О назначении главы Постоянного представительства Постоянного секретариата Межправительственной комиссии ТРАСЕКА в Республике Казахстан (Национального секретаря)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2024 года № 679
В соответствии со статьей 9 Основного многостороннего соглашения о международном транспорте по развитию коридора Европа – Кавказ – Азия от 8 сентября 1998 года и статьей 6 Положения о Постоянном секретариате Межправительственной комиссии ТРАСЕКА, утвержденного Межправительственной комиссией ТРАСЕКА 21 октября 2021 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Бектасова Сапара главой Постоянного представительства Постоянного секретариата Межправительственной комиссии ТРАСЕКА в Республике Казахстан (Национальным секретарем).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Постоянный секретариат Межправительственной комиссии ТРАСЕКА о принятом решении.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2019 года № 553 "О назначении главы Постоянного представительства Постоянного секретариата Межправительственной комиссии ТРАСЕКА в Республике Казахстан (Национального секретаря)".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы Тұрақты хатшылығының Қазақстан Республикасындағы Тұрақты өкілдігінің басшысын (Ұлттық хатшысын) тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 21 тамыздағы № 679 қаулысы
1998 жылғы 8 қыркүйектегі Еуропа – Кавказ – Азия дәлізін дамыту жөніндегі халықаралық көлік туралы негізгі көпжақты келісімнің 9-бабына және 2021 жылғы 21 қазандағы ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы бекіткен ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясының Тұрақты хатшылығы туралы ереженің 6-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сапар Бектасов ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы Тұрақты хатшылығының Қазақстан Республикасындағы Тұрақты өкілдігінің басшысы (Ұлттық хатшысы) болып тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі қабылданған шешім туралы ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясының Тұрақты хатшылығын хабардар етсін.
3. "ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы Тұрақты хатшылығының Қазақстан Республикасындағы Тұрақты өкілдігінің басшысын (Ұлттық хатшысын) тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 шілдедегі № 553 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов