О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2023 года № 1206 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2024 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2024 года № 667
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2023 года № 1206 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2024 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2024 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
"
12
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам архивного дела
МКИ
июль
август
октябрь
Аликулов Е.Ш.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2024 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1206 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 667 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2024 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1206 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2024 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 12-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
12.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне архив ісі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
МАМ
шілде
тамыз
қазан
Е.Ш. Әліқұлов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов