О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1092 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2023 года № 410.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1092 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год" следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 4-1 и 4-2, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 8-1 и 8-2, следующего содержания:
"
8-1.
О масс-медиа
МИОР
февраль
май
май
Искаков К.Ж.
8-2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам масс-медиа
МИОР
февраль
май
май
Искаков К.Ж.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1092 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 26 мамырдағы № 410 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1092 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 4-1 және 4-2-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 8-1 және 8-2-жолдармен толықтырылсын:
"
8-1.
Масс-медиа туралы
АҚДМ
ақпан
мамыр
мамыр
Қ.Ж. Ысқақов
8-2.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне масс-медиа мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АҚДМ
ақпан
мамыр
мамыр
Қ.Ж. Ысқақов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов