О национальном операторе телерадиовещания
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2024 года № 794
В соответствии с пунктом 1 статьи 44 Закона Республики Казахстан "О масс-медиа" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить национальным оператором телерадиовещания акционерное общество "Казтелерадио".
2. Национальный оператор телерадиовещания осуществляет виды деятельности, предусмотренные пунктом 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан "О масс-медиа".
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2012 года № 777 "О национальном операторе в области телерадиовещания";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2019 года № 639 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2012 года № 777 "О национальном операторе в области телерадиовещания".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

Телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 794 қаулысы
"Масс-медиа туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 44-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазтелерадио" акционерлік қоғамы телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы болып айқындалсын.
2. Телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы "Масс-медиа туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 44-бабының 2-тармағында көзделген қызмет түрлерін жүзеге асырады.
3. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Телерадио хабарларын тарату саласындағы ұлттық оператор туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 777 қаулысы;
2) "Телерадио хабарларын тарату саласындағы ұлттық оператор туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 777 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № 639 қаулысы.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов