О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 118 "Об определении Единого контакт-центра" и от 1 февраля 2021 года № 27 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 118 "Об определении Единого контакт-центра"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2023 года № 502.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 118 "Об определении Единого контакт-центра";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2021 года № 27 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 118 "Об определении Единого контакт-центра".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Бірыңғай байланыс орталығын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 118 және "Бірыңғай байланыс орталығын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 118 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 ақпандағы № 27 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 502 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Бірыңғай байланыс орталығын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 118 қаулысы;
2) "Бірыңғай байланыс орталығын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 118 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 ақпандағы № 27 қаулысы.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов