О создании департамента историко-культурного наследия Министерства культуры Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июля 1993 г. N 621
В целях совершенствования государственной системы управления по изучению, охране, реставрации и использованию памятников истории и культуры, возрождения (регенерации) на их основе историко-культурных и этнографических центров республики, повышения роли наследия в процессе преемственного развития культуры народов Казахстана Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства культуры Республики Казахстан, согласованное с Министерством экономики, Министерством финансов, Национальной академией наук Республики Казахстан:
о переименовании проектно-конструкторского института по консервации и реставрации памятников культуры "Казпроектреставрация" Министерства культуры Республики Казахстан в Научно-исследовательский и проектный институт памятников материальной культуры, сохранив при этом хозрасчетную систему его деятельности. <*>
Сноска. Абзац третий пункта 1, пункты 2 и 3 исключены - постановлением КМ РК от 4 августа 1995 г. N 1074.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң тарихи-мәдени мұралар департаментiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 19 шiлде 1993 ж. N 621
Тарихи және мәдени ескерткiштердi зерделеу, қорғау, қалпына келтiру, пайдалану iсiндегi мемлекеттiк басқару жүйесiн жетiлдiру, осының негiзiнде республиканың тарихи-мәдени және этнографиялық орталықтарын қайта түлету (қайта құру), Қазақстан халықтарының мәдениетiн сабақтастыра дамыту процесiндегi мұралардың рөлiн арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен Ұлттық ғылым академиясымен келiсiлген:
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң
"Қазжобалауқалпынакелтiру" мәдениет ескерткiштерiн сақтау және
қалпына келтiру жөнiндегi жобалау-конструкторлық институтын
материалдық мәдени ескерткiштерiнiң ғылыми-зерттеу және жобалау
институты деп атын өзгерту, бұл ретте оның шаруашылық есептегi
жүйесiн сақтау туралы;
<*>
Ескерту. 1-шi тармақтың үшiншi абзацы күшiн жойды - ҚРМК-нiң
1995.08.04. N 1074 қаулысымен.
P951074_
2.
<*>
3.
<*>
Ескерту. 2-шi және 3-шi тармақтар күшiн жойды - ҚРМК-нiң
1995.08.04. N 1074 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi