О предоставлении недр совместному казахстанско-турецкому предприятию "Казахтуркмунай Ltd"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 июня 1993 года N 526
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить совместному предприятию "Казахтуркмунай Ltd" недра в пользование на проведение поисково-разведочных работ на нефть и газ на согласованных участках территории Актюбинской, Атырауской, Западно-Казахстанской и Мангистауской областей, а также первоочередное право на заключение с Правительством республики Соглашения (Договора) на разработку и эксплуатацию открытых месторождений на этой территории деятельности совместного предприятия.
2. Министерству геологии и охраны недр Республики Казахстан обеспечить контроль за соблюдением интересов республики в ходе выполнения работ совместным предприятием "Казахтуркмунай Ltd".
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Қазақтүрiкмұнай ltd" бiрлескен Қазақстан-Түрiк кәсiпорнына жер қойнауын беру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 23 маусым 1993 ж. N 526
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Қазақтүрiкмұнай ltd" бiрлескен кәсiпорнына Ақтөбе, Атырау, Батыс Қазақстан және Маңғыстау облыстары аумағының келiсiлген учаскелерiнде мұнай мен газды iздестiру-барлау жұмысын жүргiзуге пайдалану үшiн жер қойнауы берiлсiн, сондай-ақ бiрлескен кәсiпорын жұмыс iстейтiн осы аумақта ашық кен орнынан кен шығару мен пайдалануға Республика Үкiметiмен Келiсiм (Шарт) жасасуға бiрiншi кезекте құқық берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi "Қазақтүрiкмұнай ltd" бiрлескен кәсiпорнымен жұмысты орындау барысында республиканың мүддесi сақталуына бақылау жасап отырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi