О поpядке пеpеpасчета железнодоpожных таpифов на национальную валюту
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 4 янваpя 1994 г. N 24. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Принять предложение Министерства транспорта Республики Казахстан, согласованное с Министерством финансов и Комитетом цен при Министерстве экономики Республики Казахстан, о пересчете с 1 января 1994 г. действующих железнодорожных тарифов на перевозку грузов в межгосударственном сообщении в национальную валюту по курсу российского рубля по отношению к тенге, установленному Национальным банком Республики Казахстан на день оформления провозных документов на перевозки грузов.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Темiржол тарифтерiн ұлттық валютаға қайта есептеудiң тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 4 қаңтардағы N 24 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен және Экономика министрлiгiнiң жанындағы Баға комитетiмен келiсiлген, 1994 жылғы 1 қаңтардан бастап мемлекетаралық қатынаста жүк тасымалдауға арналып қолданылып жүрген темiржол тарифтерiн жүк тасымалдауға арналған тасымалдау құжаттарын ресiмдеу күнiне Қазақстан Республикасының Ұлттық банкi белгiленген ресей сомының теңгеге қатынасы жөнiндегi бағам бойынша ұлттық валютаға қайта есептеу туралы ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi