О представительствах национальной акционерной авиакомпании "Казакстан ауе жолы" за рубежом
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1994 года N 440. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
С целью дальнейшего расширения связей Республики Казахстан с зарубежными странами и в соответствии с межправительственными соглашениями о воздушном сообщении Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить Национальной акционерной авиакомпании "Казакстан ауе жолы" право открывать свои представительства за рубежом по согласованию с Министерством транспорта и Министерством иностранных дел Республики Казахстан.
2. Национальной акционерной авиакомпании "Казакстан ауе жолы" совместно с Министерством транспорта и Министерством иностранных дел Республики Казахстан разработать и утвердить Положение о представительствах Национальной акционерной авиакомпании "Казакстан ауе жолы" за рубежом.
3. Министерству финансов совместно с Национальным банком Республики Казахстан определить порядок открытия текущих и иных счетов представительств Национальной акционерной авиакомпании "Казакстан ауе жолы" за рубежом и совершения по ним операций в иностранной валюте.
Премьер-министр Республики Казахстан

"ҚАЗАҚСТАН ӘУЕ ЖОЛЫ" ҰЛТТЫҚ АКЦИОНЕРЛIК АВИАКОМПАНИЯСЫНЫҢ ШЕТ ЕЛДЕРДЕГI ӨКIЛДIКТЕРI ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 28 сәуiр 1994 ж. N 440. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының шет елдермен байланысын одан әрi кеңейту мақсатында және әуе қатынасы туралы үкiметаралық келiсiмдерге сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Қазақстан әуе жолы" Ұлттық акционерлiк авиакомпаниясына өзiнiң шет елдердегi өкiлдiктерiн Қазақстан Республикасының Көлiк министрлiгiнiң және Сыртқы iстер министрлiгiнiң келiсiмi бойынша ашу құқығы берiлсiн.
2. "Қазақстан әуе жолы" Ұлттық акционерлiк авиакомпаниясы Қазақстан Республикасының Көлiк министрлiгiмен және Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесе отырып "Қазақстан әуе жолы" Ұлттық акционерлiк авиакомпаниясының шетелдердегi өкiлдiктерi туралы Ереженi әзiрлеп бекiтсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Ұлттық банкпен бiрлесе отырып "Қазақстан әуе жолы" Ұлттық акционерлiк авиакомпаниясының шетелдегi өкiлдiктерiнiң ағымдағы және басқа шоттар ашуын және олар бойынша шетел валютасымен операциялар жасау тәртiбiн белгiлесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi