Об учpедительстве жуpнала "Ак желкен"
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 4 октябpя 1993 г. N 988
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выступить учредителем журнала "Ак желкен".
2. Министерству печати и массовой информации Республики Казахстан решить вопросы увеличения объема журнала "Ак желкен", а также выпуска приложения к нему на русском языке.
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Ақ желкен" журналының құрылтайшылығы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 4 қазан 1993 ж. N 988
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Ақ желкен" журналына құрылтайшы болсын.
2. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат
министрлiгi "Ақ желкен" журналының көлемiн ұлғайту, сондай-ақ
оның орыс тiлiндегi қосымшасын шығару мәселесiн шешсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi