Об изменении границ (черты) города Қонаев Алматинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2023 года № 1065.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с совместным решением Алматинского областного маслихата от 24 ноября 2023 года № 9-53 и постановлением акимата Алматинской области от 24 ноября 2023 года № 410 "Об изменении границ (черты) города Қонаев Алматинской области" об изменении границ (черты) города Қонаев Алматинской области путем передачи земель общей площадью 10962 гектара в границы Жетыгенского сельского округа Илийского района Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.

Алматы облысы Қонаев қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 1065 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жалпы ауданы 10962 гектар жерді Алматы облысы Іле ауданының Жетіген ауылдық округінің шекарасына беру арқылы Алматы облысы Қонаев қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы "Алматы облысы Қонаев қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 9-53 бірлескен шешіміне және Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 қарашадағы № 410 қаулысына келісім берілсін.

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2023 года № 1065
Экспликация земель, передаваемых из города Қонаев в границы Жетыгенского сельского округа Илийского района Алматинской области
№ п/п
Наименование района
Общая площадь земель (гектар)
В том числе:
земли сельскохозяйственного назначения (гектар)
земли населенных пунктов (гектар)
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения (гектар)
земли особо охраняемых природных территорий, оздоровительного, рекреационного и историко культурного назначения (гектар)
земли лесного фонда (гектар)
земли водного фонда (гектар)
земли запаса (гектар)
1
Общая площадь земель, передаваемых из города Қонаев в границы Жетыгенского сельского округа Илийского района Алматинской области

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасының
Үкіметінің
2023 жылғы 30 қарашадағы
№ 1065 қаулысына
қосымша
Қонаев қаласынан Алматы облысы Іле ауданының Жетіген ауылдық округінің шекарасына берілетін жерлердің экспликациясы
Р/с №
Ауданның атауы
Жалпы жер ауданы (гектар)
оның ішінде:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер (гектар)
елді мекендер жерлері
(гек-тар)
өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтаждығына және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер (гектар)
ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерлері, сауықтыру, рекреациялық және тарихимәдени мақсаттағы жерлер (гектар)
орман қорының жерлері (гектар)
су қорының жерлері (гектар)
босалқы жерлер (гектар)
1
Қонаев қаласынан Алматы облысы Іле ауданының Жетіген ауылдық округінің шекарасына берілетін жерлердің жалпы ауданы