Об отмене постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2024 года № 201 "Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению Международного форума Астана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2024 года № 457
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2024 года № 201 "Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению Международного форума Астана".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

"Астана халықаралық форумына дайындалу және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 18 наурыздағы № 201 қаулысының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 12 маусымдағы № 457 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана халықаралық форумына дайындалу және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 18 наурыздағы № 201 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов