Об отчуждении стратегических объектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2024 года № 631
В соответствии с пунктом 3 статьи 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить компании "Mağdenli Yer Hizmetleri ve Taşıma A.Ş." совершить сделку по отчуждению находящихся в ее собственности 50 % пакета акций, а также акционерному обществу "Социально-предпринимательская корпорация "Атырау" совершить сделку по отчуждению находящихся в его собственности 50 % пакета акций акционерного общества "АТМА – Аэропорт Атырау и Перевозки" в пользу компании "QazAir Investments LLC".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

Стратегиялық объектілерді иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 631 қаулысы
Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексі (Жалпы бөлім) 193-1-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Mağdenli Yer Hizmetleri ve Taşıma A.Ş." компаниясына "АТМА - Атырау әуежайы және тасымалдау" акционерлік қоғамының өз меншігіндегі акциялар пакетінің 50 %-ын, сондай-ақ "Атырау" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамының өз меншігіндегі акциялар пакетінің 50 %-ын "QazAir Investments LLC" компаниясының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуына рұқсат етілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов