О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 209 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе, пространственные и временные пределы действия разрешений, а также Правил осуществления контроля за указанными судами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2024 года № 331.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 209 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе, пространственные и временные пределы действия разрешений, а также Правил осуществления контроля за указанными судами" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил выдачи разрешений на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе, пространственных и временных пределов действия разрешений, а также Правил осуществления контроля за указанными судами";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 12) статьи 55 Закона Республики Казахстан "О Государственной границе Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в Правилах выдачи разрешений на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе, пространственных и временных пределах действия разрешений, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 5) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"5) копии разрешений на привлечение иностранной рабочей силы и лиц без гражданства;";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. В случае необходимости замены членов экипажа казахстанского судна, укомплектованного иностранцами и лицами без гражданства, инициатор представляет через портал в Пограничную службу заявление о замене по форме согласно приложению 5 к Правилам с указанием причины замены.
К заявлению о замене прилагаются следующие документы:

Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидаларын, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектерін, сондай-ақ аталған кемелерге бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 209 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 331 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидаларын, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектерін, сондай-ақ аталған кемелерге бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 209 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыптың орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 55-бабы 12) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру қағидаларында, рұқсаттар қолданылуының кеңістіктегі және уақыттық шектерінде:
3-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) шетелдік жұмыс күшін және азаматтығы жоқ адамдарды тартуға рұқсаттардың көшірмелерін;";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардан жасақталған қазақстандық кеменің экипаж мүшелерін ауыстыру қажет болған жағдайда бастамашы портал арқылы Шекара қызметіне Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыстыру себебін көрсетіп, ауыстыру туралы өтініш береді.
Ауыстыру туралы өтінішке мынадай құжаттар:

1) новая судовая роль;
2) копии разрешений на привлечение иностранной рабочей силы и лиц без гражданства;
3) копия визы для иностранцев и лиц без гражданства, за исключением граждан, прибывших из государств, заключивших с Республикой Казахстан международные соглашения о безвизовом порядке въезда и пребывания.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему постановлению;
в Правилах осуществления контроля за казахстанскими судами, ведущими промысловую деятельность в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
приложения 1 и 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 7 и 8 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " 2024 года
Приложение 1
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственным и временным
пределам действия разрешений
Форма
Заявление о выдаче (продлении) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
Кому _____________________________________________________________
(наименование территориального подразделения Пограничной службы)
От кого ___________________________________________________________
______________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица с указанием его юридического адреса или фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя, его адрес)
Прошу рассмотреть заявление на получение (продление) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан в районе ______________________________________________________________________
(указывается рыбопромысловый район без перегрузки продуктов (объектов) промысла на иностранные суда, а также на казахстанские суда, в отношении которых осуществлен пограничный контроль, в случае ведения промысловой деятельности, целью которой является доставка продуктов (объектов) промысла для реализации или производства рыбной и иной продукции на территории Республики Казахстан)
Сведения о судах, заявленных для получения разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан, приведены на ______ листах.
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
(подпись руководителя юридического лица или индивидуального предпринимателя)
"___" _________ 20__ года
Сведения к заявлению о казахстанском судне, заявленном для получения разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан

1) жаңа кеменің рөлі;
2) шетелдік жұмыс күшін және азаматтығы жоқ адамдарды тартуға рұқсаттардың көшірмелері;
3) келудің және болудың визасыз тәртібі туралы Қазақстан Республикасымен халықаралық келісімдер жасасқан мемлекеттерден келген азаматтарды қоспағанда, шетелдіктер және азаматтығы жоқ адамдар үшін визаның көшірмесі қоса беріледі.";
көрсетілген Қағидаларға 1, 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумақтық суларында (теңізінде), ішкі суларында және континенттік қайраңында кәсіпшілік қызметті жүргізетін қазақстандық кемелерге бақылауды жүзеге асыру қағидаларында:
көрсетілген Қағидаларға 1 және 2-қосымшалар осы қаулыға 7 және 8-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 24 сәуірдегі
№ 331 қаулысына
1-қосымша
Қазақстандық кемелердің
аумақтық суларда (теңізде), ішкі
суларда және континенттік
қайраңда кәсіпшілік қызметті
жүргізу үшін Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік
шекарасын бірнеше рет кесіп
өтуіне рұқсаттар беру
қағидаларына, рұқсаттар
қолданылуының кеңістіктегі
және уақыттық шектеріне
1-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат беру (рұқсатты ұзарту) туралы өтініш
Кімге _____________________________________________________________
(Шекара қызметі аумақтық бөлімшесінің атауы)
Кімнен ___________________________________________________________
(заңды тұлғаның заңды мекенжайы көрсетілген толық атауы немесе
__________________________________________________________________
дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) оның мекенжайы)
__________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасының аумағында балық өнімдері мен өзге де өнімді сату немесе өндіру үшін теңіз кәсіпшілігі өнімдерін жеткізу мақсатын көздейтін кәсіпшілік қызмет жүргізілген жағдайда кәсіпшілік өнімдерін (объектілерін) шетелдік кемелерге, сондай-ақ шекаралық бақылау жүзеге асырылған қазақстандық кемелерге ауыстырып тиемей, (балық кәсіпшілігі жүргізілетін аудан көрсетіледі)
_____________________________________________________________________
ауданында Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алуға (рұқсатты ұзартуға) өтінішті қарауды сұраймын.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алу үшін мәлімделген кемелер туралы мәліметтер ______ парақта келтірілген.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(заңды тұлға басшысының немесе дара кәсіпкердің қолы)
20 __ жылғы "__" _________
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алу үшін мәлімделген қазақстандық кеме туралы өтінішке мәліметтер

1. Наименование судна _____________________________________________
2. Тип судна ______________________________________________________
3. Бортовой номер судна ___________________________________________
4. Морской порт (пункт базирования) регистрации судна ________________
5. Сведения о регистрации судна в реестрах судов Республики Казахстан:
______________________________________________________________________
6. Номер, место, дата получения разрешения на пользование животным миром и сроки его действия
______________________________________________________________________
7. Наименование юридического лица, его юридический адрес или фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя, его адрес ______________________________
______________________________________________________________________
8. Наименование и адрес собственника судна __________________________
9. Наименование и адрес владельца квот ______________________________
10. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) капитана (владельца) судна, его адрес
______________________________________________________________________
11. Тип технических средств контроля ________________________________
______________________________________________________________________
12. Район (-ы) ведения промысловой деятельности _____________________
______________________________________________________________________
13. Предполагаемые координаты и сроки пересечения Государственной границы Республики Казахстан при следовании судна в район промысла
______________________________________________________________________
Морской порт (пункт базирования) Республики Казахстан выхода судна в район промысла и захода для доставки и выгрузки продуктов (объектов) промысла
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
(подпись руководителя юридического лица или индивидуального предпринимателя)
"___" _________ 20__ года
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " 2024 года
Приложение 2
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственным и временным
пределам действия разрешений
Форма
Серия ______ №___________
Разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
1. Наименование юридического лица, его юридический адрес или фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя, его адрес ______________________________________________________________________
______________________________________________________________________

1. Кеменің атауы ___________________________________________________
2. Кеменің типі ____________________________________________________
3. Кеменің борт нөмірі ______________________________________________
4. Кеме тіркелген теңіз порты (орналасқан пункті) ______________________
5. Қазақстан Республикасының кемелер тізілімінде кеменің тіркелуі туралы мәліметтер: ________________________________________________________
6. Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттың нөмірі, алынған орны, күні және оның қолданылу мерзімдері ______________________________________
7. Заңды тұлғаның атауы, оның заңды мекенжайы немесе дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), оның мекенжайы ______________________
_________________________________________________________________
8. Кеменің меншік иесінің атауы және мекенжайы ______________________
9. Квоталар иесінің атауы және мекенжайы ____________________________
10. Кеме капитанының (иесінің) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), оның мекенжайы
________________________________________________________________________
11. Техникалық бақылау құралдарының типі ___________________________
12. Кәсіпшілік қызмет жүргізілетін аудан (аудандар) _____________________
_____________________________________________________________________
13. Кеме кәсіпшілік ауданына баратын кезде Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік шекарасын кесіп өтуінің болжамды координаталары мен мерзімдері
____________________________
Кеме кәсіпшілік ауданына шығатын және кәсіпшілік өнімдерін (объектілерін) жеткізу мен түсіру үшін кіретін Қазақстан Республикасының теңіз порты (орналасу пункті)
________________________________________________________________
(заңды тұлға басшысының немесе дара кәсіпкердің қолы)
20 __ жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 24 сәуірдегі
№ 331 қаулысына
2-қосымша
Қазақстандық кемелердің
аумақтық суларда (теңізде), ішкі
суларда және континенттік
қайраңда кәсіпшілік қызметті
жүргізу үшін Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік
шекарасын бірнеше рет кесіп
өтуіне рұқсаттар беру
қағидаларына, рұқсаттар
қолданылуының кеңістіктегі
және уақыттық шектеріне
2-қосымша
Нысан
Сериясы _______ № ___________________
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат
1. Заңды тұлғаның атауы, оның заңды мекенжайы немесе дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), оның мекенжайы ____________
___________________________________________________________________

2. Наименование и адрес собственника судна __________________________
______________________________________________________________________
3. Наименование судна _____________________________________________
4. Тип судна ______________________________________________________
5. Бортовой номер судна ____________________________________________
6. Морской порт (пункт базирования) регистрации судна ________________
______________________________________________________________________
7. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) капитана судна, его адрес
______________________________________________________________________
8. Тип технических средств контроля _________________________________
______________________________________________________________________
9. Сведения о регистрации судна в реестрах судов Республики Казахстан
10. Срок действия разрешения _______________________________________
11. Район (-ы) морского промысла ____________________________________
12. Перечень морских портов (пунктов базирования) Республики Казахстан для захода и выгрузки продуктов (объектов) морского промысла __________________________________
______________________________________________________________________
(подпись начальника территориального подразделения Пограничной службы)
"___" _________ 20__ года
Обратная сторона листа
Особые отметки
1. Дата приостановления разрешения _________________________________
2. Причины приостановления разрешения _____________________________
______________________________________________________________________
3. Дата возобновления разрешения ___________________________________
Отметка об аннулировании разрешения
1. Дата аннулирования разрешения ___________________________________
2. Причины аннулирования разрешения _______________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Отметки территориального подразделения Пограничной службы _________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " 2024 года
Приложение 3
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственным и временным
пределам действия разрешений
Форма
Уведомление об отказе в выдаче (продлении) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан

2. Кеме иесінің атауы және мекенжайы _________________________________
___________________________________________________________________
3. Кеменің атауы ____________________________________________________
4. Кеменің типі _____________________________________________________
5. Кеменің борт нөмірі _______________________________________________
6. Кеме тіркелген теңіз порты (орналасу пункті) __________________________
7. Кеме капитанының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), оның мекенжайы
____________________________________________________________________
8. Техникалық бақылау құралдарының типі ______________________________
____________________________________________________________________
9. Қазақстан Республикасының кемелер тізілімінде кеменің тіркелуі туралы мәліметтер ________________________________________________________________
10. Рұқсаттың қолданылу мерзімі ______________________________________
11. Теңіз кәсіпшілігі ауданы (аудандары) ________________________________
____________________________________________________________________
12. Кіретін және теңіз кәсіпшілігі өнімдерін түсіретін Қазақстан Республикасы теңіз порттарының (орналасу пункттерінің) тізбесі___________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Шекара қызметі аумақтық бөлімшесі бастығының қолы)
20 __ жылғы "___" _________
Парақтың сырт жағы
Ерекше белгілер
1. Рұқсат тоқтатып қойылған күн ______________________________________
2. Рұқсатты тоқтатты қою себептері ____________________________________
___________________________________________________________________
3. Рұқсат қайта жаңартылған күн ______________________________________
Рұқсаттың күші жойылғаны туралы белгі
1. Рұқсаттың күші жойылған күні ______________________________________
2. Рұқсаттың күшін жою себептері _____________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Шекара қызметі аумақтық бөлімшесінің белгілері _______________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 24 сәуірдегі
№ 331 қаулысына
3-қосымша
Қазақстандық кемелердің
аумақтық суларда (теңізде), ішкі
суларда және континенттік
қайраңда кәсіпшілік қызметті
жүргізу үшін Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік
шекарасын бірнеше рет кесіп
өтуіне рұқсаттар беру
қағидаларына, рұқсаттар
қолданылуының кеңістіктегі
және уақыттық шектеріне
3-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат беруден (рұқсатты ұзартудан) бас тарту туралы хабарлама

1. Наименование юридического лица, его юридический адрес или фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя, его адрес
______________________________________________________________
2. Наименование и адрес владельца судна ___________________________
3. Наименование судна ___________________________________________
4. Тип судна ____________________________________________________
5. Бортовой номер судна __________________________________________
6. Морской порт (пункт базирования) регистрации судна ______________
7. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) капитана судна, его адрес
____________________________________________________________________
8. Причина отказа в выдаче (продлении) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан _______________
____________________________________________________________________
(подпись начальника территориального подразделения Пограничной службы)
"___" _________ 20__ года
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " 2024 года
Приложение 4
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственным и временным
пределам действия разрешений
Форма
Уведомление об отказе в выдаче (продлении) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
Заявление о замене членов экипажа казахстанского судна, получившего разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
Кому ______________________________________________________________
(наименование территориального подразделения Пограничной службы)
От кого ____________________________________________________________
(полное наименование юридического лица с указанием его юридического адреса или фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя, его адрес)
___________________________________________________________________
Прошу рассмотреть заявление на замену членов экипажа казахстанского судна, получившего разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан для ведения промысловой деятельности, серия ____ № ____________,
выданное территориальным подразделением _____ "____" ___________20 ___года.
Прошу исключить из членов экипажа: __________________________________
Прошу включить в члены экипажа: ____________________________________
___________________________________________________________________
(подпись руководителя юридического лица или индивидуального предпринимателя)
"___" _________ 20__ года
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " 2024 года
Приложение 5
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственным и временным
пределам действия разрешений
Форма
Заявление о замене членов экипажа казахстанского судна с иностранными гражданами и лицами без гражданства, получившего разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
Кому___________________________________________________________
(наименование территориального подразделения Пограничной службы)
От кого ________________________________________________________
(полное наименование юридического лица с указанием его юридического адреса или фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя, его адрес)
_______________________________________________________________
Прошу рассмотреть заявление на замену членов экипажа казахстанского судна с иностранными гражданами и лицами без гражданства, получившего разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан для ведения промысловой деятельности, серия ____ №_____, выданное территориальным подразделением ____________ "____" _____________20_____года.
Прошу исключить из членов экипажа следующих иностранных граждан (лиц без гражданства): ________________________________________________
Прошу включить в члены экипажа: _________________________________
Причина замены: ________________________________________________
Приложение к заявлению о замене членов экипажа казахстанского судна с иностранными гражданами и лицами без гражданства, получившего разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан, на ______ листах.
____________________________________________________________________
(подпись руководителя юридического лица или индивидуального предпринимателя)
"___" _________ 20__ года
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " 2024 года
Приложение 6
к Правилам выдачи разрешений
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами для
ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе,
пространственным и временным
пределам действия разрешений
Форма
Уведомление о приостановлении (возобновлении) действия разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан

1. Заңды тұлғаның атауы, оның заңды мекенжайы немесе дара кәсіпкердің тегі, аты,
әкесінің аты (бар болса), оның мекенжайы ____________
____________________________________________________________________
2. Кеме иесінің атауы және мекенжайы _______________________________
____________________________________________________________________
3. Кеменің атауы __________________________________________________
4. Кеменің типі ____________________________________________________
5. Кеменің борт нөмірі ______________________________________________
6. Кеме тіркелген теңіз порты (орналасу пункті) ________________________
7. Кеме капитанының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), оның мекенжайы
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
8. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат беруден (рұқсатты ұзартудан) бас тарту себептері ________
_____________________________________________________________________
(Шекара қызметі аумақтық бөлімшесі бастығының қолы)
20 __ жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 24 сәуірдегі
№ 331 қаулысына
4-қосымша
Қазақстандық кемелердің
аумақтық суларда (теңізде), ішкі
суларда және континенттік
қайраңда кәсіпшілік қызметті
жүргізу үшін Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік
шекарасын бірнеше рет кесіп
өтуіне рұқсаттар беру
қағидаларына, рұқсаттар
қолданылуының кеңістіктегі
және уақыттық шектеріне
4-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алған қазақстандық кеменің экипаж мүшелерін ауыстыру туралы өтініш
Кімге ___________________________________________________________
(Шекара қызметі аумақтық бөлімшесінің атауы)
Кімнен ___________________________________________________________
(заңды тұлғаның заңды мекенжайы көрсетілген толық атауы немесе
__________________________________________________________________
дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), оның мекенжайы)
________________________________________________________________
Кәсіпшілік қызмет жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге _________________ аумақтық бөлімшесі берген 20 __ жылғы "___" __________ сериясы _____ № _____ рұқсатты алған қазақстандық кеме экипажының мүшелерін ауыстыруға өтінішті қарауды сұраймын.
_________________________________________________________________
экипаж мүшелігінен шығаруды сұраймын.
________________________________ экипаж мүшелігіне қосуды сұраймын.
__________________________________________________________________
(заңды тұлға басшысының немесе дара кәсіпкердің қолы)
20 __ жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 24 сәуірдегі
№ 331 қаулысына
5-қосымша
Қазақстандық кемелердің
аумақтық суларда (теңізде), ішкі
суларда және континенттік
қайраңда кәсіпшілік қызметті
жүргізу үшін Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік
шекарасын бірнеше рет кесіп
өтуіне рұқсаттар беру
қағидаларына, рұқсаттар
қолданылуының кеңістіктегі
және уақыттық шектеріне
5-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алған шетелдік азаматтар және азаматтығы жоқ адамдар бар қазақстандық кеменің экипаж мүшелерін ауыстыру туралы өтініш
Кімге _____________________________________________________________
(Шекара қызметі аумақтық бөлімшесінің атауы)
Кімнен ____________________________________________________________
(заңды тұлғаның заңды мекенжайы көрсетілген толық атауы немесе
___________________________________________________________________
дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) оның мекенжайы)
Кәсіпшілік қызмет жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге _______ аумақтық бөлімшесі берген 20 __ жылғы "___" __________ сериясы _____ № _____ рұқсатты алған қазақстандық кеменің шетелдік азаматтар және азаматтығы жоқ адамдар бар экипажының мүшелерін ауыстыруға өтінішті қарауды сұраймын.
Мына шетелдік азаматтарды (азаматтығы жоқ адамдарды) экипаж мүшелігінен шығаруды сұраймын: ___________________________________________________
_________________________________________________________________
мыналарды экипаж мүшелігіне қосуды сұраймын: ______________________
____________________________________________________________________
Ауыстыру себебі: ____________________________________________________
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат алған, қазақстандық кеменің шетелдік азаматтар және азаматтығы жоқ адамдар бар экипажының мүшелерін ауыстыру туралы өтінішке қосымша, ____ парақта.
__________________________________________________________________
(заңды тұлға басшысының немесе дара кәсіпкердің қолы)
20 __ жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 24 сәуірдегі
№ 331 қаулысына
6-қосымша
Қазақстандық кемелердің
аумақтық суларда (теңізде), ішкі
суларда және континенттік
қайраңда кәсіпшілік қызметті
жүргізу үшін Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік
шекарасын бірнеше рет кесіп
өтуіне рұқсаттар беру
қағидаларына, рұқсаттар
қолданылуының кеңістіктегі
және уақыттық шектеріне
6-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсаттың қолданылуын тоқтата тұру (қайта жаңарту) туралы хабарлама

1. Наименование юридического лица, его юридический адрес или фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя, его адрес ____________________________________________________________
2. Наименование и адрес владельца судна ___________________________
3. Наименование судна ___________________________________________
4. Тип судна ____________________________________________________
5. Бортовой номер судна __________________________________________
6. Морской порт (пункт базирования) регистрации судна ______________
7. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) капитана судна, его адрес
____________________________________________________________________
8. Причина приостановления (возобновления) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан__
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(подпись начальника территориального подразделения Пограничной службы)
"___" _________ 20__ года
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " 2024 года
Приложение 1
к Правилам осуществления
контроля за казахстанскими
судами, ведущими
промысловую деятельность в
территориальных водах (море),
внутренних водах и на
континентальном шельфе
Республики Казахстан
Форма
Сведения о перегрузке перевозимых на судне продуктов (объектов) промысла, грузов, товаров на другие суда
Дата
Наименование и вид продуктов (объектов) промысла, грузов, товаров
Судно перегрузки
Единица измерения
Количество
Подпись капитана (владельца) судна
_________________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии) капитана (владельца) судна)
"___" __________ 20__ года
_________________________________________________________________________
(должность, подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии) должностного лица территориального подразделения Пограничной службы)
"___" __________ 20__ года
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " 2024 года
Приложение 2
к Правилам осуществления
контроля за казахстанскими
судами, ведущими
промысловую деятельность в
территориальных водах (море),
внутренних водах и на
континентальном шельфе
Республики Казахстан
Форма
Отчет о наличии на судне продуктов (объектов) промысла, грузов, товаров и их выгрузке (погрузке) на другие суда в ходе промысла при неоднократном пересечении Государственной границы Республики Казахстан
Установочные данные на судно:

1. Заңды тұлғаның атауы, оның заңды мекенжайы немесе дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), оның мекенжайы______
___________________________________________________________________
2. Кеме иесінің атауы және мекенжайы _________________________________
3. Кеменің атауы ____________________________________________________
4. Кеменің типі _____________________________________________________
5. Кеменің борт нөмірі _______________________________________________
6. Кеме тіркелген теңіз порты (орналасу пункті) _________________________
7. Кеме капитанының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), оның мекенжайы
___________________________________________________________________
8. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсаттың қолданылуын тоқтата тұру (қайта жаңарту) себептері__
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Шекара қызметі аумақтық бөлімшесі бастығының қолы)
20 __ жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 24 сәуірдегі
№ 331 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасының аумақтық суларында (теңізінде), ішкі суларында және континенттік қайраңында кәсіпшілік қызметті жүргізетін қазақстандық кемелерге бақылауды жүзеге асыру қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Кемеде тасымалданатын кәсіпшілік өнімдерін (объектілерін), жүктерді, тауарларды басқа кемеге ауыстырып тиеу туралы мәліметтер
Күні
Кәсіпшілік өнімдерінің (объектілерінің), жүктердің, тауарлардың атауы және түрі
Жүк ауыстырып тиелетін кеме
Өлшем бірлігі
Саны
Кеме капитанының (иесінің) қолы
________________________________________________________________________
(кеме капитанының (иесінің) қолы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
20 __ жылғы "___" _________
М.О.
_____________________________________________________________________
(Шекара қызметі аумақтық бөлімшесінің лауазымды адамының лауазымы, қолы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
20 __ жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 24 сәуірдегі
№ 331 қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасының аумақтық суларында (теңізінде), ішкі суларында және континенттік қайраңында кәсіпшілік қызметті жүргізетін қазақстандық кемелерге бақылауды жүзеге асыру қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өткен кезде кемеде кәсіпшілік өнімдерінің (объектілерінің), жүктердің, тауарлардың болуы және оларды кәсіпшілік барысында басқа кемелерге түсіру (тиеу) туралы есеп
Кеменің анықтама деректері

1. Наименование судна ___________________________________________
2. Тип судна ____________________________________________________
3. Бортовой номер судна __________________________________________
4. Морской порт (пункт базирования) регистрации судна_______________
5. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) капитана (владельца) судна
____________________________________________________________________
6. Место, номер, дата получения разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан и сроки его действия ____________________________________________________________________
7. Место, номер, дата получения разрешения на пользование животным миром
________________________________________________________________________
Описание перевозимых на судне продуктов (объектов) промысла, грузов, товаров, валюты и их количество при выходе из морского порта (пункта базирования) Республики Казахстан
№ п/п
Наименование и видовой состав
Единица измерения
Количество
1
Продукты (объекты) промысла (по видам):
2
Грузы:
3
Товары:
4
Валюта:
_________________________________________________________________________
(подпись фамилия, имя, отчество (при его наличии) капитана (владельца) судна)
"___" __________ 20__ года
М.П.
____________________________________________________________________________
(должность, подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии) должностного лица территориального подразделения Пограничной службы)
"___" __________ 20__ года
По возвращении в морской порт (пункт базирования) Республики Казахстан
№ п/п
Наименование и видовой состав
Единица измерения
Количество
1
Продукты (объекты) промысла (по видам):
2
Грузы:
3
Товары:
4
Валюта:
__________________________________________________________________________
(подпись фамилия, имя, отчество (при его наличии) капитана (владельца) судна)
"___" __________ 20__ года
М.П.
____________________________________________________________________
(должность, подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии) должностного лица территориального подразделения Пограничной службы)
"___" __________ 20__ года

1. Кеменің атауы ___________________________________________________
2. Кеменің типі _____________________________________________________
3. Кеменің борт нөмірі ______________________________________________
4. Кеме тіркелген теңіз порты (орналасу пункті) _________________________
5. Кеме капитанының (иесінің) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
___________________________________________________________________
6. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсаттың нөмірі, орны, алынған күні және оның қолданылу мерзімі
_____________________________________________________________
7. Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттың нөмірі, орны, алынған күні
_____________________________________________________________________
Кемеде тасымалданатын кәсіпшілік өнімдерінің (объектілерінің), жүктердің, тауарлардың, валютаның Қазақстан Республикасының теңіз портынан (орналасу пунктінен) шыққан кездегі сипаттамасы және олардың саны
Р/с
Атауы және түрлік құрамы
Өлшем бірлігі
Саны
1.
Кәсіпшілік (түрлері бойынша) өнімдері (объектілері):
2.
Жүктер:
3.
Тауарлар:
4.
Валюта:
______________________________________________________________________
(кеме капитанының (иесінің) қолы және тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
20 __ жылғы "___" __________
М.О.
_____________________________________________________________________
(Шекара қызметі аумақтық бөлімшесінің лауазымды адамының лауазымы, қолы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
20 __ жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасының теңіз портына (орналасу пунктіне) қайта оралғаннан кейін
Р/с
Атауы және түрлік құрамы
Өлшем бірлігі
Саны
1.
Кәсіпшілік (түрлері бойынша) өнімдері (объектілері):
2.
Жүктер:
3.
Тауарлар:
4.
Валюта:
___________________________________________________________________
(кеме капитанының (иесінің) қолы және тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
20 __ жылғы "___" __________
______________________________________________________________________
(Шекара қызметі аумақтық бөлімшесінің лауазымды адамының лауазымы, қолы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
20 __ жылғы "___" __________