О повышении денежного содержания (заработной платы) личного состава органов внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июля 1993 г. N 622. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В целях дальнейшего усиления социальной защищенности работников органов внутренних дел Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
6. Утратил силу постановлением КМ РК от 7 апреля 1995 г. N 433.
7. (Абзац пятый) Признать утратившим силу п. 5 приложения N II указанного постановления.<*>
Сноска. Постановление утратило силу, кроме пункта 6 и абзаца пятого пункта 7, - постановлением Правительства РК от 25 декабря 1996 г. N 1620 P961620_  .
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары жеке құрамының ақшалай табысын (айлық ақысын) арттыру туралы <*> ЕСКЕРТУ. Қаулының 6-тармағы мен 7-тармағының 5-шi абзацынан басқасының күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.25. N 1620 қаулысымен. ~P961620
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 19 шiлде 1993 ж. N 622. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
(6-тармақ)<*>.
Ескерту. 6-тармақтың күшi жойылған - ҚРМК-нiң 1995.04.07. N 433 қаулысымен.
7-тармақ <*>
Аталған қаулының N II қосымшасындағы 5-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi