Об утверждении государственной квоты Республики Казахстан на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2025 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2025 года № 252
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О наркотических средствах, психотропных веществах, их аналогах и прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Есірткі, психотроптық заттар мен прекурсорларға Қазақстан Республикасының 2025 жылға арналған мемлекеттік квотасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 21 сәуірдегі № 252 қаулысы
"Есірткі, психотроптық заттар, сол тектестер мен прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI: