Об установлении границ (черты) города Алатау Алматинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2024 года № 818
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с совместным решением Алматинского областного маслихата от 25 сентября 2024 года № 26-135 и постановлением акимата Алматинской области от 25 сентября 2024 года № 299 "Об установлении границ (черты) города Алатау Алматинской области" об установлении границ (черты) города Алатау Алматинской области, включив в его черту части земель города Қонаев, Илийского и Талгарского районов Алматинской области общей площадью 88000 гектаров согласно приложению к настоящему постановлению.

Алматы облысы Алатау қаласының шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 4 қазандағы № 818 қаулысы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес шегіне жалпы ауданы 88000 гектар Алматы облысының Қонаев қаласы, Іле және Талғар аудандары жерінің бір бөлігін енгізе отырып, Алматы облысы Алатау қаласының шекарасын (шегін) белгілеу туралы "Алматы облысы Алатау қаласының шекарасын (шегін) белгілеу туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 26-135 бірлескен шешіміне және Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 299 қаулысына келісім берілсін.

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 октября 2024 года № 818
Экспликация земель, включаемых в границы города Алатау Алматинской области
№ п/п
Наименование районов и городов
Общая площадь земель (гектар)
в том числе гектар:
земли населенных пунктов (городов, поселков и сельских округов)
земли сельскохозяйственного назначения
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности, зоны ядерной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения
земли особо охраняемых природных территорий, земли оздоровительного, рекреационного и историко-культурного назначения
земли лесного фонда
земли водного фонда
земли запаса
Город Қонаев

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасының
Үкіметінің
2024 жылғы 4 қазандағы
№ 818 қаулысына
қосымша
Алматы облысы Алатау қаласының шекарасына енгізілетін жердің экспликациясы
Р/с №
Аудандар мен қалалардың атауы
Жалпы жер ауданы (гектар)
оның ішінде гектар:
елді мекендердің (қалалардың, кенттердің және ауылдық округтердің) жері
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер
өнеркәсіп, көлік, байланыс жері, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік, ядролық қауіпсіздік аймағы мұқтажына арналған жер және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жер
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, сауықтыру, рекреациялық және тарихи-мәдени мақсаттағы жерлер
орман қорының жері
су қорының жері
босалқы жерлер
1
Қонаев қаласы