Об отмене постановления Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2021 года № 37 "О проведении конкурса путем двухэтапных процедур по продаже государственных долей участия в уставных капиталах товариществ с ограниченной ответственностью "АЭС Усть-Каменогорская ГЭС" и "АЭС Шульбинская ГЭС"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2023 года № 223.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2021 года № 37 "О проведении конкурса путем двухэтапных процедур по продаже государственных долей участия в уставных капиталах товариществ с ограниченной ответственностью "АЭС Усть-Каменогорская ГЭС" и "АЭС Шульбинская ГЭС".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"АЭС Өскемен ГЭС" және "АЭС Шүлбі ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерінің жарғылық капиталдарындағы мемлекеттік қатысу үлестерін сату бойынша екі кезеңді рәсімдер арқылы конкурс өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 ақпандағы № 37 қаулысының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 16 наурыздағы № 223 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "АЭС Өскемен ГЭС" және "АЭС Шүлбі ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерінің жарғылық капиталдарындағы мемлекеттік қатысу үлестерін сату бойынша екі кезеңді рәсімдер арқылы конкурс өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 ақпандағы № 37 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Ә. Смайылов