О таpифах на пеpевозки гpузов железнодоpожным тpанспоpтом
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 12 апpеля 1993 г. N 294. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В целях проведения единой тарифной политики стран СНГ в перевозках грузов железнодорожным транспортом в межгосударственном сообщении Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Установить с 12 апреля 1993 г. предельный коэффициент повышения тарифов на грузовые железнодорожные перевозки в межгосударственном сообщении в размере 2,2 (без налога на добавленную стоимость) к действующим тарифам.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдау тарифтерi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 сәуiрдегі N 294 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Мемлекетаралық қатынаста темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдауда ТМД елдерiнiң бiртұтас тарифтiк саясатын жүргiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1993 жылдың 12-сәуiрiнен бастап мемлекетаралық қатынаста темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдаудың тарифтерiн көтерудiң шектi коэффициентi қолданылып жүрген тарифтерге 2,2 мөлшерде (қосылған құнға салынатын салықсыз) белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi