РЕСПУБЛИКАЛЫҚ "УКРАIНСКI НОВИНИ" ГАЗЕТIН ШЫҒАРУ ТУРАЛЫ
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 19 қаңтар 1994 ж. N 83
Украин тiлi мен мәдениетiн өркендету мен түлету процесiн қолдау, украин диаспорасының рухани талап-тiлектерiн қанағаттандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi "Украiнскi новини" газетiнiң құрылтайшысы мiндетiн алсын.
2. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi белгiленген тәртiп бойынша "Украiнскi новини" газетiн тiркеп, редакцияның құрылымы мен штатын, газет шығаруға, қажеттi қағаз қоры мен полиграфиялық қуаттарды белгiлесiн.
3. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi, Қаржы министрлiгi, Байланыс министрлiгi, Республикалық "Қазконтракт" контракт корпорациясына "Украiнскi новини" газетiн қаржыландыру, ұйымдық техника, автотранспорт бөлу, материалдық-техникалық қамсыздандыру, байланыс құралдарын орнату мiндеттелсiн.
4. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi
мемлекеттiк комитетiне "Украiнскi новини" газетiнiң редакциясына
қажеттi мекен-жай бөлу жүктелсiн.
5. Гаркавец Александр Николаевич "Украiнскi новини" газетiнiң
бас редакторы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об учреждении Республиканской газеты "Украiнскi новини"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 января 1994 года N 83
В целях удовлетворения духовной потребности украинской диаспоры, поддержки процесса возрождения и развития украинского языка и культуры Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Выступить учредителем газеты "Украiнскi новини".("Украинские новости").
2. Министерству печати и массовой информации Республики Казахстан в установленном порядке провести регистрацию газеты "Украiнскi новини", определить штатную численность редакции, оказать содействие в выделении фондов бумаги, полиграфических мощностей.
3. Министерству экономики, Министерству финансов, Министерству связи Республики Казахстан, Республиканской контрактной корпорации "Казконтракт" решить вопросы, связанные с финансированием, материально-техническим обеспечением, выделением оргтехники, автотранспорта, установкой средств связи для редакции газеты "Украiнскi новини".
4. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу выделить помещение для редакции газеты "Украiнскi новини".
5. Утвердить главным редактором газеты "Украiнскi новини" Гаркавца Александра Николаевича.
Премьер-министр Республики Казахстан