О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2024 года № 241.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility) Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан Нысанбаева Ерлана Нуралиевича.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2022 года № 352 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)".
3.Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Global Environment Facility) бойынша ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 29 наурыздағы № 241 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі Ерлан Нұралыұлы Нысанбаев Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Global Environment Facility) бойынша ұлттық үйлестіруші болып тағайындалсын.
2. "Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Glоbаl Environment Fаcility) бойынша ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 1 маусымдағы № 352 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов