Об отчислениях в Республиканский союз акынов, жыpши и теpмеши
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 16 октябpя 1992 года N 869. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 августа 2005 года N 810 (P050810)
В целях социальной защиты самодеятельных акынов, жырши, термеши и укрепления материальной базы Республиканского союза акынов, жырши и термеши в условиях рыночных отношений Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Установить, что предприятия, организации и учреждения, проводящие айтысы акынов, концерты жырши и термеши, производят Республиканскому союзу акынов, жырши и термеши отчисления в размере 2 процентов от суммы валового сбора или суммы, полученной по договору за айтыс или концерт.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Ақын, жыршы, термешiлердiң Республикалық Одағына аударым жасау туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 16 қазан 1992 ж. N 869. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.03. N 810 қаулысымен
Әуесқой ақын, жыршы, термешiлердi әлеуметтiк қорғау және ақын, жыршы, термешiлердiң Республикалық Одағының, материалдық базасын нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Ақындар айтысын, жыршы мен термешiлердiң концертiн өткiзетiн кәсiпорындар, қоғамдар мен мекемелер айтыс пен концерт үшiн өздерiне түскен сомадан немесе шарт бойынша алынған сомадан ақын, жыршы, термешiлердiң Республикалық Одағына 2 процент мөлшерiнде аударым жасайтын болып белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi