Об установлении ставок налога на экспоpт товаpов и услуг акционеpного общества "Невада-Семей"
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 17 сентябpя 1992 года N 773. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Установить Акционерному обществу "Невада-Семей" ставку налога на валютную выручку от экспорта любых товаров и услуг, а также от проведения внешнеторговых операций в размере 2 процентов.
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Невада-Семей" акционерлiк қоғамының тауарлар мен көрсетiлетiн қызмет экспортына салынатын салық шамасын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 17 қыркүйек 1992 ж. N 773. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Невада-Семей" акционерлiк қоғамының тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтiң кез келген түрiн экспортқа шығарудан, сондай-ақ сыртқы сауда операцияларын жүргiзуден түскен валюталық түсiмiне салынатын салық шамасы 2 процент мөлшерiнде белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi