Об открытии литературно-мемориального музея Мукагали Макатаева
Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 24 сентября 1991 г. N 544
Кабинет Министров Казахской ССР постановляет:
Принять предложение Государственного комитета Казахской ССР по культуре, согласованное с Министерством финансов Казахской ССР и Алма-Атинским облисполкомом, об открытии в с. Карасаз Нарынкольского района Алма-Атинской области литературно-мемориального музея Мукагали Макатаева.
Расходы по организации музея произвести за счет средств бюджета области.
Премьер-министр
Казахской ССР

Мұқағали Мақатаевтың Әдеби-мемориалды музейiн ашу туралы
Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1991 ж. 24 қыркүйек N 544
Қазақ ССР Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақ ССР Мәдениет жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң Алматы
облысының Нарынқол ауданындағы Қарасаз селосында Мұқағали
Мақатаевтың әдеби-мемориалды музейін ашу жөнiнде Қазақ ССР Финанс
министрлiгiмен және Алматы облыстық атқару комитетiмен келiсiлген
ұсынысы қабылдансын.
Музейдi ұйымдастыруға жұмсалатын шығын облыс бюджетiнiң
есебiнен алынсын.
Қазақ ССР
Премьер-министрi