Об утверждении стоимости путевок в санатории лечебно-оздоровительного объединения при Кабинете Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 января 1993 года N 28
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить стоимость путевок в санатории, подведомственные Лечебно-оздоровительному объединению, для реализации их прикрепленному контингенту, сторонним организациям и отдельным лицам согласно приложениям N 1 и 2.
2. Предоставить право начальнику Лечебно-оздоровительного объединения при Кабинете Министров Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан утверждать стоимость путевок в санатории, подведомственные объединению, для реализации их прикрепленному контингенту, сторонним организациям и отдельным лицам с учетом изменения индекса цен.
3. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 июля 1992 г. N 602 P920602_ "Об утверждении стоимости путевок в санатории Лечебно-оздоровительного объединения при Кабинете Министров Республики Казахстан".
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложения N 1-2
[Таблица]

Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы емдеу-сауықтыру бiрлестiгiнiң санаторийлерiне жолдамалардың құнын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 11 қаңтар 1993 ж. N 28
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiне қарасты санаторийлерге оған тiркелген адамдарға, былайғы ұйымдарға және жеке адамдарға жолдамаларды сатудың құны N 1 және N 20 қосымшаларға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiнiң бастығына Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсе отырып, бiрлестiкке қарасты санаторийлерге оған тiркелген адамдарға, былайғы ұйымдарға және жеке адамдарға баға индексiнiң өзгеруiн ескерiп, жолдамаларды сатудың құнын бекiту хұқы берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгi санаторийлерiне жолдамалардың құнын бекiту туралы" 1992 жылғы 16 шiлдедегi N 602 қаулысының 1-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 11 қаңтардағы
N 28 қаулысына
N 1, 2 қосымша
(Кесте)