О придании Актаускому морскому торговому порту статуса морского порта международного значения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2023 года № 820
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Придать Актаускому морскому торговому порту статус морского порта международного значения.
2. Министерствам транспорта, национальной экономики, финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

Ақтау теңіз сауда портына халықаралық маңызы бар теңіз порты мәртебесін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 820 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау теңіз сауда портына халықаралық маңызы бар теңіз порты мәртебесі берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік, Ұлттық экономика, Қаржы министрліктері Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов