Об увековечении памяти видного композитоpа Сыдыха Мухамеджанова
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 3 сентябpя 1992 года N 738 (Извлечение)
В целях увековечения памяти видного композитора Казахстана, народного артиста, лауреата Государственной премии Казахстана Сыдыха Мухамеджанова Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Принять предложение Союза композиторов Казахстана, согласованное с Министерством финансов, Министерством культуры, Министерством печати и массовой информации Республики Казахстан, главами Джезказганской областной и Алма-Атинской городской администрации:
об учреждении стипендии имени Сыдыха Мухамеджанова для студентов Алма-Атинского музыкального училища.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Көрнектi композитор Сыдық Мұқамеджановты мәңгi есте қалдыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 3 қыркүйек 1992 ж. N 738
Қазақстанның көрнектi композиторы, халық артисi, Қазақстан Республикасы мемлекеттiк сыйлығының лауреаты Сыдық Мұқамеджановты мәңгi есте қалдыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Композиторлар Одағының:
Алматы қаласының бiр көшесiне оның есiмiн беру;
Алматы қаласындағы композитор тұрған Төлебаев көшесiндегi N 117
үйге мемориал тақта орнату;
Сыдық Мұқамеджановтың есiмiн Жезқазған облысындағы Шет ауданының
Ақсу-Аюлы селосындағы музыкалық мектепке беру;
Алматы музыкалық училищесiндегi студенттерге Сыдық Мұқамеджанов
атындағы стипендия тағайындау;
композитордың таңдамалы туындыларын шығару туралы Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгiмен, Мәдениет министрлiгiмен, Баспасөз
және бұқаралық ақпарат министрлiгiмен, Жезқазған облысының және Алматы
қаласының әкiмдерiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi