О преобразовании Казахского государственного педагогического университета имени Абая
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 ноября 1992 года N 983
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Принять предложение Министерства образования Республики Казахстан, согласованное с Государственным комитетом по экономике и Министерством финансов Республики Казахстан, о преобразовании Казахского государственного педагогического университета имени Абая в Алма-Атинский государственный университет имени Абая с сентября 1992 года в пределах бюджетных ассигнований, выделенных Министерству образования Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақтың Абай атындағы мемлекеттiк педагогика университетiн қайта құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 24 қараша 1992 ж. N 983
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң Қазақтың Абай атындағы мемлекеттiк педагогика университетiн 1992 жылғы қыркүйектен Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгiне бөлiнген бюджет қаржысының шегiнде Абай атындағы Алматы мемлекеттiк университетi етiп құру туралы Қазақстан Республикасының Экономика жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен және Қаржы министрлiгiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi