чрезвычайного радиационного риска
Проведение комплексных экологических исследований и получение новых научно-обоснованных данных о радиационном состоянии почвенно-растительного покрова, водной и воздушной среды, фауны на территориях, отнесенных к зонам чрезвычайного радиационного риска и участка реки Шаган
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

250 573
61
Төтенше радиациялық қауіпті аймаққа жатқызылған аумақтарды кешенді экологиялық тексеру
Төтенше радиациялық қауіпті аймақтарға жатқызылған аумақтарда және Шаған өзені учаскесінде кешенді экологиялық зерттеулер жүргізу және топырақ-өсімдік жамылғысының, су және ауа ортасының, фаунаның радиациялық жай-күйі туралы жаңа ғылыми-негізделген деректер алу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

185 227
62
Мониторинг состояния окружающей среды на радиационно-опасных территориях Семипалатинского испытательного полигона
Комплексная система сбора, накопления, хранения, обработки данных о радиационном состоянии окружающей среды, для решения задач охраны и радиационной безопасности окружающей среды и рационального недропользования
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
57 800
63
Услуги по обеспечению функционирования инфраструктуры казахстанской системы ядерного мониторинга в поддержку международных договоров и соглашений
Комплекс услуг, включающий обеспечение непрерывного функционирования сейсмических, инфразвуковой и магнитной стационарных станций, Центра данных и системы коммуникаций в поддержку мониторинга ядерных испытаний и землетрясений (калибровка групп сейсмических станций в соответствии с требованиями и графиками, обеспечение открытого работающего канала передачи данных, контроль за состоянием узлов, устранение технических проблем); сбор, передачу и прием станционных данных; обработку и интерпретацию данных мониторинга с созданием бюллетеней, пополнением цифровых баз данных; обмен данными с международными и национальными центрами данных, обеспечение безопасности и охрану труда на станциях, выполнения экологических требований и др.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов" 102 "Мониторинг ядерных испытаний"
87 538
64
Услуги в области поддержки казахстанских кадров и производителей в отношении углеводородов и урана
Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, научно-исследовательских, научно-технических и (или) опытно-конструкторских работ а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг
Министерство энергетики Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр нефти и газа"
040 "Развитие нефтегазохимической промышленности и местного содержания в контрактах на недропользование"
102 "Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг"

185 227
62
Семей сынақ полигонының радиациялық қауіпті аумақтарындағы қоршаған ортаның жай-күйін мониторингтеу
Қоршаған ортаны қорғау және оның радиациялық қауіпсіздігі, жер қойнауын ұтымды пайдалану міндеттерін шешуге арналған қоршаған ортаның радиациялық жай-күйі туралы деректерді жинаудың, жинақтаудың, сақтаудың, өңдеудің кешенді жүйесі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
57 800
63
Халықаралық шарттар мен келісімдерді қолдауда қазақстандық ядролық мониторинг жүйесі инфрақұрылымының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ядролық сынақтар мен жер сілкіністерінің мониторингін қолдау үшін сейсмикалық, инфрадыбыстық және магниттік стационарлық станциялардың, деректер орталығының және коммуникациялар жүйесінің үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз етуді (сейсмикалық станциялардың топтарын талаптар мен кестелерге сәйкес калибрлеу, деректерді берудің ашық жұмыс істейтін арнасын қамтамасыз ету, тораптардың жай-күйін бақылау, техникалық проблемаларды жою); станциялардың деректерін жинауды, жіберуді және қабылдауды; бюллетеньдер жасай отырып, сандық деректер базасын толықтыра отырып мониторинг деректерін өңдеу және түсіндіруді; халықаралық және ұлттық деректер орталықтарымен деректер алмасуды, станцияларда еңбек қауіпсіздігін және еңбекті қорғауды, экологиялық талаптардың орындалуын қамтамасыз етуді және т. б. қамтитын қызметтер кешені.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
102 "Ядролық сынақтар мониторингі"
87 538
64
Көмірсутектерге және уранға қатысты қазақстандық кадрлар мен өндірушілерді қолдау саласындағы көрсетілетін қызметтер
Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту, қазақстандық кадрларды оқыту, ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу және олардың мердігерлерінің көмірсутектерді барлау немесе өндіру жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың міндеттемелерді орындауын мониторингтеу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
040 "Мұнай-газ химиясы өнеркәсібін және жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттардағы жергілікті қамтуды дамыту"
102 "Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту және оқыту, сондай-ақ жер қойнауын пайдаланушылардың және олардың мердігерлерінің тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алуы бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу"

24 376
65
ДСП
28 036
66
Разработка Строительного кодекса Республики Казахстан
Реализация государственной услуги направлена на разработку проекта Строительного кодекса Республики Казахстан.
В процессе разработки Строительного кодекса будут предусматриваться:
обеспечение благоприятной среды обитания и жизнедеятельности человека;
внедрение новых принципов и методов регулирования общественных отношений;
переориентирование системы государственного управления и регулирования;
оптимизация и упразднение ряда неоправданных и неэффективных разрешений и согласований со стороны государства;
внедрение рыночно-ориентированных подходов в правовом регулировании;
закрепление в едином акте всех процессов жизненного цикла строительства;
приоритет экологической и промышленной безопасности при осуществлении деятельности и т.д.
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры".
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, геологии, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области промышленности, оборонной промышленности, геологии, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства"
382 520
67
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
1 100 000
68
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"

24 376
65
ҚБП
28 036
66
Қазақстан Республикасының Құрылыс кодексін әзірлеу
Мемлекеттік қызметті іске асыру Қазақстан Республикасы Құрылыс кодексінің жобасын әзірлеуге бағытталған. Құрылыс кодексін әзірлеу процесінде мыналар көзделетін болады:
адамның тіршілік ету ортасы мен тіршілік әрекетін қамтамасыз ету;
қоғамдық қатынастарды реттеудің жаңа қағидаттары мен әдістерін енгізу;
мемлекеттік басқару және реттеу жүйесін қайта бағдарлау;
мемлекет тарапынан бірқатар негізсіз және тиімсіз рұқсаттар мен келісімдерді оңтайландыру және басқару;
құқықтық реттеуде нарықтық бағдарлау тәсілдерін енгізу;
құрылыстың өмірлік циклінің барлық процестерін бірыңғай актіде бекіту;
қызметті жүзеге асырудағы экологиялық және өнеркәсіптік қауіпсіздіктің басымдығы және т. б.
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
001 "Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, геология, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, геология, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
382 520
67
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі көздер есебінен"
1 100 000
68
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен"

23 015 384
69
Создание и реализация государственной системы межотраслевой научно-технической информации в Республике Казахстан на основе специальных материалов
Организация работ по обеспечению субъектов индустриально-инновационного развития Республики Казахстан межотраслевой информацией о зарубежных достижениях науки и техники, передовых технологиях и производствах на основе специальных материалов.
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр технологического прогнозирования"
090 "Содействие развитию отраслей промышленности"
102 "Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан"
224 460
70
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорогах республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет средств республиканского бюджета"
129 490 058
71
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорогах республиканского значения
Реформирование нормативной базы автодорожной отрасли; Исследования для улучшения качество дорожно-строительных материалов по регионам РК и создание реестра апробированных новых технологии; Разработка программного обеспечения по системе управления эксплуатации мостовых сооружений (СУЭМ)
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "КаздорНИИ"
091 "Ремонт и организация содержания, направления на улучшения качества автомобильных дорог общего пользования"
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет средств республиканского бюджета"
1 097 566
72
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение безопасности судоходства в акватории порта Баутино, гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, р. Или, Капчагайскому водохранилищу и озеру Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержания знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту системы управления движением судов, судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГКП "Қазақстан су жолдары"
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"

23 015 384
69
Арнайы материалдар негізінде Қазақстан Республикасында салааралық ғылыми-техникалық ақпараттың мемлекеттік жүйесін құру және іске асыру
Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму субъектілерін ғылым мен техниканың шетелдік жетістіктері, озық технологиялар мен арнайы материалдар негізіндегі өндірістер туралы салааралық ақпаратпен қамтамасыз ету жөніндегі жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Ұлттық технологиялық болжау орталығы" ШЖҚ РМК
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу"
102 "Қазақстан Республикасының индустриялық дамуы саласындағы зерттеулер"
224 460
70
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеуді және күтіп ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтерді орындау
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру"
108 "Республикалық бюджет қаражат есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру"
129 490 058
71
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп-ұстауды орындауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автожол саласының нормативтік базасын қайта қалыптастыру; Қазақстан Республикасы өңірлері бойынша жол-құрылыс материалдарының сапасын жақсартуға арналған зерттеулер және апробацияланған жаңа технологиялар тізілімін құру; Көпір құрылыстарын басқару жүйесі (КҚБЖ) бойынша бағдарламалық жасақтаманы әзірлеу
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазжолҒЗИ" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру"
108 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық тексеру"
1 097 566
72
Ішкі су жолдарында қауіпсіз кеме қатынасын қамтамасыз ету
Баутино порты су айдынындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін, Ертіс және Орал-Каспий алаптарында, Іле өзені, Қапшағай суқоймасы мен Балқаш көлі ішкі су жолдарының кеме қатынайтын учаскелерінде кепілдік габариттерді навигациялық жабдықтар белгілерін қою (алу) және күтіп ұстау, түп тереңдету, тегістеу, түп тазалау, арналық жобалық зерттеулер, навигациялық құралдар мен жабдықтар белгілерін жасау және жөндеу, кеме қозғалысын басқару жүйесі, кеме қатынасы шлюздері мен техникалық флот кемелерін күтіп ұстау және жөндеу, техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту бойынша шараларды іске асыру арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақстан су жолдары" РМҚК
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын дамыту, күтіп-ұстау"
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"

19 325 925
73
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, автомобильных пунктов пропуска через государственную границу, пограничных отделов (отделений), в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
В целях кардинальной поэтапной модернизации инфраструктурных объектов на всей протяженности границы, особенно на труднодоступных и малонаселенных отрезках, требующих повышенного внимания и создания надлежащих условий для личного состава пограничной службы
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
207 "Проектирование и строительство пограничных отделений"
22 276 927
74
Совершенствование нормативно-технических документов и сметно-нормативной базы в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
Разработка (переработка) нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"
1 127 391
75
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Шымкентской агломерации
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Шымкентской агломерации
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"
115 529
76
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Центрального региона
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Центрального региона
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"

19 325 925
73
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Шекараның барлық ұзындығында, әсіресе аса назар аударуды және шекара қызметінің жеке құрамы үшін тиісті жағдайлар жасауды талап ететін қол жетізу қиын кесінділерде инфрақұрылымдық объектілерді түбегейлі кезең-кезеңімен жаңғырту мақсатында
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
207 "Шекара бөлімшелерін жобалау және салу"
22 276 927
74
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық-нормативтік базаны жетілдіру
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық - нормативтік құжаттарды әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"
1 127 391
75
Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"
115 529
76
Орталық өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Орталық өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"

182 752
77
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Западного региона
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Западного региона
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"
109 184
78
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"
221 050
79
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Оценка эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
314 221
80
Консультационные услуги по оценке деятельности, включающие в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Оценка деятельности, включающая в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"

182 752
77
Батыс өңірін аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Батыс өңірін аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"
109 184
78
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүргізу мақсатында қаржылық бұзушылықтарды анықтау және профилактика әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"
221 050
79
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
314 221
80
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау жөніндегі консультациялық қызметтер
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

13 230
81
Проведение рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Рейтинг регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
48 000
82
Услуги по проведению очередного конкурсного отбора в Президентский молодежный кадровый резерв
Оказание государственной услуги по проведению отбора в Президентский молодежный кадровый резерв
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан
001 "Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и реализации единой государственной политики в сфере государственной службы"

13 230
81
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін өткізу
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісі
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
48 000
82
Президенттік жастар кадр резервіне кезекті конкурстық іріктеу жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Президенттік жастар кадр резервіне кезекті конкурстық іріктеу жүргізу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы
001 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"

86 523
83
Услуги по проведению государственной информационной политики на республиканском и международном уровне посредством НАО "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан"
Производство и распространение аудиовизуальной продукции на республиканском и международном уровне.
Управление Делами Президента Республики Казахстан
НАО "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан"
006 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Услуги по проведению государственной информационной политики"

86 523
83
"Қазақстан Республикасы Президентінің Телерадиокешені" КЕАҚ арқылы республикалық және халықаралық деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Аудиовизуалды өнімді республикалық және халықаралық деңгейде өндіру және тарату
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
"Қазақстан Республикасы Президентінің Телерадиокешені" КЕАҚ
006 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер"

5 719 059
84
ДСП
102 872
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2023 года № 166
Об использовании (доиспользовании) в 2023 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2022 году
АБП
ПРГ
ППРГ
Наименование
Сумма, разрешенная к использованию (доиспользованию) в 2022 году, тысяч тенге
1
2
3
4
5
Всего:
29 007 955,3
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
2 260 105,1
037
Стабилизация и улучшение качества окружающей среды
2 109 900,0
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды за счет средств республиканского бюджета
2 109 900,0
Мангистауская область
2 109 900,0
Рекультивация I этапа хвостохранилища "Кошкар-Ата"
2 109 900,0
254
Эффективное управление водными ресурсами
150 205,1
115
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет средств республиканского бюджета
150 205,1
Жамбылская область
150 205,1
Рабочий проект "Строительство берегоукрепительных работ на участках пограничных отделений "Беткайнар" пограничного управления по Кордайскому району Жамбылской области"
106 877,0
Строительство берегоукрепительных работ на участках пограничных отделений "Кайнар" пограничного управления по Кордайскому району Жамбылской области
43 328,1
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
258 579,6
004
Обеспечение доступности качественного школьного образования
258 579,6
118
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам Алматинской, Атырауской и Мангистауской областей на строительство объектов среднего образования
258 579,6
Область Жетісу
258 579,6
Строительство школы на 120 мест с мини-центром на 25 мест в селе Бирлик Сарканского района
258 579,6
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
86 950,0
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
86 950,0
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц за счет средств республиканского бюджета
86 950,0
Мангистауская область
86 950,0
Строительство центральной районной больницы на 150 коек в Мунайлинском районе Мангистауской области
86 950,0

5 719 059
84
ҚБП
102 872
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 28 ақпандағы
№ 166 қаулысына
6-қосымша
2022 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2023 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы
ББӘ
БҒМ
КБҒМ
Атауы
2022 жылы пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат етілген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
Барлығы:
29 007 955,3
207
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
2 260 105,1
037
Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру және жақсарту
2 109 900,0
105
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 109 900,0
Маңғыстау облысы
2 109 900,0
"Қошқар-Ата қалдықтар қоймасының құнарлығын қалпына келтіру" І кезең
2 109 900,0
254
Су ресурстарын тиімді басқару
150 205,1
115
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
150 205,1
Жамбыл облысы
150 205,1
"Жамбыл облысы Қордай ауданы бойынша шекара басқармасының "Бетқайнар" шекара бөлімшелері учаскелерінде жағалауды бекіту жұмыстарының құрылысы" жұмыс жобасы
106 877,0
Жамбыл облысы Қордай ауданы бойынша шекара басқармасының "Қайнар" шекара бөлімшелері учаскелерінде жағалауды бекіту жұмыстарының құрылысы
43 328,0
224
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
258 579,6
004
Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету
258 579,6
118
Алматы, Атырау және Маңғыстау облысының облыстық бюджеттеріне орта білім беру объектілерінің құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
258 579,6
Жетісу облысы
258 579,6
Сарқан ауданы Бірлік ауылында 25 орындық шағын орталығы бар 120 орындық мектеп салу
258 579,6
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
86 950,0
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
86 950,0
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін тез салынатын кешендер құруға берілетін нысаналы даму трансферттерi
86 950,0
Маңғыстау облысы
86 950,0
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданында 150 керуеттік орталық аудандық аурухана құрылысы
86 950,0

227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
878 667,8
204
Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием
878 667,8
134
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Северо-Казахстанской области на строительство учебно-лабораторного корпуса "Kozybaev University Teaching and research center" Северо-Казахстанского государственного университета им. М. Козыбаева
878 667,8
Северо-Казахстанская область
878 667,8
Строительство учебно-лабораторного корпуса "Kozybaev University Teaching and research center" Северо-Казахстанского государственного университета им. М. Козыбаева
878 667,8
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
7 231 428,1
003
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие газотранспортной системы
7 231 428,1
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
3 654 028,3
Актюбинская область
122 609,0
Строительство подводящего и внутрипоселкового газопровода к селу Алимбетовка Каргалинского района Актюбинской области
122 609,0
Жамбылская область
2 868 949,2
"Строительство газопровода высокого давления до химкомплекса ТОО "ЕвроХим-Каратау" и г. Жанатас" (протяженность - 98,335 км)
1 098 778,0
Строительство подводящего газопровода к 18 населенным пунктам (Абай, Мойынкум, Енбек, Жиенбет, Актобе, Байдибек, Актасты, Болтирик, Балуан Шолак, Далакайнар, Шокпар, ст. Шокпар, Тасоткел, Аспара, Аксу, Оразалы, водохранилище Тасоткел, Жайсан) Шуского района Жамбылской области
500 819,9
Газификация 14 населенных пунктов (Кызылдихан, Маятас, Жайылма, Өндіріс, Саудакент, Игілік, Жанаталап, Уюм, Сыздықбаев, Ақтогай, Жаңатас, Үшбас, Бүркітбаев, Арыстанды) Сарысуского района Жамбылской области со строительством (подводящего, распределительного) газопроводов
1 059 351,3
Строительство АГРС "Шу" в Шуском районе Жамбылской области
210 000,0
Карагандинская область
236 537,1
Строительство газораспределительных сетей города Темиртау от АГРС-"Темиртау" магистрального газопровода "САРЫ-АРКА"
236 537,1
Область Ұлытау
425 933,0
Строительство газораспределительных сетей города Жезказгана от АГРС-"Жезказган" магистрального газопровода "САРЫ-АРКА"
425 933,0
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
3 577 399,8
Актюбинская область
7 425,5
Строительство внутрипоселкового газопровода в селе Кумкудык Айтекебийского района Актюбинской области
7 425,5
Жамбылская область
2 092 617,5
Строительство подводящего газопровода к 18 населенным пунктам (Абай, Мойынкум, Енбек, Жиенбет, Актобе, Байдибек, Актасты, Болтирик, Балуан Шолак, Далакайнар, Шокпар, ст. Шокпар, Тасоткел, Аспара, Аксу, Оразалы, водохранилище Тасоткел, Жайсан) Шуского района Жамбылской области

227
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
878 667,8
204
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету
878 667,8
134
Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті "Kozybaev University Teaching and research center" оқу-зертханалық корпусының құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
878 667,8
Солтүстік Қазақстан облысы
878 667,8
М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті "Kozybaev University Teaching and research center" оқу-зертханалық корпусының құрылысы
878 667,8
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
7 231 428,1
003
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 231 428,1
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
3 654 028,3
Ақтөбе облысы
122 609,0
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Әлімбет ауылына тартылатын және кент ішіндегі газ құбырын салу
122 609,0
Жамбыл облысы
2 868 949,2
Жаңатас қаласындағы "ЕвроХим-Қаратау" ЖШС-ның химиялық кешеніне дейін жоғары қысымды газ құбырының құрылысы
1 098 778,0
Жамбыл облысы Шу ауданының 18 елді мекеніне (Абай, Мойынқұм, Еңбек, Жиенбет, Ақтөбе, Бәйдібек, Ақтасты, Бәйдібек, Ақтасты, Бөлтірік, Балуан Шолақ, Далақайнар, Шоқпар, Шоқпар ст., Тасөткел, Аспара, Ақсу, Оразалы, Тасөткел, Жайсан су қоймасы) тартылатын газ құбырын салу
500 819,9
Жамбыл облысы Сарысу ауданы 14 елді мекендерін (Қызылдихан, Маятас, Жайылма, Өндіріс, Саудакент, Игілік, Жаңаталап, Уюм, Сыздықбаев, Ақтоғай, Жаңатас, Үшбас, Бүркітбаев, Арыстанды) (жеткізілетін, тарататын) газ құбырларын салу мен газдандыру
1 059 351,3
Жамбыл облысының Шу ауданында "Шу" АГТС салу
210 000,0
Қарағанды облысы
236 537,1
"Теміртау" АГТС-тен "Сары-Арқа" магистральдық газ құбырына дейін Теміртау қаласының газ тарату желілерін салу
236 537,1
Ұлытау облысы
425 933,0
"САРЫ-АРҚА" магистральдық газ құбырына "Жезқазған"-АГТС-тен бастап Жезқазған каласының газ тарату желілерін салу
425 933,0
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
3 577 399,8
Ақтөбе облысы
7 425,5
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Құмқұдық ауылына тартылатын газ құбырын салу
7 425,5
Жамбыл облысы
2 092 617,5
Жамбыл облысы Шу ауданының 18 елді мекеніне (Абай, Мойынқұм, Еңбек, Жиенбет, Ақтөбе, Бәйдібек, Ақтасты, Бөлтірік, Балуан Шолақ, Далақайнар, Шоқпар, Шоқпар ст., Тасөткел, Аспара, Ақсу, Оразалы, Тасөткел, Жайсан су қоймасы) тартылатын газ құбырын салу

1 385 717,5
Строительство АГРС "Шу" в Шуском районе Жамбылской области
706 900,0
Область Жетісу
1 477 356,8
Cтpoитeльcтвo пoдвoдящeгo гaзoпpoвoдa и гaзopacпpeдeлитeльныx ceтeй в cеле Матая Баисова Ескельдинского paйoнa Aлмaтинcкoй oблacти
214 633,0
Cтpoитeльcтвo пoдвoдящeгo гaзoпpoвoдa и гaзopacпpeдeлитeльныx ceтeй в cеле Теректы Ескельдинского paйoнa Aлмaтинcкoй oблacти
345 928,0
Cтpoитeльcтвo пoдвoдящeгo гaзoпpoвoдa и гaзopacпpeдeлитeльныx ceтeй в cеле Ортатобе Каратальского paйoнa Aлмaтинcкoй oблacти
53 739,8
Cтpoитeльcтвo пoдвoдящeгo гaзoпpoвoдa и гaзopacпpeдeлитeльныx ceтeй в cеле Тастобе Каратальского paйoнa Aлмaтинcкoй oблacти
42 756,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в г. Текели Алматинской области
187 500,0
Строительство газораспределительных сетей и 4-х блочно-модульных котельных в г. Уштобе Каратальского района Алматинской области
349 200,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Каратальское Ескельдинского района Алматинской области
283 600,0
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
6 251 228,4
082
Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры в областных центрах, моно- и малых городах, сельских территориях
3 920 206,5
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
1 415 469,8
Атырауская область
1 400 300,0
Строительство автомобильных дорог с тротуаром в мкр. "Атырау"
г. Кульсары Жылыойского района
1 400 300,0
Северо-Казахстанская область
15 169,8
Реконструкция дорог по улицам
Ш. Уалиханова, М. Маметовой населенного пункта Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
15 169,8
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах
377 167,4
Актюбинская область
377 167,4
Реконструкция автомобильной дороги от моста через реку Илек в селе Кирпичное до автомобильной дороги "Актобе-Орск"
377 167,4
109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
77 767,0
Область Ұлытау
77 767,0
Реконструкция и модернизация тепловых сетей в г. Жезказгане, 2 - очередь строительства
77 767,0
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

1 385 717,5
Жамбыл облысының Шу ауданы "Шу" АГТС салу
706 900,0
Жетісу облысы
1 477 356,8
Алматы облысы Ескелді ауданының Матай Байысов ауылында тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
214 633,0
Алматы облысы Ескелді ауданының Теректі ауылында тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
345 928,0
Алматы облысы Қаратал ауданының Ортатөбе ауылында тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
53 739,8
Алматы облысы Қаратал ауданының Тастөбе ауылында тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
42 756,0
Алматы облысы Текелі қаласына газ жеткізу құбыры мен газтарату жүйелерінің құрылысы
187 500,0
Алматы облысы Қаратал ауданының Үштөбе қаласында газ тарату желілерін және 4 блокты-модульді қазандықтарын салу
349 200,0
Алматы облысы Ескелді ауданының Қаратал ауылында тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
283 600,0
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
6 251 228,4
082
Облыс орталықтарында, моно және шағын қалалар мен ауылдық аумақтарда инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру
3 920 206,5
100
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 415 469,8
Атырау облысы
1 400 300,0
Жылыой ауданы Құлсары қаласының "Атырау" ықшам ауданында жаяу жолы бар автомобиль жолдарын салу
1 400 300,0
Солтүстік Қазақстан облысы
15 169,8
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев елді мекенінің Ш. Уәлиханов, М. Мәметова көше бойындағы жолдарды қайта жаңарту
15 169,8
102
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
377 167,4
Ақтөбе облысы
377 167,4
Кирпичное ауылда Елек өзені арқылы өтетін көпірден бастап "Ақтөбе-Орск" автомобиль жолына дейін автомобиль жолын реконструкциялау
377 167,4
109
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
77 767,0
Ұлытау облысы
77 767,0
Жезқазған қаласының жылу желілерін реконструкциялау және жаңғырту,
2-кезең
77 767,0
113
Облыстық бюджеттерге "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері

430 347,4
Актюбинская область
96 979,5
Строительство спортивного здания ангарного типа в селе Сагашили Енбекского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области
41 044,6
Строительство спортивного комплекса в селе Бегимбет Шалкарского района Актюбинской области
55 934,9
Карагандинская область
1 268,6
Строительство пристройки к существующей школе четырех классных помещений, спортзала, столовой и четырех дошкольных классов в селе Гагаринское Бухар-Жырауского района
1 268,6
Кызылординская область
139 811,9
Строительство сельского клуба на 150 мест в аульном округе Караултобе города Кызылорды
2 145,0
Строительство сельского клуба на 150 мест в аульном округе Талсуат города Кызылорды
67 147,0
Рабочий проект "Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в ауле Акай Кармакшинского района Кызылординской области"
70 519,9
Область Абай
188 442,1
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Бородулиха Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области
188 442,1
Область Ұлытау
3 845,3
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Атасу Жанааркинского района
3 845,3
115
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 619 454,9
Актюбинская область
50 172,0
Строительство сельского клуба на 150 мест в селе Монке би Шалкарского района Актюбинской области
50 172,0
Восточно-Казахстанская область
87 971,7
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в
селе Маркаколь Курчумского района Восточно-Казахстанской области
26 493,2
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Улкен-Нарын Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области. Здание бассейна. Вспомогательные сооружения. Благоустройство
61 478,5
Западно-Казахстанская область
59 497,0
Реконструкция здания сельского дома культуры в селе Аксуат Акжаикского района Западно-Казахстанской области
59 497,0
Кызылординская область
160 527,8
Строительство сельского клуба на 150 мест в аульном округе Караултобе города Кызылорды
52 123,5
Строительство сельского клуба на 150 мест в аульном округе Талсуат города Кызылорды
33 004,5
Рабочий проект "Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в ауле Акай Кармакшинского района Кызылординской области"
75 399,8
Мангистауская область
1 008 994,6
Строительство автодороги протяженностью 7,65 км в микрорайоне Базарлы села Шетпе Мангистауской области
46 426,0
Реконструкция школы-гимназии
им. М. Абдыхалыкова и пристройка учебного корпуса на 300 ученических мест в селе Акшукур Тупкараганского района

430 347,4
Ақтөбе облысы
96 979,5
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Еңбек ауылдық округі Сағашилі ауылындағы ангар типті спорт ғимаратының құрылысы
41 044,6
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бегімбет ауылындағы спорт кешенінің құрылысы
55 934,9
Қарағанды облысы
1 268,6
Бұқар жырау ауданы Гагаринское
ауылындағы төрт сыныпты мектепке үй-жайлар, спортзал, асхана және төрт мектепке дейінгі сыныптарды жапсаржай салу
1 268,6
Қызылорда облысы
139 811,9
Қызылорда қаласы Қарауылтөбе ауылдық округінде 150 орынға арналған ауыл клубын салу
2 145,0
Қызылорда қаласы Талсуат ауылдық округінде 150 орынға арналған ауыл клубын салу
67 147,0
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Ақай ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу" жұмыс жобасы
70 519,9
Абай облысы
188 442,1
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Бородулиха ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
188 442,1
Ұлытау облысы
3 845,3
Жаңаарқа ауданы Атасу кентіндегі дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
3 845,3
115
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 619 454,9
Ақтөбе облысы
50 172,0
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Мөңке би ауылында 150 орындық ауылдық клуб салу
50 172,0
Шығыс Қазақстан облысы
87 971,7
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Марқакөл ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
26 493,2
Шығыс Қазақстан облысы Қатонқарағай ауданының Үлкен Нарын ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы. Бассейн ғимараты. Қосалқы құрылыстар. Абаттандыру
61 478,5
Батыс Қазақстан облысы
59 497,0
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақсуат кентіндегі ауылдық мәдениет үйі ғимаратын қайта жаңарту
59 497,0
Қызылорда облысы
160 527,8
Қызылорда қаласы Қарауылтөбе ауылдық округінде 150 орынға арналған ауыл клубын салу
52 123,5
Қызылорда қаласы Талсуат ауылдық округінде 150 орынға арналған ауыл клубын салу
33 004,5
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Ақай ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу" жұмыс жобасы
75 399,8
Маңғыстау облысы
1 008 994,6
Маңғыстау облысы Шетпе аулының Базарлы ықшам ауданында ұзындығы 7,65 км автожол салу
46 426,0
Түпқараған ауданының Ақшұқыр ауылындағы М. Әбдіқалықов атындағы мектеп-гимназияны реконструкциялау және 300 оқушы орнына арналған оқу корпусын салу

483 895,8
Строительство пристройки к средней школе им. А. Мендалыулы в селе Шетпе Мангистауского района Мангистауской области
219 516,6
Реконструкция и пристройка спортивного, учебного корпусов школы-лицея им. М. Горького в селе Баутино Тупкараганского района Мангистауской области
167 976,7
Строительство спортивного зала в селе Рахат города Жанаозена. Корректировка
91 179,5
Область Жетісу
126 238,6
Строительство спортивного комплекса на 80 мест в селе Бесколь Алакольского района Алматинской области
100 000,0
Строительство МП на 10 посещении в смену селе Алтынарык Аксуского района
26 238,6
Область Ұлытау
126 053,2
Строительство фельдшерско-акушерского пункта на 25 посещений в смену в сельском округе Сарысу Улытауского района
48 533,3
Строительство фельдшерско-акушерского пункта на 25 посещений в смену в селе Каракенгир Улытауского района
49 120,1
Строительство фельдшерско-акушерского пункта на 25 посещений в смену в Байдалыбийском сельском округе, ауле Атасу Жанааркинского района
16 104,6
Строительство фельдшерско-акушерского пункта на 25 посещений в смену в ауле Бидайык Бидайыкского аульного округа Жанааркинского района
12 295,2
160
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
2 331 021,9
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 331 021,9
город Астана
531 021,9
Строительство, реконструкция дорог и инженерных сетей в жилых массивах г. Астаны. Жилой массив "Железнодорожный"
531 021,9
город Алматы
1 800 000,0
Развитие инженерных сетей присоединенных поселков к г. Алматы. Строительство водозаборного сооружения и станции водоподготовки на реке Аксай для обеспечения Наурызбайского района
1 800 000,0
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
12 040 996,2
090
Содействие развитию отраслей промышленности
21 369,3
109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков за счет средств республиканского бюджета
21 369,3
Карагандинская область
21 369,3
Строительство наружных сетей питьевого и технического водоснабжения, канализации для индустриальной зоны в г. Сарань
21 369,3
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
9 546 021,2
111
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

483 895,8
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе ауылындағы А.Меңдалыұлы орта мектебіне қосымша ғимарат салу
219 516,6
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Баутино ауылындағы М. Горький атындағы мектеп-лицейдің спорт, оқу корпустарын реконструкциялау және жалғай салу
167 976,7
Жаңаөзен қаласы Рахат ауылында спорт залын салу. Түзету
91 179,5
Жетісу облысы
126 238,6
Алматы облысы Алакөл ауданы Бескөл ауылында 80 орынға спорт кешенінің құрылысы
100 000,0
Ақсу ауданы Алтынарық ауылындағы ауысымда 10 адам қабылдайтын МП салу
26 238,6
Ұлытау облысы
126 053,2
Ұлытау ауданының Сарысу ауылында бір ауысымда 25 адам қабылдайтын фельдшерлік-акушерлік пункт құрылысы
48 533,3
Ұлытау ауданының Қаракеңгір ауылында бір ауысымда 25 адам қабылдайтын фельдшерлік-акушерлік пункт құрылысы
49 120,1
Жаңаарқа ауданы Байдалыбай ауылдық округте, Атасу ауылында бір ауысымда 25 адам қабылдайтын фельдшерлік-акушерлік пункт салу
16 104,6
Жаңаарқа ауданының Бидайық ауылдық округі Бидайық ауылы ауылында ауысымда 25 адам қабылдайтын фельдшерлік-акушерлік пункт құрылысы
12 295,2
160
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 331 021,9
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
2 331 021,9
Астана қаласы
531 021,9
Астана қаласының тұрғын алаптарында жолдарды және инженерлік желілер мен жолдарды салу, реконструкциялау. "Железнодорожный" тұрғын алабы
531 021,9
Алматы қаласы
1 800 000,0
Алматы қаласына қосылған кенттердің инженерлік желілерін дамыту. Наурызбай ауданын қамтамасыз ету үшін Ақсай өзенінде су дайындау станциясын және су алғыш құрылыс салу
1 800 000,0
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
12 040 996,2
090
Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу
21 369,3
109
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
21 369,3
Қарағанды облысы
21 369,3
Саран қаласындағы индустриялық аймақ үшін ауыз су және техникалық сумен жабдықтаудың сыртқы желілерін, кәріз желілерін салу
21 369,3
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
9 546 021,2
111
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

704 348,0
Западно-Казахстанская область
4 348,0
Реконструкция автодороги Чапаев-Жангала-Сайхин 130-191 км в Жангалинском районе Западно-Казахстанской области
1 031,8
Реконструкция автомобильной дороги Бурлин-Аксай-Жымпиты 68-139 км в Сырымском районе Западно-Казахстанской области
3 316,2
город Алматы
700 000,0
Строительство транспортной развязки на пересечении ул. Саина - ул. Акын Сара Алатауского района города Алматы
700 000,0
115
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
8 841 673,2
Западно-Казахстанская область
119 264,2
Реконструкция автодороги Чапай - Жангала - Сайхин 130-191 км в Жангалинском районе Западно-Казахстанской области
179,0
Реконструкция автомобильной дороги Бурлин-Аксай-Жымпиты 68-139 км в Сырымском районе Западно-Казахстанской области
119 085,2
Область Жетісу
899 867,0
Реконструкция автомобильной дороги "Алматы - Усть-Каменогорск - Лепсы - Актогай" км 0-110 в Алматинской области
899 867,0
город Алматы
3 700 000,0
Строительство транспортной развязки на пересечении ул. Саина - ул. Акын Сара Алатауского района города Алматы
700 000,0
Пробивка улицы Саина от проспекта Рыскулова до улицы Акын Сара в
г. Алматы
3 000 000,0
город Астана
4 122 542,0
Строительство магистральной автодороги, проходящей по улицам Угольная, № 12, № 14 и Ш. Бейсековой на участке от улицы Сарайшык до улицы № 27. II очередь - улица 111. Бейсековой участок от улицы Сыганак до улицы № 27 в г. Астане
702 667,3
Строительство улиц микрорайона (микрорайон Юго-Восток (левая сторона) в г. Нур-Султане. 2-очередь
2 261 015,9
Строительство, реконструкция дорог и инженерных сетей в жилых массивах
г. Астаны. Поселок Интернациональный. 2-очередь
94 253,0
Строительство улицы Т. Рыскулова на участке от проспекта Мангилик Ел до улицы Нура в г. Нур-Султане
1 064 605,8
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны"
2 141 334,3
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
123 559,6
Область Жетісу
33 225,6
Строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство территории 60-ти квартирного жилого дома в
селе Карабулак Ескельдинского района Алматинской области
33 225,6
Северо-Казахтанская область
90 334,0
Строительство сетей теплоснабжения (перемычка) в микрорайоне "Жас Оркен" в г. Петропавловске СКО
90 334,0

704 348,0
Батыс Қазақстан облысы
4 348,0
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы 130-191 км "Чапай - Жаңақала - Сайхин" автожолын реконструкциялау
1 031,8
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы 68-139 км Бөрлі - Ақсай - Жымпиты автомобиль жолын реконструкциялау.
3 316,2
Алматы қаласы
700 000,0
Алматы қаласы Алатау ауданының Саина көшесі мен Ақын Сара көшесі қиылысында көлік айрығын салу
700 000,0
115
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 841 673,2
Батыс Қазақстан облысы
119 264,2
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы 130-191 км "Чапай - Жаңақала - Сайхин" автожолын реконструкциялау
179,0
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы 68-139 км Бөрлі - Ақсай - Жымпиты автомобиль жолын реконструкциялау.
119 085,2
Жетісу облысы
899 867,0
Алматы облысының "Алматы - Өскемен - Лепсі - Ақтоғай" автомобиль жолын реконструкциялау, 0-110 км
899 867,0
Алматы қаласы
3 700 000,0
Алматы қаласы Алатау ауданының Саина көшесі мен Ақын Сара көшесі қиылысында көлік айрығын салу
700 000,0
Алматы қаласында Саин көшесін Рысқұлов даңғылынан Ақын Сара көшесіне дейін ұзарту
3 000 000,0
Астана қаласы
4 122 542,0
Угольная № 12, № 14 көшелері және Ш.Бейсекова көшесі бойымен Сарайшық көшесінен № 27 көшеге дейінгі учаскеде өтетін магистральды автожолдың құрылысы. II кезек - 111 көше. Астана қаласындағы Сығанақ көшесінен № 27 көшеге дейінгі
Бейсекова учаскесі
702 667,3
Нұр-Сұлтан қаласындағы Оңтүстік-Шығыс ықшам ауданының (сол жағы) көшелерін салу. 2-кезек
2 261 015,9
Астана қаласының тұрғын алаптарында жолдары және инженерлік желілер мен жолдарды салу, реконструкциялау. Интернациональный кенті. 2-кезек
94 253,0
Нұр-Сұлтан қаласындағы Мәңгілік ел даңғылынан Нұра көшесіне дейінгі учаскедегі Т. Рысқұлов көшесінің құрылысы
1 064 605,8
228
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
2 141 334,3
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
123 559,6
Жетісу облысы
33 225,6
Алматы облысы Ескелді ауданы Қарабұлақ ауылындағы 60 пәтерлі тұрғын үйді абаттандыру және инженерлік-коммуникациялық жүйелерінің құрылысы
33 225,6
Солтүстік Қазақстан облысы
90 334,0
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Жас Өркен" ықшам ауданында жылумен жабдықтау желілерін салу (жалғастырғыш)"
90 334,0

105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 639 257,7
Атырауская область
193 012,6
Разработка проектно-сметной документации на строительство инженерных сетей для городка "Спутник" в районе Талгайран
г. Атырау (телефонизация)
193 012,6
Восточно-Казахстанская область
731 115,8
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и генерального плана 27 жилого района г. Усть-Каменогорска. Внутриквартальные сети электроснабжения и наружное освещение
154 673,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и генерального плана 20 жилого района города Усть-Каменогорска. Внутриквартальные сети электроснабжения жилого района
6 249,3
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и генерального плана 25 жилого района города Усть-Каменогорска. Внеплощадочные сети электроснабжения
293 336,0
Строительство генерального плана и инженерно-коммуникационной инфраструктуры 2 микрорайона 24 жилого района города
Усть-Каменогорска. Внутриквартальные сети теплоснабжения, водопровода и канализации
89 846,1
Строительство генерального плана и инженерно-коммуникационной инфраструктуры 4 микрорайона 24 жилого района города
Усть-Каменогорска. Внутриквартальные сети теплоснабжения, водопровода и канализации
66 635,6
Строительство генерального плана и инженерно-коммуникационной инфраструктуры 5 микрорайона 24 жилого района города
Усть-Каменогорска. Внутриквартальные сети теплоснабжения, водоснабжения, канализации
54 509,9
Строительство сетей водоснабжения жилых домов района объездной магистрали (Алматинская трасса)
г. Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области
65 865,9
Костанайская область
111 733,1
Строительство инженерных коммуникаций к микрорайону Береке. Внутриплощадочные сети в
г. Костанай (котельная на 60 Гкал). Корректировка с целью уменьшения мощности котельной
111 733,1
Область Жетісу
7 894,6
Строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство 40-ка квартирного жилого дома в г. Уштобе Каратальского района Алматинской области
7 894,6
Северо-Казахстанская область
29 137,1
Строительство 50-ти квартирного жилого дома с внешними инженерными сетями и благоустройством территории по улице Локомотивная села Новоишимское района имени Габита Мусрепова СКО
29 137,1
город Алматы
566 364,5
"Строительство многофункционального жилого комплекса уч.92/6, ул. Северное кольцо, Алатауский район, город Алматы". Тепловые сети

105
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 639 257,7
Атырау облысы
193 012,6
Талғайран поселкесі ауданында "Спутник" қалашығының инженерлік желілерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтау (Байланыс желілері)
193 012,6
Шығыс Қазақстан облысы
731 115,8
Өскемен қаласының 27 тұрғын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым және бас жоспар салу. Орамішілік электрмен жабдықтау желілері және сыртқы жарықтандыру
154 673,0
Өскемен қаласының 20 тұрғын ауданының бас жоспары мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысы. Тұрғын ауданның орамішілік электрмен жабдықтау желілері
6 249,3
Өскемен қаласының 25 тұрғын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым және бас жоспар салу. Алаңнан тыс электрмен жабдықтау желілері
293 336,0
Өскемен қаласының 24 тұрғын ауданының 2 шағын ауданының бас жоспарын және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу. Жылумен жабдықтау, су құбыры және канализация кварталішілік желілері
89 846,1
Өскемен қаласының 24 тұрғын ауданының 4 шағын ауданының бас жоспарын және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу. Жылумен жабдықтау, су құбыры және канализация кварталішілік желілері
66 635,6
Өскемен қаласының 24 тұрғын ауданының 5 шағын ауданының бас жоспарын және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу. Жылумен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз
54 509,9
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының айналма магистралі (Алматы трассасы) ауданының тұрғын үйлерін сумен жабдықтау желілерін салу
65 865,9
Қостанай облысы
111 733,1
"Береке" ықшамауданына инженерлік коммуникациялар салу. Қостанай қаласындағы алаңішілік желілері (60 Гкал қазандық). Қазандықтың қуатын азайту мақсатында түзету
111 733,1
Область Жетісу
7 894,6
Алматы облысы Қаратал ауданының Үштөбе қаласында 40 пәтерлі тұрғын үйді абаттандыру және инженерлік-коммуникациялық желілерді салу
7 894,6
Солтүстік Қазақстан облысы
29 137,1
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоишим ауылы Локомотивная көшесінде "Сыртқы инженерлік желілері бар және аумақғы абаттандырылған 50 пәтерлі тұрғын үй салу"
29 137,1
Алматы қаласы
566 364,5
"Алматы қаласы Алатау ауданы Солтүстік айналым көшесі, 92/6 уч., көпфункционалды тұрғын үй кешенінің құрылысы". Жылу желілері

471,7
"Наружные сети жилых комплексов по сносу ветхого жилья, расположенного севернее пр. Райымбека, западнее ул. Павленко, восточнее ул. Крылова, южнее ул. Казакова в Жетысуском районе г. Алматы" (водоснабжение и канализация) 2 - очередь
84 549,2
Разработка наружных инженерных сетей жилых комплексов по сносу ветхого жилья, расположенного севернее пр. Райымбека, западнее
ул. Павленко, восточнее ул. Крылова, южнее ул. Казакова в Жетысуском районе г. Алматы (электроснабжение, телефонизация, газификация)
451 597,0
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
378 517,0
город Алматы
378 517,0
Строительство многоквартирных жилых домов с внутриплощадочными инженерными сетями по адресу:
г. Алматы, Турксибский район, мкр. "Жас-Канат". Благоустройство
277 881,0
Строительство многофункционального жилого комплекса "Alma City 4-1", четвертая очередь, первый пусковой комплекс, с объектами обслуживания населения, в мкр. Шугыла, ул. Сакена Жунисова, уч. 2/13, Наурызбайский район в городе Алматы. Сети газоснабжения
71 750,0
Строительство многоквартирных жилых домов в микрорайоне "Мадениет" в Алатауском районе,
г. Алматы, участок №834/2. Внутриплощадочные проезды и площадки
28 886,0
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства
332 271,4
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в рамках национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
36 407,2
Акмолинская область
11 800,0
Реконструкция водопроводных сетей в ауле Ульги района Биржан сал Акмолинской области
1 000,0
Строительство разводящих сетей водоснабжения на новых участках в селе Софиевка Целиноградского района Акмолинской области
10 800,0
Жамбылская область
24 607,2
Строительство водопроводных сетей и водозаборных сооружений cела Сарыбулак Кордайского района Жамбылской области
24 607,2
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах в рамках национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны" за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
131 000,0
Жамбылская область
131 000,0
Строительство водопроводных сетей и водозаборных сооружений микрорайона Сахарный завод г. Шу Шуского района Жамбылской области
131 000,0

471,7
"Алматы қаласы Жетісу ауданы Райымбек даңғылының солтүстігінде, Павленко көшесінің батысында, Крылов көшесінің шығысында, Казаков көшесінің оңтүстігінде орналасқан ескі үйлерді бұзу жөніндегі тұрғын үй кешендерінің сыртқы желілері" (су құбыры және кәріз) 2 кезек
84 549,2
"Алматы қаласы Жетісу ауданы Райымбек даңғылының солтүстігінде, Павленко көшесінің батысында, Крылов көшесінің шығысында, Казаков көшесінің оңтүстігінде орналасқан ескі үйлерді бұзу жөніндегі тұрғын үй кешендерінің сыртқы желілері" (электрмен жабдықтау, телефондандыру, газбен жабдықтау)
451 597,0
113
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен нысаналы даму трансферттерi
378 517,0
Алматы қаласы
378 517,0
Алматы қаласы Түрксіб ауданы "Жас-Қанат" ықшам ауданы мекенжайында алаңішілік инженерлік желілері бар көп пәтерлі тұрғын үйлер салу. Абаттандыру
277 881,0
Алматы қаласы Наурызбай ауданы Шұғыла шағын ауданы, Сәкен Жүнісов көшесі, № 2/13 телім, "Alma City 4-1" көпфункционалды тұрғын үй кешенінің құрылысы төртінші кезек бірінші іске қосу кешені, халыққа қызмет көрсету объектілері бар. Газбен жабдықтау желілері
71 750,0
"Мәдениет" шағынауданында көп пәтерлі тұрғын үйлер құрылысы, Алматы қаласы, Алатау ауданы,№834/2 учаске. Алаңішілік жолдар мен алаңдар
28 886,0
229
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
332 271,4
110
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
36 407,2
Ақмола облысы
11 800,0
Ақмола облысы Біржан сал ауданы Үлгі ауылындағы су құбыры желілерін қайтп салу
1 000,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Софиевка ауылындағы таратушы су желілерін қайта құру
10 800,0
Жамбыл облысы
24 607,2
Жамбыл облысы Қордай ауданы Сарыбұлақ ауылының су құбыры желілері мен су жинағыш құрылыстарын салу
24 607,2
113
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
131 000,0
Жамбыл облысы
131 000,0
Жамбыл облысы Шу ауданы Шу қаласын Қант зауыты мөлтек ауданында орналасқан су жуйелері және су шығару ғимаратыны құрылыстарын салу
131 000,0

118
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны" за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
164 864,2
Акмолинская область
123 824,2
Реконструкция системы водоснабжения из подземных источников села Шойындыколь Жаркаинского района
115 924,2
"Реконструкция наружных сетей и сооружений водоснабжения по существующей действующей схеме по адресу: Акмолинская область, Целиноградский район, с. Родина" (водовод)
7 900,0
Жамбылская область
41 040,0
Строительство водопроводных сетей и водозаборных сооружений села Енбекши Шуского района Жамбылской области
2 240,0
Строительство водопроводных сетей и водозаборных сооружений в ауле Актобе Шуского района Жамбылской области
38 800,0

118
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
164 864,2
Ақмола облысы
123 824,2
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылының жер асты көздерінен сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
115 924,2
Целиноград ауданы, Родина ауылы мекенжайы бойынша қолданыстағы сызба бойынша сумен жабдықтаудың сыртқы желілері мен құрылыстарын қайта жаңарту
7 900,0
Жамбыл облысы
41 040,0
Жамбыл облысы Шу ауданы Еңбекші ауылының су жүйелері және су шығару ғимаратыны құрылыстарын салу
2 240,0
Жамбыл облысы Шу ауданының Ақтөбе ауылында су құбыры желілерін және су алу құрылыстарын салу
38 800,0