Об изменении границ (черты) города Тараза Жамбылской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2024 года № 1014.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с совместным решением Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2024 года № 17-5 и постановлением акимата Жамбылской области от 25 сентября 2024 года № 243 "Об изменении границ города Тараз, Жамбылского и Байзакского районов Жамбылской области" об изменении границ (черты) города Тараза Жамбылской области путем включения части земель Жамбылского и Байзакского районов общей площадью 12 906,7 гектара согласно приложению к настоящему постановлению.

Жамбыл облысы Тараз қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 29 қарашадағы № 1014 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Байзақ және Жамбыл аудандарының жалпы ауданы 12 906,7 гектар болатын жерінің бір бөлігін қосу арқылы Жамбыл облысы Тараз қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы "Жамбыл облысы Тараз қаласының, Жамбыл және Байзақ аудандарының шекараларын өзгерту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 17-5 бірлескен шешіміне және Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 243 қаулысына келісім берілсін.