О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 392 "Об утверждении формы и Правил заполнения и выдачи документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления, внесения в него изменений (дополнений), отзыва (аннулирования) и (или) возобновления его действия, а также продления срока переработки товаров и признания отходов, образовавшихся в результате операций по переработке на таможенной территории Евразийского экономического союза и переработке для внутреннего потребления, непригодными для дальнейшего коммерческого использования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2024 года № 656.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 392 "Об утверждении формы и Правил заполнения и выдачи документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления, внесения в него изменений (дополнений), отзыва (аннулирования) и (или) возобновления его действия, а также продления срока переработки товаров и признания отходов, образовавшихся в результате операций по переработке на таможенной территории Евразийского экономического союза и переработке для внутреннего потребления, непригодными для дальнейшего коммерческого использования" следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 248, 250, 261, 273 и 275 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном регулировании в Республике Казахстан" (далее – Кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
форму документа об условиях переработки товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
форму документа об условиях переработки товаров вне таможенной территории Евразийского экономического союза, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
форму документа об условиях переработки товаров для внутреннего потребления, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в Правилах заполнения и выдачи документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления, внесения в него изменений (дополнений), отзыва (аннулирования) и (или) возобновления его действия, а также продления срока переработки товаров и признания отходов, образовавшихся в результате операций по переработке на таможенной территории Евразийского экономического союза и переработке для внутреннего потребления, непригодными для дальнейшего коммерческого использования, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжаттың нысанын және оны толтыру мен беру, оған өзгерістер (толықтырулар) енгізу, оны кері қайтарып алу (жою) және (немесе) оның қолданылуын қайта бастау, сондай-ақ тауарларды қайта өңдеу мерзімін ұзарту және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу бойынша операциялар нәтижесінде түзілген қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану үшін жарамсыз деп тану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 392 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 15 тамыздағы № 656 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжаттың нысанын және оны толтыру мен беру, оған өзгерістер (толықтырулар) енгізу, оны кері қайтарып алу (жою) және (немесе) оның қолданылуын қайта бастау, сондай-ақ тауарларды қайта өңдеу мерзімін ұзарту және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу бойынша операциялар нәтижесінде түзілген қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану үшін жарамсыз деп тану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 392 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 248, 250, 261, 273 және 275-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулымен бекітілген тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеудің шарттары туралы құжаттың нысаны осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тыс қайта өңдеудің шарттары туралы құжаттың нысаны осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжаттың нысаны осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты толтыру мен беру, оған өзгерістер (толықтырулар) енгізу, оны кері қайтарып алу (жою) және (немесе) оның қолданылуын қайта бастау, сондай-ақ тауарларды қайта өңдеу мерзімін ұзарту және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу бойынша операциялар нәтижесінде түзілген қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану үшін жарамсыз деп тану қағидаларында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Настоящие Правила заполнения и выдачи документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления, внесения в него изменений (дополнений), отзыва (аннулирования) и (или) возобновления его действия, а также продления срока переработки товаров и признания отходов, образовавшихся в результате операций по переработке на таможенной территории Евразийского экономического союза и переработке для внутреннего потребления, непригодными для дальнейшего коммерческого использования (далее – Правила), разработаны в соответствии со статьями 248, 250, 261, 273 и 275 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном регулировании в Республике Казахстан" (далее – Кодекс) и определяют порядок заполнения и выдачи документа об условиях переработки товаров при помещении товаров под таможенные процедуры переработки на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки для внутреннего потребления (далее – документ об условиях переработки), отзыва (аннулирования) и (или) возобновления его действия, продления срока переработки товаров, а также признания отходов, образовавшихся в результате операций по переработке на таможенной территории Евразийского экономического союза и переработке товаров для внутреннего потребления, непригодными для дальнейшего коммерческого использования.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"1) заявление на выдачу документа об условиях переработки, заполненное по формам 1, 2 и 3 согласно приложению 2 к настоящим Правилам;";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. При подаче заявления на выдачу документа об условиях переработки на бумажном носителе каждый лист представленных копий документов заверяется подписью руководителя либо лица, его замещающего, а также печатью заявителя, если в соответствии с законодательством Республики Казахстан такое лицо имеет печать.
При этом требование по заверению печатью заявителя копий документов, представленных при подаче заявления на выдачу документов об условиях переработки на бумажном носителе, не распространяется на юридических лиц, относящихся к субъектам частного предпринимательства.";
подпункт 1) части второй пункта 7 изложить в следующей редакции:
"1) заявление, заполненное по формам 1, 2 и 3 согласно приложению 2 к настоящим Правилам, в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) заявителя;";
часть третью пункта 8 изложить в следующей редакции:
"В случае представления неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия уполномоченный орган в указанные сроки при обращении на бумажном носителе дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления, при обращении через портал мотивированный отказ направляется в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП руководителя или его заместителя либо лиц, их замещающих.";
часть вторую пункта 12 изложить в следующей редакции:
"Повторное представление заявления на выдачу документа об условиях переработки направляется после устранения причин, по которым уполномоченным органом отказано в выдаче документа об условиях переработки, которое рассматривается в порядке, установленном настоящими Правилами.";
часть первую пункта 13 изложить в следующей редакции:

"1. Осы Тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/ аумағынан тыс қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу шарттары туралы құжатты толтыру мен беру, оған өзгерістер (толықтырулар) енгізу, оны кері қайтарып алу (жою) және (немесе) оның қолданылуын қайта бастау, сондай-ақ тауарларды қайта өңдеу мерзімін ұзарту және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу бойынша операциялар нәтижесінде түзілген қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану үшін жарамсыз деп тану қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 248, 250, 261, 273 және 275-бабына сәйкес әзірленді және тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеу және ішкі тұтыну, оны кері қайтарып алу (жою) және (немесе) оның қолданылуын қайта бастау үшін қайта өңдеудің кедендік рәсімдерімен орналастыру кезінде тауарларды қайта өңдеу шарттары туралы құжатты (бұдан әрі – қайта өңдеу шарттары туралы құжат) толтыру мен беру, тауарларды қайта өңдеу мерзімін ұзарту, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу және тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу бойынша операциялар нәтижесінде түзілген қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану үшін жарамсыз деп тану тәртібін айқындайды.";
5-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес 1, 2 және 3-нысандар бойынша толтырылған қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруге арналған өтініш;";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруге арналған өтініш қағаз жеткізгіште ұсынылған кезде ұсынылған құжаттар көшірмелерінің әрбір парағы басшысының не оны алмастыратын тұлғаның қол қоюымен, егер Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өтініш берушінің мөрі болса, оның мөрімен куәландырылады.
Бұл ретте өңдеу шарттары туралы құжаттарды беруге арналған өтініш қағаз жеткізгіште ұсынылған кезде құжаттардың көшірмелерін өтініш берушінің мөрімен растау туралы талап жеке кәсіпкерлік субъектілеріне жататын заңды тұлғаларға қолданылмайды.";
7-тармақтың екінші бөлігінің 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес 1, 2 және 3-нысандар бойынша толтырылған өтініш берушінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанындағы өтініш;";
8-тармақтың үшінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұсынылған құжаттар топтамасы толық болмаған және (немесе) құжаттардың қолданылу мерзімі өтіп кеткен жағдайда уәкілетті орган қағаз жеткізгіште өтініш жүгінген кезде бергенде көрсетілген мерзімде өтінішті одан әрі қараудан жазбаша уәжді бас тарту береді, портал арқылы өтініш берген кезде уәжді бас тарту басшының немесе оның орынбасарының немесе оларды алмастыратын тұлғалардың ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанында олардың "жеке кабинетіне" жіберіледі.";
12-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруге арналған өтініш уәкілетті органның өңдеу шарттары туралы құжатты беруден бас тарту себептері жойылғаннан кейін қайта жіберіледі, ол осы Қағидаларда белгіленген тәртіппен қаралады.";
13-тармақтын бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:

"13. При утрате или порче документа об условиях переработки, выданного на бумажном носителе, уполномоченный орган по мотивированному письменному обращению заявителя выдает дубликат документа об условиях переработки с проставлением на лицевой стороне записи "Дубликат". При этом на оборотной стороне дубликата указываются должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, выдающего дубликат, который подписывается руководителем или его заместителем либо лицами, их замещающими, и заверяется печатью уполномоченного органа.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Сведения, указанные в документе об условиях переработки, изменяются (дополняются) уполномоченным органом по мотивированному письменному обращению заявителя либо мотивированному обращению в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП заявителя, при:
1) внесении изменений (дополнений) в учредительные документы заявителя, зарегистрированного в качестве юридического лица в соответствии с законодательством Республики Казахстан, либо изменении сведений, удостоверяющих личность заявителя, являющегося индивидуальным предпринимателем;
2) внесении изменений (дополнений) в документ (документы), подтверждающий (подтверждающие) право владения, пользования и (или) распоряжения товарами, приложения (дополнения) к нему (к ним), на основании которых выдан документ об условиях переработки;
3) внесении изменений (дополнений) в документ, подтверждающий наименование и классификацию иностранных товаров и (или) товаров Евразийского экономического союза и продуктов их переработки в соответствии с ТН ВЭД ЕАЭС, а также их количество и стоимость;
4) внесении изменений (дополнений) в таблицу расчета норм выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Документ об условиях переработки отзывается (аннулируется) и (или) возобновляется его действие уполномоченным органом при:
1) представлении заявителем заведомо недостоверных сведений;
2) реорганизации или ликвидации юридического лица в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
3) письменном или электронном мотивированном обращении в произвольной форме заявителя;
4) мотивированном обращении уполномоченного органа в сфере таможенного дела.";
пункт 24 изложить в следующей редакции:
"24. Обращение с отходами, признанными не пригодными для дальнейшего коммерческого использования, регулируется законодательством Республики Казахстан в сферах охраны окружающей среды, ветеринарии и агропромышленного комплекса.";
в приложении 1 к указанным Правилам:
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:

"13. Қағаз жеткізгіште берілген қайта өңдеу шарттары туралы құжат жоғалып немесе бүлініп қалған кезде уәкілетті орган өтініш берушінің уәжді жазбаша өтініші бойынша қайта өңдеу шарттары туралы құжаттың телнұсқасын береді, оның өң жақ бетіне "Телнұсқа" деп жазылады. Бұл ретте телнұсқаның сырт жақ бетіне телнұсқаны беретін тұлғаның лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) көрсетіледі, оған басшы немесе оның орынбасары не оларды алмастыратын тұлғалар қол қояды және уәкілетті органның мөрімен расталады.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Уәкілетті орган:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес заңды тұлға ретінде тіркелген өтініш берушінің құрылтай құжаттарына өзгерістер (толықтырулар) енгізілген не жеке кәсіпкер болып табылатын өтініш берушінің жеке басын куәландыратын мәліметтер өзгерген;
2) қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруге негіз болған тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын құжатқа (құжаттарға), оның (олардың) қосымшаларына (толықтыруларына) өзгерістер (толықтырулар) енгізген;
3) шетелдік тауарлардың және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақ тауарларының және ЕАЭО СЭҚ ТН-ға сәйкес олардың қайта өңделген өнімдерінің атауы мен жіктемесін, сондай-ақ олардың мөлшері мен құнын растайтын құжатқа өзгерістер (толықтырулар) енгізілген;
4) қайта өңделген өнімдерінің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормаларын есептеу кестесіне өзгерістер (толықтырулар) енгізілген кезде өтініш берушінің уәжді жазбаша өтініші не өтініш берушінің ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы уәжді өтініші бойынша қайта өңдеу шарттары туралы құжатта көрсетілген мәліметтерді өзгертеді (толықтырады).";
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Уәкілетті орган:
1) өтініш беруші көрінеу жалған мәліметтер ұсынған;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес заңды тұлға қайта ұйымдастырылған немесе таратылған;
3) өтініш беруші еркін нысанда жазбаша немесе электрондық түрде уәжді өтініш берген;
4) кеден ісі саласындағы уәкілетті орган уәжді өтініш берген кезде қайта өңдеу шарттары туралы құжатты кері қайтарып алады (жояды) және (немесе) оның қолданылуын қайта бастайды.";
24-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"24. Одан әрі коммерциялық пайдалану үшін жарамсыз деп танылған қалдықтармен жұмыс істеу Қазақстан Республикасының қоршаған ортаны қорғау, ветеринария және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы заңнамасымен реттеледі.";
көрсетілген Қағидаларға 1-қосымшада:
3-тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

"3) Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан:";
приложение 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 656
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2018 года № 392
Форма
Документ об условиях переработки товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза
1.
Сведения об уполномоченном государственном органе Республики Казахстан, выдавшем документ (наименование)
2.
Сведения о лице, которому выдан документ (наименование лица, адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты *)
3.
Сведения о лице (лицах), которое будет (которые будут) непосредственно совершать операции по переработке на таможенной территории Евразийского экономического союза (наименование лица, адрес, БИН, фамилия, имя, отчество (при его наличии), ИИН, банковские реквизиты *)
4.
Сведения об иностранных товарах и продуктах их переработки (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
5.
Сведения о товарах ЕАЭС, в отношении которых законодательством Республики Казахстан установлены ставки вывозных таможенных пошлин, обеспечивающих осуществление технологического процесса переработки иностранных товаров (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС и количество)
6.
Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования и (или) распоряжения товарами
7.
Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях
8.
Сведения об операциях по переработке на таможенной территории ЕАЭС, способах их совершения
9.
Сведения о способах идентификации иностранных товаров, помещаемых под таможенную процедуру переработки на таможенной территории ЕАЭС, в продуктах их переработки
10.
Сведения об отходах и остатках (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
11.
Срок переработки товаров на таможенной территории ЕАЭС
12.
Сведения о замене товаров эквивалентными товарами, как они определены в статье 252 Кодекса, если такая замена предполагается
13.
Сведения о возможности дальнейшего коммерческого использования отходов
14.
Таможенный орган (таможенные органы), в котором (которых) предполагаются помещение товаров под таможенную процедуру переработки на таможенной территории и завершение действия этой таможенной процедуры
Руководитель ___________ ____________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Примечание: расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ЕАЭС – Евразийский экономический союз;
ТН ВЭД ЕАЭС – Единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза;
* заполняется при наличии данных (сведений).
_____________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 656
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2018 года № 392
Форма
Документ об условиях переработки товаров вне таможенной территории Евразийского экономического союза
1.
Сведения об уполномоченном государственном органе Республики Казахстан, выдавшем документ (наименование)
2.
Сведения о лице, которому выдан документ (наименование лица, адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты *)
3.
Сведения о лице (лицах), которое будет (которые будут) непосредственно совершать операции по переработке вне таможенной территории Евразийского экономического союза (наименование лица, адрес, БИН, фамилия, имя, отчество (при его наличии), ИИН, банковские реквизиты *)
4.
Сведения о товарах ЕАЭС, в отношении которых законодательством Республики Казахстан установлены ставки вывозных таможенных пошлин, обеспечивающих осуществление технологического процесса переработки иностранных товаров (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС и количество)
5.
Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования и (или) распоряжения товарами
6.
Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях
7.
Сведения об операциях по переработке вне таможенной территории ЕАЭС и способах их совершения
8.
Сведения о способах идентификации товаров ЕАЭС, помещенных под таможенную процедуру переработки вне таможенной территории ЕАЭС, в продуктах их переработки
9.
Срок переработки товаров вне таможенной территории ЕАЭС
10.
Сведения о замене продуктов переработки эквивалентными иностранными товарами, как они определены в статье 263 Кодекса, если такая замена предполагается
11.
Таможенный орган (таможенные органы), в котором (которых) предполагаются помещение товаров под таможенную процедуру переработки вне таможенной территории ЕАЭС и завершение действия этой таможенной процедуры
12.
Сведения об отходах, остатках и производственных потерях (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
Руководитель ____________ ____________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Примечание: расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ЕАЭС – Евразийский экономический союз;
ТН ВЭД ЕАЭС – Единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза;
* заполняется при наличии данных (сведений).
___________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 656
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2018 года № 392
Форма
Документ об условиях переработки товаров для внутреннего потребления
1.
Сведения об уполномоченном государственном органе Республики Казахстан, выдавшем документ (наименование)
2.
Сведения о лице, которому выдан документ (наименование лица, адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты *)
3.
Сведения о лице (лицах), которое будет (которые будут) непосредственно совершать операции по переработке для внутреннего потребления (наименование лица, адрес, БИН, фамилия, имя, отчество (при его наличии), ИИН, банковские реквизиты *)
4.
Сведения об иностранных товарах и продуктах их переработки (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
5.
Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования и (или) распоряжения товарами
6.
Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях
7.
Сведения об операциях по переработке для внутреннего потребления, способах их совершения
8.
Сведения о способах идентификации иностранных товаров, помещаемых под таможенную процедуру переработки для внутреннего потребления, в продуктах их переработки
9.
Сведения об отходах и остатках (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
10.
Срок переработки товаров для внутреннего потребления
11.
Сведения о возможности дальнейшего коммерческого использования отходов
12.
Таможенный орган (таможенные органы), в котором (которых) предполагаются помещение товаров под таможенную процедуру переработки для внутреннего потребления и завершение действия этой таможенной процедуры
13.
Сведения о невозможности восстановления продуктов переработки до первоначального состояния экономически выгодным способом
Руководитель ________ _______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Примечание: расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ТН ВЭД ЕАЭС – Единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза;
* заполняется при наличии данных (сведений).
______________
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 656
Приложение 2
к Правилам заполнения и
выдачи документа об условиях
переработки товаров на/вне
таможенной территории
Евразийского экономического
союза и переработки товаров
для внутреннего потребления,
внесения в него изменений
(дополнений), отзыва
(аннулирования) и (или)
возобновления его действия, а
также продления срока
переработки товаров и
признания отходов,
образовавшихся в результате
операций по переработке на
таможенной территории
Евразийского экономического
союза и переработке для
внутреннего потребления,
непригодными для дальнейшего
коммерческого использования
Форма 1
Заявление на выдачу документа об условиях переработки товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза
В ______________________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа Республики Казахстан)
от _____________________________________________________________________________
(полное наименование (фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица,
получающего документ об условиях переработки)
Заявление
Прошу выдать документ об условиях переработки товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза.
Необходимые сведения:

"3) Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі:";
көрсетілген Қағидаларға 2-қосымша осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 656 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 28 маусымдағы
№ 392 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу шарттары туралы құжат
1.
Құжатты берген Қазақстан Республикасының уәкілетті мемлекеттік органы туралы мәліметтер (атауы)
2.
Құжат берілген тұлға туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелері*)
3.
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу операцияларын тікелей жасайтын тұлға (тұлғалар) туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН, банктік деректемелері*)
4.
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында шетелдік тауарлар және олардың қайта өңделген өнімдері туралы мәліметтер (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН коды, саны мен құны)
5.
Қазақстан Республикасының заңнамасында оларға қатысты шетелдік тауарларды қайта өңдеудің технологиялық процесін жүзеге асыруды қамтамасыз ететін кедендік әкету баждарының мөлшерлемелері белгіленген ЕАЭО тауарлары туралы мәліметтер (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН коды және саны)
6.
Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын құжаттар туралы мәліметтер
7.
Қайта өңделген өнімдердің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары
8.
ЕАЭО кедендік аумағындағы қайта өңдеу операциялары, оларды жасау тәсілдері туралы мәліметтер
9.
ЕАЭО кедендік аумағында қайта өңдеу кедендік рәсімімен орналастырылатын шетелдік тауарларды өңдеу өнімдерінде сол тауарларды сәйкестендіру тәсілдері туралы мәліметтер
10.
Қалдықтары мен қалғандары туралы мәліметтер (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны мен құны)
11.
ЕАЭО кедендік аумағында тауарларды қайта өңдеу мерзімі
12.
Кодекстің 252-бабында айқындалғандай, егер балама тауарлармен ауыстыру көзделген болса, тауарларды ауыстыру туралы мәліметтер
13.
Қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану мүмкіндігі туралы мәліметтер
14.
Кедендік аумақта қайта өңдеу кедендік рәсімімен тауарларды орналастыру және осы кедендік рәсімнің қолданылуын аяқтау көзделетін кеден органы (кеден органдары)
Басшы ____________ ____________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ЕАЭО – Еуразиялық экономикалық одақ;
ЕАЭО СЭҚ ТН – Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы;
* деректер (мәліметтер) болған кезде толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 656 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 28 маусымдағы
№ 392 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу шарттары туралы құжат
1.
Құжатты берген Қазақстан Республикасының уәкілетті мемлекеттік органы туралы мәліметтер (атауы)
2.
Құжат берілген тұлға туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелері*)
3.
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу операцияларын тікелей жасайтын тұлға (тұлғалар) туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН, банктік деректемелері*)
4.
Қазақстан Республикасының заңнамасында оларға қатысты шетелдік тауарларды қайта өңдеу технологиялық процесін жүзеге асыруды қамтамасыз ететін кедендік әкету баждарының мөлшерлемелері белгіленген ЕАЭО тауарлары туралы мәліметтер (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН коды және саны)
5.
Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын құжаттар туралы мәліметтер
6.
Қайта өңделген өнімдердің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары
7.
ЕАЭО кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу операциялары, оларды жасау тәсілдері туралы мәліметтер
8.
ЕАЭО кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу кедендік рәсімімен орналастырылған ЕАЭО тауарларының қайта өңделген өнімдерінде сол тауарларды сәйкестендіру тәсілдері туралы мәліметтер
9.
ЕАЭО кедендік аумағынан тыс тауарларды қайта өңдеу мерзімі
10.
Кодекстің 263-бабында айқындалғандай, егер балама тауарлармен ауыстыру көзделген болса, тауарларды ауыстыру туралы мәліметтер
11.
ЕАЭО кедендік аумағынан тыс қайта өңдеудің кедендік рәсімімен тауарларды орналастыру және осы кедендік рәсімнің қолданылуын аяқтау көзделетін кеден органы (кеден органдары)
12.
Қалдықтары, қалғандары және өндірістік шығындар туралы мәліметтер (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны және құны)
Басшы ____________ ________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ЕАЭО – Еуразиялық экономикалық одақ;
ЕАЭО СЭҚ ТН – Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы;
* деректер (мәліметтер) болған кезде толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 656 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 28 маусымдағы
№ 392 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу шарттары туралы құжат
1.
Құжатты берген Қазақстан Республикасының уәкілетті мемлекеттік органы туралы мәліметтер (атауы)
2.
Құжат берілген тұлға туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, СТН, банктік деректемелері*)
3.
Тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу операцияларын тікелей жасайтын тұлға (тұлғалар) туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН, банктік деректемелері*
4.
Шетелдік тауарлар және олардың қайта өңделген өнімдері туралы мәліметтер (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны мен құны)
5.
Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын құжаттар туралы мәліметтер
6.
Қайта өңделген өнімдердің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары
7.
Ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу операциялары, оларды жасау тәсілдері туралы мәліметтер
8.
Ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу кедендік рәсімімен орналастырылатын шетелдік тауарларды оларды қайта өңдеу өнімдерінде сол тауарларды сәйкестендіру тәсілдері туралы мәліметтер
9.
Қалдықтар мен қалғандары туралы мәліметтер (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны мен құны)
10.
Тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу мерзімі
11.
Қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану мүмкіндігі туралы мәліметтер
12.
Ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу кедендік рәсімімен тауарларды орналастыру және осы кедендік рәсімнің аяқталуы көзделетін кедендік орган (кедендік органдар)
13.
Қайта өңдеу өнімдерін экономикалық тиімді тәсілмен бастапқы күйіне дейін қалпына келтірудің мүмкін еместігі туралы мәліметтер
Басшы ____________ ______________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ЕАЭО – Еуразиялық экономикалық одақ;
ЕАЭО СЭҚ ТН – Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы;
* деректер (мәліметтер) болған кезде толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 656 қаулысына
4-қосымша
Тауарларды Еуразиялық
экономикалық одақтың кедендік
аумағында/аумағынан тыс қайта
өңдеу және ішкі тұтыну үшін
қайта өңдеудің шарттары туралы
құжаттың нысанын және оны
толтыру мен беру, оған
өзгерістер (толықтырулар)
енгізу, оны кері қайтарып алу
(жою) және (немесе) оның
қолданылуын қайта бастау,
сондай-ақ тауарларды қайта
өңдеу мерзімін ұзарту және
Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік аумағында
қайта өңдеу және ішкі тұтыну
үшін қайта өңдеу бойынша
операциялар нәтижесінде
түзілген қалдықтарды одан әрі
коммерциялық пайдалану үшін
жарамсыз деп тану
қағидаларына
2-қосымша
1-нысан
Тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруге өтініш
Кімге _______________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы уәкілетті органының толық атауы)
кімнен ______________________________________________________________
(қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы тұлғаның толық атауы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Өтініш
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруді сұраймын.
Қажетті мәліметтер:

1. Наименование лица, получающего документ об условиях переработки,
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
(адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты)
2. Сведения о лице (лицах), которое будет (которые будут) непосредственно совершать операции по переработке на таможенной территории Евразийского экономического союза
________________________________________________________________________________
(наименование лица, адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты) *
3. Сведения об иностранных товарах и продуктах их переработки
_______________________________________________________________________________
(наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
4. Сведения о товарах ЕАЭС, обеспечивающих осуществление технологического процесса переработки иностранных товаров
_______________________________________________________________________________
(наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС и количество)
5. Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования и (или) распоряжения товарами_____________________________________________
6. Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях _________________________________________________
7. Сведения об операциях по переработке на таможенной территории ЕАЭС, способах их совершения __________________________________________________
8. Сведения о способах идентификации иностранных товаров в продуктах их переработки _________________________________________________________
9. Сведения об отходах и остатках __________________________________________
_______________________________________________________________________________
(наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
10. Срок переработки товаров ________________________________________
11. Сведения о замене товаров эквивалентными товарами, как они определены в статье 252 Кодекса, если такая замена предполагается__________________________________________________________
12. Сведения о возможности дальнейшего коммерческого использования отходов ________________________________________________________________
13. Таможенный орган (таможенные органы) ___________________________
________________________________________________________________________________
(в котором (которых) предполагаются помещение товаров под таможенную процедуру
переработки и завершение этой таможенной процедуры)
14. Иные сведения _________________________________________________________
Прилагаемые документы ___________________________________________________
Руководитель ___________ _________________________________________________
(подпись)             (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати
"____" _________ 20__ года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ЕАЭС – Евразийский экономический союз;
ТН ВЭД ЕАЭС – Единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза;
* заполняется при наличии указанных сведений.
Форма 2
Заявление на выдачу документа об условиях переработки товаров вне таможенной территории Евразийского экономического союза
В ________________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа Республики Казахстан)
от ________________________________________________________________________
(полное наименование (фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица,
получающего документ об условиях переработки)
Заявление
Прошу выдать документ об условиях переработки товаров вне таможенной территории Евразийского экономического союза.
Необходимые сведения:

1. Қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы тұлғаның атауы
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
(мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелері)
2. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу операцияларын тікелей жасайтын тұлға (тұлғалар) туралы мәліметтер
_____________________________________________________________________
(тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелері) *
3. Шетелдік тауарлар және олардың қайта өңделген өнімдері туралы мәліметтер
_____________________________________________________________________
(атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны мен құны)
4. Шетелдік тауарларды қайта өңдеу технологиялық процесін жүзеге асыруды қамтамасыз ететін ЕАЭО тауарлары туралы мәліметтер
______________________________________________________________________
(атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды және саны)
______________________________________________________________________
5. Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын құжаттар туралы мәліметтер _____________________________________
6. Қайта өңделген өнімдердің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары_____________________________________________________________
7. ЕАЭО кедендік аумағындағы қайта өңдеу операциялары, оларды жасау тәсілдері туралы мәліметтер_______________________________________________
8. Шетелдік тауарлардың қайта өңделген өнімдерінде сол тауарларды сәйкестендіру тәсілдері туралы мәліметтер _________________________________________________
9. Қалдықтары мен қалғандары туралы мәліметтер
____________________________________________________________________
(атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны мен құны)
10. Тауарларды қайта өңдеу мерзімі ___________________________________
11. Кодекстің 252-бабында айқындалғандай, егер балама тауарлармен ауыстыру көзделген болса, осындай ауыстыру туралы мәліметтер
____________________________________________________________________
12. Қалдықтары одан әрі коммерциялық пайдалану мүмкіндігі туралы мәліметтер
_____________________________________________________________
13. Кеден органы (кеден органдары) ___________________________________
___________________________________________________________________
(тауарларды қайта өңдеу кедендік рәсімімен орналастыру және осы кедендік рәсімді аяқтау көзделетін)
14. Өзге де мәліметтер _________________________________________________
Қоса берілетін құжаттар________________________________________________
Басшы _________ _______________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны
20___ жылғы "____" _________
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ЕАЭО – Еуразиялық экономикалық одақ;
ЕАЭО СЭҚ ТН – Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы;
* деректер (мәліметтер) болған кезде толтырылады.
2-нысан
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруге өтініш
Кімге ______________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы уәкілетті органының толық атауы)
кімнен ______________________________________________________________
(қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы тұлғаның толық атауы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Өтініш
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруді сұраймын.
Қажетті мәліметтер:

1. Наименование лица, получающего документ об условиях переработки,
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
(адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты)
2. Сведения о лице (лицах), которое будет (которые будут) непосредственно совершать операции по переработке вне таможенной территории Евразийского экономическогосоюза
______________________________________________________________________________
(наименование лица, адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты) *
3. Сведения об иностранных товарах и продуктах их переработки
_____________________________________________________________________________
(наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
4. Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования и (или) распоряжения товарами_____________________________________________
5. Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях _________________________________________________
6. Сведения об операциях по переработке вне таможенной территории ЕАЭС, способах их совершения__________________________________________________
7. Сведения о способах идентификации товаров ЕАЭС в продуктах их переработки _________________________________________________________
8. Срок переработки товаров _________________________________________
9. Сведения о замене товаров эквивалентными товарами, как они определены в статье 263 Кодека, если такая замена предполагается
____________________________________________________________________________
10. Таможенный орган (таможенные органы) ________________________________
(в котором (которых) предполагаются помещение товаров под таможенную процедуру переработки и завершение этой таможенной процедуры)
11. Сведения об отходах, остатках и производственных потерях
______________________________________________________________________________
(наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
12. Иные сведения __________________________________________________
Прилагаемые документы ____________________________________________
Руководитель ___________ ___________________________________________
(подпись)             (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати
"____" ____________ 20__ года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ЕАЭС – Евразийский экономический союз;
ТН ВЭД ЕАЭС – Единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза;
* заполняется при наличии указанных сведений.
Форма 3
Заявление на выдачу документа об условиях переработки товаров для внутреннего потребления
В ________________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа Республики Казахстан)
от _______________________________________________________________________
(полное наименование (фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица,
получающего документ об условиях переработки)
Заявление
Прошу выдать документ об условиях переработки товаров для внутреннего потребления.
Необходимые сведения:

1. Қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы тұлғаның атауы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелері)
2. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу операцияларын тікелей жасайтын тұлға (тұлғалар) туралы мәліметтер
______________________________________________________________________
(тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелері) *
3. ЕАЭО тауарлары және олардың қайта өңделген өнімдері туралы мәліметтер
______________________________________________________________________
(атауы, ЕАЭО ЭҚ ТН бойынша коды, саны мен құны)
4. Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын құжаттар туралы мәліметтер ___________________________________________________
5. Қайта өңделген өнімдердің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары
_____________________________________________________________
6. ЕАЭО кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу жөніндегі операциялар, оларды жасау тәсілдері туралы мәліметтер
_____________________________________________________________
7. ЕАЭО тауарларын қайта өңдеу өнімдерінде сол тауарларды сәйкестендіру тәсілдері туралы мәліметтер
_____________________________________________________________
8. Тауарларды қайта өңдеу мерзімі
______________________________________________________________
9. Кодекстің 263-бабында айқындалғандай, егер балама тауарлармен ауыстыру көзделген болса, тауарларды ауыстыру туралы мәліметтер
___________________________________________________________________
10. Кеден органы (кеден органдары)
____________________________________________________________________
______________________________________________________________________
(тауарларды қайта өңдеу кедендік рәсімімен орналастыру және осы кедендік рәсімді аяқтау көзделетін)
11. Қалдықтар, қалғандары мен өндірістік шығындар туралы мәліметтер
______________________________________________________________________
(атауы, тауарлар позициясы деңгейінде ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны мен құны)
12. Өзге де мәліметтер _________________________________________________
Қоса берілетін құжаттар _______________________________________________
Басшы ________ ________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны
20___ жылғы "____" __________
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ЕАЭО – Еуразиялық экономикалық одақ;
ЕАЭО СЭҚ ТН – Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы;
* деректер (мәліметтер) болған кезде толтырылады.
3-нысан
Тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруге өтініш
Кімге ______________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы уәкілетті органының толық атауы)
кімнен ______________________________________________________________
(қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы тұлғаның толық атауы
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Өтініш
Тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруді сұраймын.
Қажетті мәліметтер:

1. Наименование лица, получающего документ об условиях переработки,
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты)
2. Сведения о лице (лицах), которое будет (которые будут) непосредственно совершать операции по переработке для внутреннего потребления
_______________________________________________________________________________
(наименование лица, адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты) *
3. Сведения об иностранных товарах и продуктах их переработки
______________________________________________________________________________
(наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
4. Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования и (или) распоряжения товарами _____________________________________________
5. Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях _________________________________________________
6. Сведения об операциях по переработке для внутреннего потребления, способах их совершения __________________________________________________
7. Сведения о способах идентификации товаров ЕАЭС в продуктах их переработки _________________________________________________________
8. Сведения об отходах и остатках __________________________________________
______________________________________________________________________________
(наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
9. Срок переработки товаров________________________________________________________
10. Сведения о возможности дальнейшего коммерческого использования отходов
____________________________________________________________________________
11. Таможенный орган (таможенные органы) _______________________________
____________________________________________________________________________
(в котором (которых) предполагаются помещение товаров под таможенную процедуру
переработки и завершение этой таможенной процедуры)
12. Сведения о невозможности восстановления продуктов переработки до первоначального состояния экономически выгодным способом _____________________
_____________________________________________________________________________
13. Иные сведения _______________________________________________________
Прилагаемые документы __________________________________________________
Руководитель ___________ ________________________________________________
(подпись)             (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати
"____" ____________ 20__ года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ЕАЭС – Евразийский экономический союз;
ТН ВЭД ЕАЭС – Единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза;
* заполняется при наличии указанных сведений.
_______________

1. Қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы тұлғаның атауы
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелері)
2. Тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу бойынша операцияларды тікелей жасайтын тұлға (тұлғалар) туралы мәліметтер
_____________________________________________________________________
(тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелері) *
3. Шетелдік тауарлар және олардың қайта өңделген өнімдері туралы мәліметтер
_____________________________________________________________________
(атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны мен құны)
4. Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын құжаттар туралы мәліметтер ____________________________________
5. Қайта өңделген өнімдердің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары _____________________________________________________________
6. Ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу жөніндегі операциялар және оларды жасау тәсілдері туралы мәліметтер ______________________________________________
7. ЕАЭО тауарларын қайта өңдеу өнімдерінде сол тауарларды сәйкестендіру тәсілдері туралы мәліметтер ______________________________________________
8. Қалдықтар мен қалғандары туралы мәліметтер
____________________________________________________________________
(атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны мен құны)
9. Тауарларды қайта өңдеу мерзімі ___________________________________
10. Қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану мүмкіндігі туралы мәліметтер
_____________________________________________________________
11. Кеден органы (кеден органдары)
____________________________________________________________________
(тауарларды қайта өңдеу кедендік рәсімімен орналастыру және осы кедендік рәсімді аяқтау көзделетін)
12. Қайта өңдеу өнімдерін экономикалық тиімді тәсілмен бастапқы күйіне дейін қалпына келтірудің мүмкін еместігі туралы мәліметтер
__________________________________________________________________
13. Өзге де мәліметтер ______________________________________________
Қоса берілген құжаттар _____________________________________________
Басшы ________ ___________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны
20___ жылғы "____" __________
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ЕАЭО – Еуразиялық экономикалық одақ;
ЕАЭО СЭҚ ТН – Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы;
* деректер (мәліметтер) болған кезде толтырылады.