О пpеобpазовании Мангистауского филиала КазПТИ в Актауский политехнический институт
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 7 июня 1993 г. N 472
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства образования, согласованное с Министерством экономики, Министерством финансов Республики Казахстан и главой Мангистауской областной администрации о преобразовании Мангистауского филиала Казахского политехнического института в Актауский политехнический институт в пределах бюджетных ассигнований, выделенных Министерству образования Республики Казахстан.
2. Министерству образования Республики Казахстан, главе Мангистауской областной администрации, Казахской государственной корпорации предприятий атомной энергетики и промышленности (КАТЭП) принять конкретные меры по укреплению и развитию материально-технической базы данного вуза согласно существующим нормативам.
3. Министерству образования Республики Казахстан определить структуру института, номенклатуру специальностей, оказать действенную помощь в укомплектовании вуза высококвалифицированными научно-педагогическими кадрами и специалистами.
Премьер-министр
Республики Казахстан

ҚазПТИ-дiң Маңғыстау филиалын Ақтау политехникалық институты етiп құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 7 маусым 1993 ж. N 472
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан политехникалық институтының Маңғыстау филиалын Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiне бөлiнген бюджет қаржысы шегiнде Ақтау политехникалық институты етiп құру туралы Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен және Маңғыстау облысының әкiмiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi, Маңғыстау облысының әкiмiмен және Атом энергетикасы мен өнеркәсiбi кәсiпорындарының Қазақ мемлекеттiк корпорациясы (КАТЭП) осы жоғары оқу орнының материалдық-техникалық базасын нығайту және дамыту жөнiнде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi институт құрылымын, мамандықтардың номенклатурасын анықтасын, жоғары оқу орнын бiлiктiлiгi жоғары ғылыми-педагог кадрлармен және мамандармен толықтыруда пәрмендi көмек көрсетсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi