О матеpиально-технической базе Веpховного Совета Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 14 апpеля 1993 г. N 299
Кабинет Министров Республики Казахстан п о с т а н о в л я е т :
1. Передать материально-техническую базу по ул. Панфилова, 25, находящуюся на балансе Управления финансово-хозяйственными делами Верховного Совета Республики Казахстан, на баланс Производственно-эксплуатационного объединения Управления Делами Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан.
На территории указанной базы со всеми служебными, складскими и другими помещениями разместить полк милиции Главного управления охраны при Министерстве внутренних дел Республики Казахстан по охране правительственных учреждений и дипломатических представительств.
Сохранить за Аппаратом Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан существующие служебные площади в Доме Парламента до конца 1994 года. <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления от 24 февраля 1994 г. N 214.
2. Хозяйственному управлению Аппарата Президента и Кабинета Министров до 15 мая т.г. передать на баланс Управления финансово-хозяйственными делами Верховного Совета гостиничный комплекс "Жалын" со всеми службами, строениями, складскими и производственными помещениями, дачами, находящимися на его территории, кроме комплекса столовой диетического питания.
3. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу в месячный срок передать на баланс Управления финансово-хозяйственными делами Верховного Совета Республики Казахстан типографию оперативной печати и бланочной продукции (К. Маркса, 15/1) Министерства печати и массовой информации Республики Казахстан.
Министерству печати и массовой информации Республики Казахстан за счет средств, выделенных для этой цели Верховным Советом Республики Казахстан, оказывать практическую помощь в дальнейшем техническом перевооружении типографии.
4. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу в декадный срок решить вопрос передачи на баланс Управления финансово-хозяйственными делами Верховного Совета Республики Казахстан автогаража бывшего Управления Делами ЦК Компартии Казахстана.
5. Главе Алматинской городской администрации в двухмесячный срок
рассмотреть вопрос отвода земельного участка для строительства объектов
Верховного Совета Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң материалдық-техникалық базасы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 14 сәуiр 1993 ж. N 299
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаржыландыру-шаруашылық iстерi басқармасының балансындағы Панфилов көшесi, N 25 үйде орналасқан материалдық-техникалық база Қазақстан Республикасы Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Iс басқармасы өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң балансына өткiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнiң жанындағы күзет Бас басқармасының үкiмет мекемелерi мен дипломатиялық өкiлдiктерiн күзететiн милиция полкы аталған базаның аумағында барлық қызмет, қойма және басқа да үй-жайларымен бiрге орналастырылсын.
Парламент Үйiндегi қазiргi қызмет алаңы 1994 жылдың аяғынан дейiн Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратында сақталынсын. <*>
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда берiлген - ҚРМК-нiң
24.02.1994 ж. N 214 қаулысына сәйкес.
2. Президент пен Министрлер Кабинетi Аппаратының Шаруашылық басқармасы биылғы жылдың 15 мамырына дейiн диеталық тамақтандыру асханасы кешенiнен басқа, соның аумағында тұрған барлық қызметтерiмен, құрылыстарымен, қоймаларымен және өндiрiстiк үй-жайларымен қоса "Жалын" қонақ үй кешенiн Жоғарғы Кеңестiң Қаржы-шаруашылық iстерi басқармасының балансына берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгiнiң жедел баспа мен бланк өнiмдерi баспаханасын (К. Маркс, 15/1) бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi Қаржы-шаруашылық iстерi басқармасының балансына беретiн болсын.
Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi осы мақсатқа бөлген қаражат есебiнен баспахананы техникалық одан әрi қайта жарақтауға практикалық көмек көрсетсiн.
4. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Компартиясының бұрынғы Iс Басқармасының автогаражын Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi Қаржы-шаруашылық iс басқармасының балансына
аудару мәселесiн он күн мерзiмде шешетiн болсын.
5. Алматы қаласының әкiмi Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң құрылыс объектiлерi үшiн жер учаскесiн бөлу
мәселесiн екi ай мерзiмде қарайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi