О таможенной пошлине на экспорт глинозема и стальных труб
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1994 г. N 975. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В целях повышения конкурентоспособности отечественной продукции на мировом рынке, расширения рынка сбыта продукции металлургической и алюминиевой промышленности Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить ставку экспортной таможенной пошлины на трубы (код по ТН ВЭД - 7305, 7306) в размере 3% от таможенной стоимости.
2. Отменить экспортную таможенную пошлину на оксид алюминия (глинозем) код по ТН ВЭД 2818.
Премьер-министр Республики Казахстан

Глинозем және болат құбырларының экспортына кеден бажы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1994 жылғы 31 тамыз N 975. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Әлемдiк рынокта отандық өнiмдердiң бәсекелестiк қабiлетiн арттыру, металлургия және қалайы өнеркәсiбi өнiмдерiн сату рыногын кеңейту мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Құбырларға /ТН ВЭД - 7305, 7306 коды бойынша/ экспорттық кеден бажының ставкасы кедендiк құнының 3 процентi мөлшерiнде белгiленсiн.
2. Қалайы оксидiне /глинозем/ ТН ВЭД - 2818 коды бойынша экспорттық кеден бажы салынбайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi