О таpифах на пеpевозки гpузов и пассажиpов железнодоpожным тpанспоpтом
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 10 сентябpя 1993 г. N 861. Утратило силу - постановлением ПРавительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В целях проведения единой тарифной политики государств-участников Содружества Независимых Государств в грузовых и пассажирских перевозках железнодорожным транспортом Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Принять предложение Министерства транспорта Республики Казахстан, согласованное с Комитетом цен при Министерстве экономики и Министерством финансов Республики Казахстан, об установлении:
с 11 сентября 1993 г. предельного коэффициента повышения тарифа в 1,28 раза (без налога на добавленную стоимость) к уровню действующих тарифов на перевозку грузов в межгосударственном сообщении;
с 15 сентября 1993 г. предельного коэффициента 2,5 к уровню действующих тарифов на перевозки пассажиров, багажа и почты железнодорожным транспортом (кроме пригородного сообщения).
Премьер-министр
Республики Казахстан

Темiржол көлiгiмен жүк және жолаушы тасымалдауға арналған тарифтер туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 10 қыркүйектегі N 861 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң темiржол көлiгiмен жүк және жолаушы тасымалдаудағы бiрыңғай тарифтiк саясатын жүргiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң жанындағы Баға комитетiмен және Қаржы министрлiгiмен келiсiлген:
1993 жылғы 11 қыркүйек айынан бастап тарифтi көтерудiң шектi коэффициентiн (қосымша құн салығынсыз) жүктердi мемлекетаралық қатынаста тасымалдаудың қолданылып жүрген тариф деңгейiне 1,28 есе;
1993 жылғы 15 қыркүйектен бастап жолаушыларды, жүктi және почтаны темiржол көлiгiмен тасымалдаудың (қала маңындағы қатынастан басқасы) шектi коэффициентiн қолданылып жүрген тариф деңгейiне 2,5 етiп белгiлеу туралы ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi