О корректировке показателей республиканского бюджета на 2024 год и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2023 года № 1108 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024 – 2026 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2024 года № 911
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2024 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2024 – 2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 1108 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 31 қазандағы № 911 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2024 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 79 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2024 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2023 года № 1108 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024 – 2026 годы" следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку:
"
Всего:
2 277 765 250

1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2024 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2024 – 2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 1108 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:
2 277 765 250

24 482 783
"
изложить в следующей редакции:
"
город Астана
18 759 835
";
в разделе "V. Целевые трансферты из Национального фонда":
в подразделе "V.I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 652 "Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан":
в бюджетной программе 254 "Эффективное управление водными ресурсами":
в бюджетной подпрограмме 119 "Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строку:
"
Акмолинская область

24 482 783
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Астана қаласы
18 759 835
";
"V. Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер " деген бөлімде:
"V.I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар" деген кіші бөлімде:
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген 10-функционалдық топта:
652 "Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі" деген әкімші бойынша:
254 "Су ресурстарын тиімді басқару" деген бюджеттік бағдарламада:
119 "Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
Ақмола облысы

5 474 095
"
изложить в следующей редакции:
"
Акмолинская область
2 885 029
";
строки:
"
Строительство группового водопровода в селах Красная поляна, Петриковка и Арбузинка Сандыктауского района Акмолинской области
363 055
Строительство водовода Покровского месторождения подземных вод до сел Талапкер и Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области. 1-я очередь
4 000 000
Реконструкция защитной дамбы города Астаны с устройством катастрофического водосброса с отводящим каналом

5 474 095
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақмола облысы
2 885 029
";
мына:
"
Ақмола облысы Сандықтау ауданының Красная поляна, Петриковка және Арбузинка ауылдарында топтық су құбырын салу
363 055
Покровкалық жер асты сулары кен орнынан Ақмола облысы Целиноград ауданының Талапкер және Қажымұқан ауылдарына дейін су таратқыш салу. 1-кезек
4 000 000
Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау

291 403
Разработка ПСД "Строительство Есильского контррегулятора на реке Есиль в Акмолинской области"
3 383
";
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция головного сооружения лиманного орошения Алва Акмолинской области"
2 500
"
исключить;
после строки:
"
Разработка ПСД "Реконструкция Кояндинского водохранилища"
2 500
"
дополнить строкой следующего содержания:
Разработка ПСД "Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища в Акмолинской области"

291 403
"Ақмола облысындағы Есіл өзенінде Есіл қарсы реттегішінің құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
3 383
";
мына:
"
"Ақмола облысының Алуа жайылма суарудың бас құрылысын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 500
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Қоянды су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 500
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ақмола облысындағы Астана су қоймасының құрылысжайларын реконструкциялау мен жаңғырту" ЖСҚ әзірлеу

71 000
";
строки:
"
Актюбинская область
542 911
Реконструкция Актюбинского водохранилища на реке Илек в Актюбинской области
539 911
"
изложить в следующей редакции:
"
Актюбинская область
502 183
Реконструкция Актюбинского водохранилища на реке Илек в Актюбинской области
502 183
";
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция Каргалинского водохранилища на реке Каргалы"
3 000
"
исключить;
строки:
"
Алматинская область
941 713
Реконструкция аварийных участков магистрального канала "БАК им.Д.Кунаева" с ПК-130 по ПК-138+86; с ПК-166+70 по ПК-170+14; с ПК-223 по ПК-226 Енбекшиказахского района Алматинской области

71 000
";
мына:
"
Ақтөбе облысы
542 911
Ақтөбе облысының Елек өзеніндегі Ақтөбе су қоймасын реконструкциялау
539 911
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақтөбе облысы
502 183
Ақтөбе облысының Елек өзеніндегі Ақтөбе су қоймасын реконструкциялау
502 183
";
мына:
"
"Қарғалы өзеніндегі Қарғалы су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 000
"
деген жолдар алып тасталсын;
мына:
"
Алматы облысы
941 713
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы "Д. Қонаев атындағы ҮАК" магистральды каналының авариялық учаскелерін ПК-130-дан ПК-138+86-ға дейін; ПК-166+70-тен ПК-170+14-ге дейін; ПК-223-тен ПК-226-ға дейін реконструкциялау

674 500
РП Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области 1 очередь (2 пусковой комплекс) строительства. Корректировка
157 307
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (3-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
100 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Алматинская область
1 722 194
Реконструкция аварийных участков магистрального канала "БАК им.Д.Кунаева" с ПК-130 по ПК-138+86; с ПК-166+70 по ПК-170+14; с ПК-223 по ПК-226 Енбекшиказахского района Алматинской области
778 339
РП Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области 1 очередь (2 пусковой комплекс) строительства. Корректировка
617 303
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (3-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
319 646
";
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости плотины Бартогайского водохранилища в Алматинской области"
3 000
"
исключить;
строки:
"
Атырауская область
3 243 249
Реконструкция канала "Багырлай" Индерского района Атырауской области
500 000
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию канала "Кобяково-Забурунье" Курмангазинского района Атырауской области
361 550
Реконструкция канала "Қурайлы сай" Индерского района Атырауской области
436 116
Реконструкция гидротехнических сооружений, находящихся на "Ералинском" гидроузле в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
396 877
"
изложить в следующей редакции:
"
Атырауская область
1 680 117
Реконструкция канала "Багырлай" Индерского района Атырауской области
141 781
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию канала "Кобяково-Забурунье" Курмангазинского района Атырауской области
125 230
Реконструкция канала "Қурайлы сай" Индерского района Атырауской области
134 049
Реконструкция гидротехнических сооружений, находящихся на "Ералинском" гидроузле в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
114 486
";
строки:
"
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области
1 100 000
Восточно-Казахстанская область
21 500
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области
715 865
Восточно-Казахстанская область
150 500
";
строки:
"
Разработка ПСД "Реконструкция сооружений Кандысуйского водохранилища Тарбагатайского района"
1 000
Разработка ПСД "Реконструкция гидроузла Кандысу с магистральными каналами ЛМК и Есенгелды на реке Кандысу Тарбагатайского района"

674 500
Алматы облысы Қарасай ауданында Қаскелең топтық суағарының құрылысы 1-кезек (2-іске қосу кешені) ЖЖ. Түзету
157 307
Алматы облысы Қарасай ауданында Қаскелең топтық суағарының құрылысы. Құрылыстың I кезегі (3-іске қосу кешені). Түзету
100 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Алматы облысы
1 722 194
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы "Д. Қонаев атындағы ҮАК" магистральды каналының авариялық учаскелерін ПК-130-дан ПК-138+86-ға дейін; ПК-166+70-тен ПК-170+14-ге дейін; ПК-223-тен ПК-226-ға дейін реконструкциялау
778 339
Алматы облысы Қарасай ауданында Қаскелең топтық суағарының құрылысы 1-кезек (2-іске қосу кешені) ЖЖ. Түзету
617 303
Алматы облысы Қарасай ауданында Қаскелең топтық суағарының құрылысы. Құрылыстың I кезегі (3-іске қосу кешені). Түзету
319 646
";
мына:
"
"Алматы облысындағы Бартоғай су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын реконструкциялау және арттыру" ЖСҚ әзірлеу
3 000
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
Атырау облысы
3 243 249
Атырау облысы Индер ауданының "Бағырлай" каналын реконструкциялау
500 000
"Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы, "Кобяков-Забұрын" каналын жаңғырту үшін жобалау сметалық құжаттамасын жасақтау
361 550
Атырау облысы Индер ауданының "Құрайлы сай" каналын реконструкциялау
436 116
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы ауылында "Ералы" гидроторабындағы гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау
396 877
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Атырау облысы
1 680 117
Атырау облысы Индер ауданының "Бағырлай" каналын реконструкциялау
141 781
"Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы, "Кобяков-Забұрын" каналын жаңғырту үшін жобалау сметалық құжаттамасын жасақтау
125 230
Атырау облысы Индер ауданының "Құрайлы сай" каналын реконструкциялау
134 049
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы ауылында "Ералы" гидроторабындағы гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау
114 486
";
мына:
"
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
1 100 000
Шығыс Қазақстан облысы
21 500
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
715 865
Шығыс Қазақстан облысы
150 500
";
мына:
"
"Тарбағатай ауданы Қандысу су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 000
"Тарбағатай ауданы Қандысу өзеніндегі СЖМ және Есенгелді магистральдық каналдары бар Қандысу су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

500
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка ПСД "Реконструкция сооружений Кандысуйского водохранилища Тарбагатайского района"
80 000
Разработка ПСД "Реконструкция гидроузла Кандысу с магистральными каналами ЛМК и Есенгелды на реке Кандысу Тарбагатайского района"
50 500
";
строки:
"
Жамбылская область
200 819
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Терс-Ащибулак в Жуалынском районе Жамбылской области"
13 750
Разработка ПСД "Реконструкция Караконызского водохранилища в Кордайском районе Жамбылской области"
13 700
"
изложить в следующей редакции:
"
Жамбылская область

500
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Тарбағатай ауданы Қандысу су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
80 000
"Тарбағатай ауданы Қандысу өзеніндегі СЖМ және Есенгелді магистральдық каналдары бар Қандысу су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
50 500
";
мына:
"
Жамбыл облысы
200 819
"Жамбыл облысы Жуалы ауданындағы Теріс-Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
13 750
"Жамбыл облысы Қордай ауданындағы Қарақоңыз су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
13 700
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жамбыл облысы

142 404
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Терс-Ащибулак в Жуалынском районе Жамбылской области"
3 170
Разработка ПСД "Реконструкция Караконызского водохранилища в Кордайском районе Жамбылской области"
4 197
";
строку:
"
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты в Кордайском районе Жамбылской области"
13 378
"
исключить;
строки:
"
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Калгуты на реке Калгуты в Кордайском районе Жамбылской области"
7 864
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Акмола на реке Талас на границе Таласского и Байзакского районов Жамбылской области"
7 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Калгуты на реке Калгуты в Кордайском районе Жамбылской области"
3 564
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Акмола на реке Талас на границе Таласского и Байзакского районов Жамбылской области"
4 045
";
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Р-17-1"
440
"
исключить;
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Наурызбай"
880
"
исключить;
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Ошакбай-2"
600
"
исключить;
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Карымсак"
880
"
исключить;
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Жанасаз"
880
"
исключить;
строки:
"
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Безымянный земляной"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кудайкул-1"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кудайкул-2"
880
"
исключить;
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Назарбек-1"
880
"
исключить;
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Правый отвод"
880
"
исключить;
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Нефтебаза"

142 404
"Жамбыл облысы Жуалы ауданындағы Теріс-Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 170
"Жамбыл облысы Қордай ауданындағы Қарақоңыз су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
4 197
";
мына:
"
"Жамбыл облысы Қордай ауданындағы Ырғайты өзеніндегі Ырғайты су қоймасының құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
13 378
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Жамбыл облысы Қордай ауданындағы Қалғұты өзеніндегі Қалғұты су қоймасының құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
7 864
"Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасындағы Талас өзенінде Ақмола су қоймасының құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
7 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Жамбыл облысы Қордай ауданындағы Қалғұты өзеніндегі Қалғұты су қоймасының құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
3 564
"Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасындағы Талас өзенінде Ақмола су қоймасының құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
4 045
";
мына:
"
"Байзақ ауданының Р-17-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
440
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Байзақ ауданының Наурызбай ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Байзақ ауданының Ошақбай-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
600
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Байзақ ауданының Қарымсақ ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Байзақ ауданының Жаңасаз ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Байзақ ауданының Безымянный земляной ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Құдайқұл-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Құдайқұл-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"
деген жолдар алып тасталсын;
мына:
"
"Байзақ ауданының Назарбек-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Қордай ауданының Оң тармақ ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Қордай ауданының Мұнай базасы ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

7 484 216
";
строки:
"
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций № 1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
303 554
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций № 3 в Шиелинском районе Кызылординской области
951 574
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций № 1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
429 073
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций № 3 в Шиелинском районе Кызылординской области
1 357 363
";
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция 26 магистральных и межхозяйственных каналов ("Новошиели МК", о-2, Р-7, "Келтөбе МК", "Қызылорда оң жағалауы МК", Р-12, Қазалы оң жағалауы МК, Әйтек, Сүнақата, Қамыстықак, Жаңаорық, Р-1, ЛМК-9, ЛМК-11в, ЛМК-15В, ЛМК - 17а, ботабай, Жетікөл-Жарма, Шонық, Левая ветка, Коммунизм, Құрайлы, Правая ветка, Наурызбай, Балжарма)"
10 000
"
исключить;
строку:
"
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию Кызылординского левобережного магистрального канала в Кызылординской области
3 000
"
исключить;
строку:
"
Область Абай
39 240
"
изложить в следующей редакции:
"
Область Абай
264 240
";
строку:
"
Разработка ПСД "Завершение строительства Каракольского водохранилища Урджарского района области Абай"
5 000
"
исключить;
строки:
"
Разработка ПСД "Реконструкция плотинного гидроузла с магистральными каналами Актоган, Татарский, Белбастау на реке Карабута Урдарского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция плотинного гидроузла с магистральными каналами Бургон и Жанбас на реке Коктерек Урдарского района"
5 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка ПСД "Реконструкция плотинного гидроузла с магистральными каналами Актоган, Татарский, Белбастау на реке Карабута Урдарского района"
45 000
Разработка ПСД "Реконструкция плотинного гидроузла с магистральными каналами Бургон и Жанбас на реке Коктерек Урдарского района"
45 000
";
строки:
"
Разработка ПСД "Реконструкция и восстановление водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения водой орошаемых земель Урдарского района 10 каналов (Отгонный, Назар-Орал, Токтыбай, Соединительный, Амангельды, Алмалы, Шошкалы, Кызылшокы, Акбастау, Жанай)"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция и восстановление водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения водой орошаемых земель Жарминского района 5 каналов (Гольцовский, Богенбай, Корыкшар, Трудовой, Актоган)"
5 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка ПСД "Реконструкция и восстановление водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения водой орошаемых земель Урдарского района 10 каналов (Отгонный, Назар-Орал, Токтыбай, Соединительный, Амангельды, Алмалы, Шошкалы, Кызылшокы, Акбастау, Жанай)"

7 484 216
";
мына:
"
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су қабылдағышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральдық су тартқыштың екінші желісін салу
303 554
Қызылорда облысы Шиелі ауданындағы "Тақыркөл" бас су қабылдағышынан № 3 сорғы станциясына дейін магистральдық су құбырының екінші желісін салу
951 574
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су қабылдағышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральдық су тартқыштың екінші желісін салу
429 073
Қызылорда облысы Шиелі ауданындағы "Тақыркөл" бас су қабылдағышынан № 3 сорғы станциясына дейін магистральдық су құбырының екінші желісін салу
1 357 363
";
мына:
"
"26 магистралды және шаруашылықаралық арналарды реконструкциялау ("Новошиели МК", о-2, Р-7, "Келтөбе МК", "Қызылорда оң жағалауы МК", Р-12, Қазалы оң жағалауы МК, Әйтек, Сүнақата, Қамыстықак, Жаңаорық, Р-1, ЛМК-9, ЛМК-11В, ЛМК-15В, ЛМК - 17а, Ботабай, Жетікөл-Жарма, Шонық, Сол тармақ, Коммунизм, Құрайлы, Оң тармақ, Наурызбай, Балжарма)" ЖСҚ әзірлеу
10 000
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
Қызылорда облысында Қызылорда сол жағалауы магистральдық каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
3 000
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
Абай облысы
39 240
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Абай облысы
264 240
";
мына:
"
"Абай облысы Үржар ауданы Қаракөл су қоймасының құрылысын аяқтау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Үржар ауданының Қарабұта өзеніндегі Ақтоған, Татар, Белбастау магистральдық каналдары бар бөгеттік су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Үржар ауданы Көктерек өзеніндегі Бұрғон және Жанбас магистральдық каналдары бар бөгеттік гидроторапты реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Үржар ауданының Қарабұта өзеніндегі Ақтоған, Татар, Белбастау магистральдық каналдары бар бөгеттік су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
45 000
"Үржар ауданы Көктерек өзеніндегі Бұрғон және Жанбас магистральдық каналдары бар бөгеттік гидроторапты реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
45 000
";
мына:
"
"Үржар ауданы ауданының суармалы жерлерін сумен қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау және қалпына келтіру 10 канал (Отгонный, Назар-Орал, Тоқтыбай, Соединительный, Амангелді, Алмалы, Шошқалы) Қызылшоқы, Ақбастау, Жанай)" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Жарма ауданы ауданының суармалы жерлерін сумен қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау және қалпына келтіру 5 канал (Гольцовский, Бөгенбай, Қорықшар, Трудовой, Ақтоған)" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Үржар ауданы ауданының суармалы жерлерін сумен қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау және қалпына келтіру 10 канал (Отгонный, Назар-Орал, Тоқтыбай, Соединительный, Амангелді, Алмалы, Шошқалы) Қызылшоқы, Ақбастау, Жанай)" ЖСҚ әзірлеу

105 000
Разработка ПСД "Реконструкция и восстановление водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения водой орошаемых земель Жарминского района 5 каналов (Гольцовский, Богенбай, Корыкшар, Трудовой, Актоган)"
55 000
";
строки:
"
Область Ұлытау
7 241 939
Реконструкция насосной станции II-го подъҰма Уйтас-Айдосского водозабора со строительством водовода до ХПОС г.Жезказган
6 962 800
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области (корректировка 2)
273 575
"
изложить в следующей редакции:
"
Область Ұлытау
10 311 244
Реконструкция насосной станции II-го подъҰма Уйтас-Айдосского водозабора со строительством водовода до ХПОС г.Жезказган
9 909 203
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области (корректировка 2)

105 000
"Жарма ауданы ауданының суармалы жерлерін сумен қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау және қалпына келтіру 5 канал (Гольцовский, Бөгенбай, Қорықшар, Трудовой, Ақтоған)" ЖСҚ әзірлеу
55 000
";
мына:
"
Ұлытау облысы
7 241 939
Жезқазған қ. ШАТИ дейін су таратқыш сала отырып, Үйтас-Айдос су жинағышының ІІ көтергіш сорғы станциясын реконструкциялау
6 962 800
Қарағанды облысының Жезқазған қаласын сумен жабдықтауды ескере отырып, Есқұла су құбырын салу (Түзету 2)
273 575
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ұлытау облысы
10 311 244
Жезқазған қ. ШАТИ дейін су таратқыш сала отырып, Үйтас-Айдос су жинағышының ІІ көтергіш сорғы станциясын реконструкциялау
9 909 203
Қарағанды облысының Жезқазған қаласын сумен жабдықтауды ескере отырып, Есқұла су құбырын салу (Түзету 2)

402 041
";
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального канала Жездинский г.Жезказган, с/о Талап"
5 564
"
исключить;
строки:
"
Северо-Казахстанская область
11 418 706
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
1 500 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Северо-Казахстанская область
12 218 706
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
857 887
";
строки:
"
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь

402 041
";
мына:
"
"Жезқазған қаласы, Талап а/о Жезді магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 564
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
11 418 706
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
1 500 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
12 218 706
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
857 887
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек

1 700 000
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
1 300 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
2 200 000
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
1 942 113
";
строку:
"
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода, третья очередь строительства. Участок от насосной станции четвертого подъҰма до насосной станции седьмого подъҰма (первый этап) Айыртауского района и района Шал акына Северо-Казахстанской области

1 700 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
1 300 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
2 200 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
1 942 113
";
мына:
"
Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың үшінші кезегі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мен Шал ақын ауданының төртінші көтеру сорғы станциясынан жетінші көтеру сорғы станциясына дейінгі учаске (бірінші кезең)

100 000
"
исключить;
строки:
"
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 119 006
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 114 006
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
89 270
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области

100 000
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 119 006
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 114 006
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
89 270
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау

2 143 742
";
строки:
"
Разработка ПСД "Реконструкция головных сооружений Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция головных сооружений Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области"
5 000
Туркестанская область
5 323 913
Модернизация инженерно-технической укрепленности водохранилища Тогус, устройство системы обеспечения безопасности
97 689
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
1 027 223
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка ПСД "Реконструкция головных сооружений Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области"
205 000
Разработка ПСД "Реконструкция головных сооружений Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области"
205 000
Туркестанская область

2 143 742
";
мына:
"
"Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл топтық су құбырының бас құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаев топтық су құбырының бас құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
Түркістан облысы
5 323 913
Тоғыс су қоймасының инженерлік-техникалық нығайтылуын, қауіпсіздікті қамтамасыз ету жүйесінің құрылғысын жаңғырту
97 689
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистральды каналдарын қалпына келтіру және реконстукциялау
1 027 223
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл топтық су құбырының бас құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
205 000
"Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаев топтық су құбырының бас құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
205 000
Түркістан облысы

5 992 114
Модернизация инженерно-технической укрепленности водохранилища Тогус, устройство системы обеспечения безопасности
116 049
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
2 027 223
";
строку:
"
РП "Реконструкция канала "Р-6" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
252 218
"
исключить;
строку:
"
РП "Реконструкция канала "Казыналык" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
255 255
"
изложить в следующей редакции:
"
РП "Реконструкция канала "Казыналык" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
257 314
";
строки:
"
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе ЮКО
100 000
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов Южно-Казахстанской области (3-очередь)
100 000
"
исключить;
строку:
"
Разработка ПСД "Реконструкция очистного сооружения систем водоснабжения г. Арысь"
5 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка ПСД "Реконструкция очистного сооружения систем водоснабжения г. Арысь"
105 000
";
в подразделе "V.II. Целевые трансферты на развитие ":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 652 "Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан":
в бюджетной программе 254 "Эффективное управление водными ресурсами":
в бюджетной подпрограмме 120 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строки:
"
Акмолинская область

5 992 114
Тоғыс су қоймасының инженерлік-техникалық нығайтылуын, қауіпсіздікті қамтамасыз ету жүйесінің құрылғысын жаңғырту
116 049
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистральды каналдарын қалпына келтіру және реконстукциялау
2 027 223
";
мына:
"
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Р-6" каналын реконструкциялау" ЖЖ
252 218
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Қазыналық" каналын реконструкциялау" ЖЖ
255 255
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Қазыналық" каналын реконструкциялау" ЖЖ
257 314
";
мына:
"
ОҚО Мақтаарал ауданында суды есептеу және суды таратуды автоматтандырумен гидротехникалық құрылыстары бар К-30 шаруашылықаралық каналын реконструкциялау. Түзету
100 000
"Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру (III-кезек)" Түзету
100 000
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
"Арыс қаласын сумен жабдықтау жүйелерінің тазарту құрылысын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Арыс қаласын сумен жабдықтау жүйелерінің тазарту құрылысын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
105 000
";
"V.II. Нысаналы даму трансферттері" деген кіші бөлімде:
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген 10-функционалдық топта:
652 "Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі" деген әкімші бойынша:
254 "Су ресурстарын тиімді басқару" деген бюджеттік бағдарламада:
120 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
Ақмола облысы

217
Министерство финансов Республики Казахстан
567 301 402
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
567 301 402
100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
51 368 358
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
513 583 044
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
2 000 000
103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
350 000
_________________________

217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
567 301 402
010
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi
567 301 402
100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
51 368 358
101
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві
513 583 044
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
2 000 000
103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
350 000