Об утверждении Правил согласования приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2024 года № 266.
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 13 Закона Республики Казахстан "О национальной безопасности Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила согласования приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 1085 "Об утверждении Правил согласования приобретения в собственность физическими и юридическими лицами акций, долей, паев в организациях, осуществляющих деятельность в области телекоммуникаций".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 апреля 2024 года № 266
Правила согласования приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила согласования приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи (далее – Правила), разработаны в соответствии с подпунктом 4-1) статьи 13 Закона Республики Казахстан "О национальной безопасности Республики Казахстан" и определяют порядок согласования приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи.

Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 10 сәуірдегі № 266 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 13-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісу қағидалары бекітілсін.
2. "Жеке және заңды тұлғалардың телекоммуникациялар саласындағы қызметтi жүзеге асыратын ұйымдардағы акцияларды, үлестердi, пайларды меншiкке сатып алуын келiсу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 қазандағы № 1085 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 10 сәуірдегі
№ 266 қаулысымен
бекітілген
Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісу ҚАҒИДАЛАРЫ 1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Қазақстан Республикасындағы ұлттық қауіпсіздік туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 13-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес әзірленді және қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісу тәртібін айқындайды.

2. Основные понятия, используемые в настоящих Правилах:
1) линии связи – линии передачи (кабельные, радиорелейные, спутниковые и другие), физические цепи и линейно-кабельные сооружения связи, в том числе магистральные (международные и междугородные);
2) оператор междугородной и (или) международной связи – оператор фиксированной связи, владеющий и (или) эксплуатирующий междугородные и международные линии связи, междугородные и международные коммутационные станции и предоставляющий услуги междугородной и международной телефонной связи по транзиту трафика и предоставлению сетевых ресурсов другим операторам связи;
3) органы национальной безопасности Республики Казахстан (далее – органы национальной безопасности) – непосредственно подчиненные и подотчетные Президенту Республики Казахстан специальные государственные органы, являющиеся составной частью системы обеспечения безопасности Республики Казахстан;
4) магистральная линия связи – наземная (кабельная, в том числе волоконно-оптическая, радиорелейная) или спутниковая линия связи, соединяющая зоновые (междугородные) и (или) международные коммутационные станции сетей телекоммуникаций Республики Казахстан и иностранных государств;
5) заявитель – физическое или юридическое лицо, намеренное приобрести или иным образом получить в собственность более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи;
6) ходатайство – заявление физического или юридического лица, направляемое в уполномоченный орган в области связи (далее – уполномоченный орган) для согласования приобретения или иного получения в собственность более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи;
7) группа заявителей – совокупность физических и (или) юридических лиц, которые совместно в результате соглашения имеют либо приобретают право на согласование приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи.

2. Осы Қағидаларда пайдаланылатын негізгі ұғымдар:
1) байланыс желілері – тарату желілері (кәбілдік, радиорелелік, спутниктік және басқалары), байланыстың физикалық тізбектері және жол-кәбілдік, оның ішінде магистральдық (халықаралық және қалааралық) құрылғылары;
2) қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы – қалааралық және халықаралық байланыс жолдарын, қалааралық және халықаралық коммутация станцияларын иеленетін және (немесе) пайдаланатын әрі трафик транзиті және басқа байланыс операторларына желілік ресурстарды беру бойынша қалааралық және халықаралық телефон байланысы қызметтерін көрсететін тіркелген байланыс операторы;
3) Қазақстан Республикасының ұлттық қауiпсiздiк органдары (бұдан әрi – ұлттық қауiпсiздiк органдары) – Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынатын және есеп беретiн, Қазақстан Республикасының қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жүйесiнiң құрамдас бөлiгi болып табылатын арнаулы мемлекеттiк органдар;
4) магистральдық байланыс желісі – Қазақстан Республикасының және шет мемлекеттердің телекоммуникация желілерінің аймақтық (қалааралық) және (немесе) халықаралық коммутация станцияларын жалғайтын жерүсті (кәбілдік, оның ішінде талшықты-оптикалық, радиорелелік) немесе спутниктік байланыс желісі;
5) өтініш беруші – қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретінде байланыс желісін басқару немесе пайдалану жөніндегі қызметті иеленетін және (немесе) жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайызынан астамын сатып алуға немесе өзгеше жолмен меншікке алуға ниетті жеке немесе заңды тұлға;
6) өтінішхат – қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісу үшін байланыс саласындағы уәкілетті органға (бұдан әрі – уәкілетті орган) жіберетін өтініш;
7) өтініш берушілер тобы – келісу нәтижесінде бірлесіп қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісуге құқығы бар не оны алатын жеке және (немесе) заңды тұлғалар бірлестігі.

3. Обременение магистральных линий связи, являющихся стратегическими объектами, правами третьих лиц либо их отчуждение возможны на основании решения Правительства Республики Казахстан о выдаче разрешения и в порядке, определяемом Законом Республики Казахстан "О государственном имуществе".
Глава 2. Порядок согласования приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи
4. Для согласования приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи (далее – сделка), заявитель направляет в уполномоченный орган ходатайство в бумажной и (или) электронной форме согласно приложению к настоящим Правилам доступными способами (через информационные системы, почтовые отправления, интернет-ресурсы государственного органа).
5. К ходатайству прилагаются следующие документы:
копии учредительных документов, устава юридического лица заявителя или группы заявителей, если приобретение акций, долей, паев осуществляется группой заявителей;
сведения об аффилированных лицах заявителя, осуществляющего приобретение акций, долей, паев. При согласовании приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи, группой заявителей сведения об аффилированных лицах представляются по каждому субъекту отдельно;
сведения о принадлежащих заявителю на момент подачи ходатайства акциях, долях, паях в уставном капитале (имуществе) операторов междугородной и (или) международной связи, а также владельцев сети телекоммуникаций;
сведения о количестве (размере) и стоимости приобретаемых акций, долей, паев в уставном капитале (имуществе) оператора междугородной и (или) международной связи или владельца сети телекоммуникаций;
проект договора, на основании которого будет совершена сделка по согласованию приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи;
договор о совместной хозяйственной деятельности участников консорциума (при участии в консорциуме).
Сведения, представляемые в уполномоченный орган, удостоверяются подписью заявителя (или) руководителя группы заявителей.

3. Магистральдық байланыс желілері болып табылатын стратегиялық объектілерге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салуды не оларды иеліктен шығаруды Қазақстан Республикасы Үкіметінің рұқсат беру туралы шешімі негізінде және "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңында айқындалатын тәртіппен жүргізуге болады.
2-тарау. Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісу тәртібі
4. Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының - 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісу (бұдан әрі – мәміле) үшін өтініш беруші уәкілетті органға осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес нысан бойынша қағаз және (немесе) электрондық нысанда өтінішхат жібереді (ақпараттық жүйелер, почта жөнелтімдері, мемлекеттік органның интернет-ресурстары арқылы).
5. Өтінішке мына құжаттар қоса беріледі:
егер акцияларды, үлестерді, пайларды сатып алуды өтініш берушілер тобы жүзеге асырса, өтініш берушінің заңды тұлғасының немесе өтініш берушілер тобының құрылтай құжаттарының, жарғысының көшірмелері;
акцияларды, үлестерді, пайларды сатып алуды жүзеге асыратын өтініш берушінің үлестес тұлғалары туралы мәліметтер. Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын өтініш берушілер тобы келісетін болса, үлестес тұлғалар туралы мәліметтер әрбір субъект бойынша бөлек ұсынылады;
қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторларының, сондай-ақ телекоммуникация желісі иелерінің жарғылық капиталындағы (мүлкіндегі) өтінішхат берген кезде өтініш берушіге тиесілі болған акциялары, үлестері, пайлары туралы мәліметтер;
қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторының немесе телекоммуникация желісі иесінің жарғылық капиталындағы (мүлкіндегі) сатып алынатын акциялардың, үлестердің, пайлардың саны (мөлшері) мен құны туралы мәліметтер;
қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiгіне өзгеше алуын келісу бойынша мәміле жасауға негіз болатын шарттың жобасы;
консорциумға қатысушылардың бірлескен шаруашылық қызметі туралы шарт (консорциумға қатысқан кезде).
Уәкілетті органға ұсынылатын мәліметтер өтініш берушінің (немесе) өтініш берушілер тобы жетекшісінің қолымен куәландырылады.

6. Уполномоченный орган в течение 3 (три) рабочих дней с даты поступления ходатайства с приложенными документами проверяет их полноту.
При предоставлении заявителем неполного пакета документов и (или) документов c истекшим сроком действия уполномоченный орган в указанный срок направляет заявителю письмо с указанием недостающих документов.
Заявитель после устранения указанных замечаний подает ходатайство в порядке, установленном пунктом 4 настоящих Правил.
7. Ходатайство рассматривается уполномоченным органом в течение 20 (двадцать) рабочих дней. При этом датой поступления документов считается дата получения уполномоченным органом полного пакета документов, предоставление которого необходимо для рассмотрения ходатайства в соответствии с настоящими Правилами.
8. Наличие в предоставляемых документах и сведениях коммерческой, служебной и иной охраняемой законами Республики Казахстан тайны не может служить основанием для отказа в их предоставлении уполномоченному органу.
При наличии в предоставленных документах сведений, составляющих коммерческую, служебную и иную охраняемую законами Республики Казахстан тайну, заявитель представляет исчерпывающий перечень таких сведений.
9. Уполномоченный орган в течение 5 (пять) рабочих дней с даты поступления ходатайства направляет копии ходатайства и всех приложенных к нему документов в органы национальной безопасности.
10. Органы национальной безопасности в течение 10 (десять) рабочих дней с даты получения копии ходатайства с приложенными копиями документов от уполномоченного органа направляют в уполномоченный орган письмо о согласовании предполагаемой сделки или соответствующий мотивированный отказ.
11. По результатам рассмотрения ходатайства уполномоченный орган направляет письмо заявителю о согласовании сделки или мотивированный отказ в согласовании приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи, в следующих случаях:
1) предоставленные документы являются недостоверными;
2) в результате совершения сделки возникнет преобладающее участие заявителя (группы заявителей) в управлении операторами междугородной и (или) международной связи, создающее угрозу национальной безопасности Республики Казахстан.
Решение о согласовании приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи, принимается уполномоченным органом с последующим уведомлением органов национальной безопасности.

6. Уәкілетті орган құжаттармен қоса өтініш түскен күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде олардың толықтығын тексереді.
Өтініш беруші осы Қағидалардың 5-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда уәкілетті орган өтініш берушіге құжаттардың толық топтамасын ұсыну қажеттігін көрсетіп, хат жібереді.
Өтініш беруші көрсетілген ескертулерді жойғаннан кейін осы Қағидалардың 4-тармағында белгіленген тәртіппен өтінішхат жібереді.
7. Өтінішхатты уәкілетті орган 20 (жиырма) жұмыс күні ішінде қарайды. Бұл ретте осы Қағидаларға сәйкес өтінішхатты қарау үшін ұсынылуы қажет құжаттардың толық топтамасын уәкілетті орган алған күн құжаттардың түскен күні болып есептеледі.
8. Ұсынылатын құжаттарда және мәліметтерде коммерциялық, қызметтік және Қазақстан Республикасының заңдарымен қорғалатын өзге құпияның болуы оларды уәкілетті органға беруден бас тартуға негіз болмайды.
Ұсынылған құжаттарда коммерциялық, қызметтік және Қазақстан Республикасының заңдарымен қорғалатын өзге құпияны құрайтын мәліметтер болған кезде өтініш беруші мұндай мәліметтердің толық тізбесін ұсынады.
9. Уәкілетті орган өтінішхат түскен күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде өтінішхаттың және оған қоса берілген барлық құжаттардың көшірмелерін ұлттық қауіпсіздік органдарына жібереді.
10. Ұлттық қауіпсіздік органдары уәкілетті органнан құжаттардың көшірмелері қоса берілген өтінішхаттың көшірмесін алған күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде уәкілетті органға болжамды мәмілені келісу немесе тиісті дәлелмен бас тарту туралы хат жолдайды.
11. Өтінішхатты қарау нәтижелері бойынша уәкілетті орган өтініш берушіге мәмілені келісу туралы хат немесе мынадай жағдайларда:
1) ұсынылған құжаттар дәйексіз болса;
2) мәміле жасау нәтижесінде өтініш берушінің (өтініш берушілер тобының) қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторларын басқаруға үстемдікпен қатысуы орын алып, ол Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігіне қатер төндіретін болса, қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісуден дәлелді бас тарту жолдайды.
Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісу сатып алу немесе өзгеше алу туралы шешімді уәкілетті орган қабылдап, кейіннен ұлттық қауіпсіздік органдарын хабардар етеді.

12. Согласование сделок, указанных в пункте 4 настоящих Правил, производится до момента их совершения.
13. Сделки, совершенные заявителями без согласования с уполномоченным органом, а также органами национальной безопасности, признаются недействительными в соответствии со статьей 159 Гражданского кодекса Республики Казахстан.
_________________________________
Приложение к Правилам
согласования приобретения или
иного получения в
собственность физическими и
юридическими лицами более
10 процентов голосующих
акций, а также долей, паев
организации, владеющей и (или)
осуществляющей деятельность
по управлению или
эксплуатации линии связи в
качестве оператора
междугородной и (или)
международной связи
Ходатайство согласования приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи
_______________________________________________________________
(предмет сделки)
1. Обоснование совершаемой сделки по приобретению акций, долей,
паев_______________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
2. Сведения об аффилированных лицах
заявителя____________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. Сведения о принадлежащих заявителю акциях, долях, паях в уставном капитале
(имуществе) операторов междугородной и (или) международной связи, а также владельцев
сети телекоммуникаций
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
4. Информация о количестве (размере) и стоимости приобретаемых акций, долей,
паев________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
5. Приложение (документы, проект договора, прилагаемые к ходатайству).
________________________________

12. Осы Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген мәмілелерді келісу олар жасалған сәтке дейін жүргізіледі.
13. Өтініш берушілер уәкілетті органмен, сондай-ақ ұлттық қауіпсіздік органдарымен келіспей жасаған мәмілелер Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 159-бабына сәйкес жарамсыз деп танылады.
Қалааралық және (немесе)
халықаралық байланыс
операторы ретiнде байланыс
желісін иеленетін және (немесе)
оны басқару немесе пайдалану
жөнiндегi қызметтi жүзеге
асыратын ұйымның дауыс
беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының
10 пайыздан астамын жеке және
заңды тұлғалардың сатып алуын
немесе меншiкке өзгеше алуын
келісу қағидаларына
қосымша
Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретiнде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісу жөніндегі өтінішхат _______________________________________________________________ (мәміле мәні)
1. Акцияларды, үлестердi, пайларды сатып алу жөнiнде жасалатын мәмiленiң негіздемесi _______________________________________________
2. Өтініш берушінің үлестес тұлғалары туралы мәлiметтер
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
3. Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторларының, сондай-ақ байланыс желілері иелерiнiң жарғылық капиталындағы (мүлкiндегі) мүдделi тұлғаға тиесілі акциялар, үлестер, пайлар туралы мәлiметтер
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
4. Сатып алынатын акциялардың, үлестердiң, пайлардың саны (мөлшерi) және бағасы туралы ақпарат
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
5. Қосымша (өтiнiшке қоса берiлетiн құжаттар, шарт жобасы)