О создании межпpавительственной комиссии по экономическому, тоpговому, научно-техническому и культуpному сотpудничеству между Республикой Казахстан и Аpабской Республикой Египет
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 9 сентябpя 1993 г. N 849. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
В соответствии с Соглашением об экономическом, научном и
техническом сотрудничестве между Правительством Республики
Казахстан и Правительством Арабской Республики Египет и в целях
координации работы по реализации достигнутых договоренностей между
Республикой Казахстан и Арабской Республикой Египет Кабинет Министров
Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить казахскую часть межправительственной комиссии в
составе:
Мамашев Т.А.                           - Министр культуры
Республики Казахстан
(сопредседатель комиссии)
<*>
члены комиссии:
Акижанов                               - начальник управления
Балхаш Тулеуханович                      Министерства промышленности
Загорулько                             - заместитель начальника
Юрий Владимирович                        управления Министерства
внешнеэкономических связей
(секретарь комиссии)
Карабалин                              - начальник управления
Узакбай Сулейменович                     Министерства энергетики
и топливных ресурсов
Косарев                                - заместитель Министра
Виктор Алексеевич                        сельского хозяйства
Кутубаева                              - заместитель Председателя
Роза Байжановна                          Правления Нацбанка
Сарбуфин                               - заместитель Министра
Каирхан Исенгалиевич                     внешнеэкономических связей
Сулейменов                             - старший референт Отдела
Тулеген Идиатович                        внешних связей Аппарата
Президента и Кабинета
Министров
Тайгашинов                             - заместитель Министра
Жамантай Дауренбекович                   транспорта
Уразгалиев                             - начальник управления
Куаныш Габидуллаевич                     Министерства культуры
Сноска. Состав изменен постановлениями от 4 февраля 1994 г. N 140;
от 7 августа 1996 г. N 980
P960980_
)
2. Предоставить казахской части межправительственной комиссии право учреждать в случае необходимости постоянные комиссии, определять состав, функции и основные направления их работы.
3. Министерствам, ведомствам, главам областных, Алматинской и Ленинской городских администраций оказывать всемерное содействие комиссии в ее деятельности.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы мен Египет Араб Республикасы арасындағы экономикалық, сауда, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 9 қыркүйек 1993 ж. N 849. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен. ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Египет Араб Республикасының Үкiметi арасындағы экономикалық, ғылыми және техникалық ынтымақтастық туралы Келiсiмге сәйкес, Қазақстан Республикасы мен Египет Араб Республикасы арасында қол жеткiзiлген уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi жұмысты үйлестiру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Үкiметаралық комиссияның қазақ бөлiмi мына құрамда бекiтiлсiн:
Шаяхметов Шайсұлтан Шаяхметұлы (басқа жұмысқа ауысуына байланысты
комиссияның тең төрағасы мiндетiнен босатылсын
<*>
.
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрi - Мамашев Т.А.
комиссияның тең төрағасы болып бекiтiлсiн.
<*>
Комиссия мүшелерi:
Әкiжанов Балқаш Төлеуханұлы         - Өнеркәсiп министрлiгi басқармасының
бастығы
Загорулько Юрий Владимирович        - Сыртқы экономикалық байланыстар
министрлiгi басқармасы бастығының
орынбасары /комиссия хатшысы/
Қарабалин Ұзақбай Сүлейменұлы       - Энергетика және отын ресурстары
министрлiгiнiң басқарма бастығы
Косарев Виктор Алексеевич           - Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң
орынбасары
Құтыбаева Роза Байжанқызы           - Ұлттықбанк басқармасы төрағасының
орынбасары
Сарбөпин Қайырхан Есенғалиұлы       - Сыртқы экономикалық байланыстар
министрiнiң орынбасары
Сүлейменов Төлеген Идиатұлы         - Президент пен Министрлер Кабинетi
Аппараты Сыртқы байланыстар
бөлiмiнiң аға референтi
Тайғашынов Жамантай Дәуренбекұлы    - Көлiк министрiнiң орынбасары
Оразғалиев Қуаныш Ғабидоллаұлы      - Мәдениет министрлiгi басқармасының
бастығы
Ескерту. 1-тармаққа өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 4.02.1994 ж. N
140 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.08.07.
N 980 қаулысымен.
P960980_
2. Үкiметаралық комиссияның қазақ бөлiгiне, қажет болған
жағдайда, тұрақты комиссиялар құру, олардың құрамын, мiндетiн
және жұмысының негiзгi бағыттарын белгiлеу хұқығы берiлсiн.
3. Министрлiктер, ведомстволар, облыс, Алматы және Ленинск
қалаларының әкiмдерi комиссияның қызметiне барынша көмек көрсететiн
болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi