Об освобождении бюджетных оpганизаций от пеpечисления pублевого покpытия за выделенные валютные сpедства
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 7 октябpя 1992 года N 835 (Извлечение)
В целях прекращения отвлечения денежных средств из Республиканского бюджета на рублевое покрытие выделяемых валютных средств из Республиканского валютного фонда бюджетным учреждениям Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что выделение валютных средств из Республиканского валютного фонда бюджетным учреждениям производится без рублевого покрытия.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Бюджет мекемелерiн бөлiнген валюта қаржысы үшiн сомдық қайтарымын аударудан босату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 7 қазан 1992 ж. N 835
Республикалық валюта қорынан бюджеттiк мекемелерге бөлiнетiн валюта қаржысының сомдық қайтарымы үшiн республикалық бюджеттен ақшалай қаражаттың жұмсалуын доғару мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Республикалық валюта қорынан бюджеттiк мекемелерге валюта
қаржысын бөлу сомдық қайтарымынсыз жүргiзiлетiн болып белгiленсiн.
2. Әлем Банк Қазақстан бiр апта мерзiмде:
"Республикалық валюта қорынан бөлiнетiн валюта қаржысының
сомдық қайтарымы" есебiндегi ақша қаражатын Қазақстан Республикасының
Ұлттық Мемлекеттiк банкiнiң бюджеттiк есебiн аударсын;
Республикалық валюта қорынан бюджеттiк мекемелерге бөлiнетiн
валюта қаржысының сомдық қайтарымы жөнiндегi 1992 жылы қабылданған
Үкiмет шешiмдерiнiң күшiн жою туралы Қазақстан Республикасының
Министрлер Кабинетiне ұсыныс енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi