О должностных окладах работников аппаратов сельских и поселковых администраций Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1994 г. N 540. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033 ~P961033
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить схему должностных окладов работников аппаратов сельских и поселковых администраций согласно приложению.
2. Ввести в действие настоящее постановление с 1 февраля 1994 г.
3. В соответствии с постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан от 18 апреля 1994 г. N 397 "Об увеличении
должностных окладов работников органов государственного управления
Республики Казахстан" должностные оклады работников сельских
и поселковых администраций, утвержденные настоящим постановлением,
с 1 апреля 1994 г. увеличиваются в 2,5 раза.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 19 мая 1994 г. N 540
Должностные оклады
работников аппаратов сельских и поселковых
администраций Республики Казахстан
(в тенге)
---------------------------------------------------------------------
! Месячные должностные оклады при
! численности населения (тысяч человек)
-----------------------------------------------
! свыше 10 ! от 7,5 ! от 5 до ! от 3 до ! до 3
!          !   10   !  7,2    !   5     !
---------------------------------------------------------------------
Глава администрации        390     380       360       350      330
Заместитель главы
администрации              350     340       330       310      290
Должностные оклады, единые для всех групп
Старший инспектор                  180
Инспектор, кассир,
счетовод                           150
Машинистка                         130

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ СЕЛОЛЫҚ ЖӘНЕ ПОСЕЛКЕЛIК ӘКIМШIЛIКТЕРIНIҢ АППАРАТТАРЫ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРIНIҢ ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 1994 жылғы 19 мамыр N 540. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.20. N 1033 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Селолық және поселкелiк әкiмшiлiктерiнiң аппараттары
қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысының кестесi қосымшаға сәйкес
бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң осы қаулысы
1994 жылғы 1 ақпаннан бастап күшiне енгiзiлсiн.
3. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару органдары
қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысын өсiру туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 397
қаулысына сәйкес селолық және поселкелiк әкiмшiлiктерi
қызметкерлерiнiң осы қаулымен бекiтiлген лауазымдық жалақысы 1994
жылғы 1 сәуiрден бастап 2,5 есе өсiрiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 19 мамырдағы
N 540 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының селолық және поселкелiк
әкiмшiлiктерiнiң аппараттары қызметкерлерiнiң
Л А У А З Ы М Д Ы Қ   Ж А Л А Қ Ы С Ы
(теңгемен)
----------------------------------------------------------------------
!  Халықтың санына (мың адам) қарай айлық
!       лауазымдық жалақы
!------------------------------------------------
! 10-нан   ! 7,5-тен  ! 5-тен 7,5 ! 3-тен ! 3-ке
! асқанда  ! 10-ға де ! -ға дейiн ! 5-ке  ! дейiн
!          ! йiн      !           ! дейiн !
----------------------------------------------------------------------
Әкiм                    390        380         360       350      330
Әкiмнiң орынбасары      350        340         330       310      290
Барлық топтар үшiн бiркелкi лауазымдық жалақы
Аға инспектор                      180
Инспектор, кассир, есепшi           150
Машинисшi                          130