О пеpеоценке остатков угля
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 6 октябpя 1992 года N 830
В связи с установлением с 1 июля 1992 г. свободных (рыночных) цен на уголь, добываемый в Республике Казахстан, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Предприятиям и организациям, на балансе которых учет угля до 1 июля т.г. производился по государственным регулируемым ценам, провести переоценку остатков угля по состоянию на 1 июля 1992 г.
2. Результаты переоценки направить:
а) по предприятиям и организациям, содержащимся за счет государственного бюджета, - на пополнение собственных источников финансирования;
б) по небюджетным предприятиям и организациям 80 процентов суммы дооценки - на пополнение собственных источников финансирования оборотных средств и 20 процентов суммы дооценки - равными долями в республиканский и местные бюджеты.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Көмiр қалдықтарын қайта бағалау туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 6 қазан 1992 ж. N 830
Қазақстан Республикасында өндiрiлген көмiрге 1992 жылғы 1 шiлдеден еркiн (нарықтық) баға белгiленуiне байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Балансындағы көмiрдiң есебi биылғы 1 шiлдеге дейiн мемлекеттiк реттелетiн баға бойынша жүргiзiлiп келген кәсiпорындар мен ұйымдар 1992 жылғы 1 шiлдедегi жағдай бойынша көмiр қалдықтарына қайта бағалау жүргiзсiн.
2. Қайта бағалау нәтижелерi:
а) мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын кәсiпорындар мен ұйымдар бойынша - қаржыландырудың өздерiндегi көздерiн толықтыруға;
б) бюджеттiк емес кәсiпорындар мен ұйымдар бойынша - қосымша бағалау сомасының 80 процентi - айналым қаржысын қаржыландырудың өздерiндегi көздерiн толықтыруға және қосымша бағалау сомасының 20 процентi - тең үлеспен республикалық және жергiлiктi бюджеттерге жiберiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi