О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года № 877 "О государственных природных заказниках и государственных памятниках природы республиканского значения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2024 года № 1152
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года № 877 "О государственных природных заказниках и государственных памятниках природы республиканского значения".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

"Республикалық маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалдар және мемлекеттік табиғат ескерткіштері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 маусымдағы № 877 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 1152 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалдар және мемлекеттік табиғат ескерткіштері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 маусымдағы № 877 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов