О таpифах на пеpевозки гpузов железнодоpожным тpанспоpтом
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 6 мая 1993 г. N 365. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Принять предложение Министерства транспорта Республики Казахстан, согласованное с Министерством финансов и Комитетом цен при Министерстве экономики Республики Казахстан, об установлении с 6 мая 1993 г. предельного коэффициента 2,0 (без налога на добавленную стоимость) к уровню действующих тарифов на перевозки грузов железнодорожным транспортом во внутриреспубликанском сообщении.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдаудың тарифтерi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 6 мамырдағы N 365 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң 1993 жылғы 6 мамырдан бастап iшкi республикалық қатынаста темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдаудың қолданылып жүрген тарифтерi деңгейiне 2,0 шектi коэффициент /қосылған құнға салынатын салықсыз/ тағайындау туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен және Экономика министрлiгi жанындағы Баға комитетiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi