О студии "Правительственный канал" Казахского телевидения
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1994 года N 215. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В целях широкого освещения деятельности центральных органов государственного управления в ходе социально-экономических преобразований Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Создать в установленном порядке в Государственной телерадиовещательной компании "Казахстан" студию "Правительственный канал" с правом юридического лица.
2. Поддержать инициативу Министерства внешнеэкономических связей, Министерства промышленности, Министерства связи, Министерства энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан, Международной торгово-промышленной корпорации "Парасат" и региональной внешнеэкономической ассоциации "Казахстанкоммерция" по оказанию материально-технической поддержки студии "Правительственный канал".
3. Государственной телерадиовещательной компании "Казахстан":
- выделить студии "Правительственный канал" удобное для населения эфирное время в объеме 1,5 часа в неделю;
- оказать полное содействие творческому коллективу студии "Правительственный канал" в подготовке и выдаче программ в эфир.
4. Одобрить работу студии "Правительственный канал" по укомплектованию творческого коллектива высококвалифицированными специалистами - тележурналистами, режиссерами, работающими на казахском, русском и других языках.
Премьер-министр Республики Казахстан

ҚАЗАҚ ТЕЛЕДИДАРЫНЫҢ "ҮКIМЕТ АРНАСЫ" СТУДИЯСЫ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 24 ақпан 1994 ж. N 215. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Әлеуметтiк-экономикалық қайта құрылу барысында орталық мемлекеттiк басқару органдарының қызметiн кеңiнен жария ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Қазақстан" мемлекеттiк теле-радиохабарларын тарату компаниясында белгiленген тәртiппен заңды тұлға құқығы бар "Үкiмет арнасы" студиясы құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы экономикалық байланыстар министрлiгiнiң, Өнеркәсiп министрлiгiнiң, Байланыс министрлiгiнiң, Энергетика және отын ресурстары министрлiгiнiң, "Парасат" Халықаралық сауда-өнеркәсiп корпорациясы мен "Қазақстанкоммерция" аймақтың сыртқыэкономикалық қауымдастығы "Үкiмет арнасы" студиясына материалдық-техникалық көмек көрсету жөнiндегi бастамасы қолдау тапсын.
3. "Қазақстан" мемлекеттiк теле-радиохабарларын тарату компаниясы:
- "Үкiмет арнасы" студиясына аптасына 1,5 сағат көлемде халыққа қолайлы эфир уақытын бөлсiн;
- "Үкiмет арнасы" студиясының шығармашылық ұжымына бағдарламаларын дайындауға және эфирге шығаруға барынша көмек көрсетсiн.
4. "Үкiмет арнасы" студиясының шығармашылық ұжымын жоғары бiлiктi мамандармен қазақша, орысша және басқа да тiлдерде жұмыс iстейтiн тележурналистермен, режиссерлармен толықтыру жөнiндегi жұмысы мақұлдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi